O zamachu w Smoleńsku - Żakowski z Sikorskim

Obrazek użytkownika Jadwiga Chmielowska
Świat

Nagranie nie jest montowane. Tak na prawdę mówili.

http://www.youtube.com/watch?v=PHQGpN44j08&feature=player_embedded

Jest rozpuszczana pewna plotka zarówno w Polsce jak i poza granicami. Rosja już wie, że nie utrzyma się wersja niedouczonych pilotów i pancernej brzozy. Plotka FSB mówi o przygotowaniu zamachu przez FSB obłasti smoleńskiej, w której służą dzieci i wnuki tych co strzelali do naszych dziadków i rodziców - polskich oficerów. Praca w służbach jest poniekąd dziedziczna. Ponoć byli na Polaków źli, że ciągle tam przyjeżdżają....... Oczywiście Putin niewiniątko o niczym nie wiedział.....
Jest to mit równy pancernej brzozie i libacji w samolocie, wyczynom gen. Błasika, czterem podejściom do lądowania i zdaniu przez rzad Tuska egzaminu.
W Rosji nic nie dzieje się bez rozkazu.
Przypominam bomby w blokach w dwóch rosyjskich miastach podkładali funkcjonariusze FSB. Zostali złapani na gorącym uczynku przez komitety samoobrony mieszkańców, w których skład wchodzili weterani specnaz z wojny w Afganistanie.

Brak głosów

Komentarze

Skoro minister MSZ mówi wyrażnie, że to był zamach, to wie co mówi. Dlatego powinien publicznie przeprosić J.Kaczyńskiego, za wszystkie obrażliwe w stosunku do niego inwektywy i oskarżenia. Kaczyński powinien teraz skierować pozew sądowy o naruszanie jego dóbr osobistych przez przedstawicieli partii rządzącej oraz mediów.

Vote up!
0
Vote down!
0

Anka1

 

#305981