Wajcha

Obrazek użytkownika Okowita
Kraj

Donald, zakiwałeś się!
Nie ukrywam satysfakcji z faktu, że rządzący zauważają, że „wina leży po stronie Rosjan”.

Moja satysfakcja wynika z tego, że to co wczoraj było „wspaniałą współpracą” jest dziś „winą strony rosyjskiej”. Wspaniała współpraca jest winą. Bo dwa i dwa jest pięć. Siedem. A nawet pińcet.

Gwałtowna zmiana retoryki pewnie nie spodoba się na Kremlu. Ale mniejsza o to. Jest faktem, że zmiana wynika nie z chęci dotarcia do prawdy. Wynika z chęci zmycia, za wszelką cenę, winy z Donalda Tuska. Aż czuć, że w imię obrony siebie samego, Donald Tusk jest w stanie wrócić na ścieżkę i kurs Prawdy. Za późno, Donaldzie! Twoje Kłamstwa są ogólnie znane. Są zbyt widoczne, zbyt jednoznaczne. Dokonałeś aktu zdrady polskiej racji stanu i tej hańby z siebie nie zmyjesz.

Z ciekawością poobserwuję doniesienia Czerskiej, Wiertniczej i pomniejszych piesków odnoszące się do „winy strony rosyjskiej”. Jak „wytłumaczą” nagła zmianę retoryki? Jak, po raz kolejny, wykrzywią swoje wynaturzone kręgosłupy by ochronić „ukochanego Donka”?

Zaprzańcy zaprzeczają samym sobie. To co wczoraj było ich prawdą dziś tą prawdą już nie jest. W gruzy legła zakłamana retoryka, dlatego dziś widzimy i słyszymy to co powinniśmy usłyszeć i zobaczyć tuż po katastrofie smoleńskiej. Z ust polskiego premiera, polskich władz.

Trzeba było prawie 2 i pół roku by polska władza zdała sobie sprawę, że jej naczelnym zadaniem jest służyć Polsce. Przez dwa i pół roku Polsce nie służyła. Służyła niedźwiedziowi, obcemu państwu. To nie jest polska władza. To prostytuta.

Dziś władza chce grać w polskość choć widać, że gra polskością wynika z niskich pobudek, wynikających z obnażenia jej antypolskości. Wczoraj Rosja była cacy, dziś już taką nie jest. Kto wam uwierzy, tuskoidzi?

Donald, czujesz oddech sprawiedliwości? Jest nieunikniona.

Brak głosów

Komentarze

Athina

 Halickiego jak się wił  międzuy Sellinem a Derą, a także księdza od różańców i jedwabnych całunów - niby przepraszał i p[rosił o wybaczenie , ale podprogowy przekaz brzmial Ewa Kopacz jest krystalicznie czysta , wszystko było w porzadku i taka bedzie dalsza narracja , może to manewr , w którym mamy my oszołomy zaprzestać upierdliwego poszukiwania prawdy  o tym co stało sie w Smoleńsku , bo nawrócona prokuratura wszystko wyjasni - albo jest coś o czym nie wiemy , zmieniło się moze coś i jakieś dowody w sprawie Smoleńska którymi dysponują inni moga wypłynać czy też któryś z "samobójców " tak sprytnie coś schował że nie da się zatrzymać .Poczekajmy i nie dajmy się zwieść syrenim śpiewom przestępców z PO i prokuWatury

Vote up!
0
Vote down!
0

Athina

#293168

Pies jeb..ł gnojów z "rządu", Bula i ich pomagierów z ich bolszewickich mediów.
Nie jest ważne co teraz zrobią.

edward
"Pan miłuje prawo i sprawiedliwość".
Psalm nr 33,5.

Vote up!
0
Vote down!
0

edward
"Pan miłuje prawo i sprawiedliwość".
Psalm nr 33,5.

#293171

nie da rady wygrać z Prawdą (Katyń, coraz częściej Wołyń, ta bandyterka przewraca się o własne krótkie (kłamstwo) nogi. Za chwilę, uciekając pozabijają się o nie.

HdeS

Vote up!
0
Vote down!
0

HdeS

#293174

Athina

 

Oby!!!!

Vote up!
0
Vote down!
0

Athina

#293177

nie wywiną. Ale nie wywiną od czego?
To wszystko jest obliczone na krótkotrwały efekt.
Media mają programowalną pamięć złotej rybki. I tak to będzie wykorzytane. Jeszcze dziś, jutro... A po jutrze znowu: JK jątrzy i dzieli, gra trumnami, buduje swoją politykę na trumnach itd itp.

Nie dajmy się zwieść że cokolwiek się zmienia. Co? Tak samo z siebie wzięło i się zmieniło jak swego czasu walnęło i urwało? Od kiedy to wróg narodu sam się zmienia? No, nie sam, ktoś zaoponuje. Tak, po dwóch latach i upokarzających rodziny ekshumacjach i całej tej zakłamanej, ochydnej nagonce medialnej.

Zaraz, za chwilę będzie przekaz że co prawda wypaczenia i błędy, ale prawda pracujemy nad tym. A wogóle to teraz kryzys mamy, a wy tam morda w kubeł, no bo jak długo już można tak o tym jakimś Smoleńsku i o Smoleńsku?
Zupełnie jakby Owsiaka, Wojewódzkiego i Dody nie było. Albo jakiegoś nowego obrządku ślubów w Katedrze Polowej na życczenie najbardziej czerwonego z czerwonych? No, mówić o czym nie macie?

I zaraz zrobią jakiś koleny numer dla przykrycia. I już będzie znowu pozamiatane po tych trumnach i tych workach foliowych i różańcach. Jeszcze by czego, różańce im teraz znależć i może oddać jeszcze?

Zresztą tuska trzymają z daleka od tych jakże niewygodnych tematów. No bo niby skąd ma się znaleźć jakiś odważny i zapytać publicznie, kto jest odpowiedzialny za całość? Przecież ktoś jest ponad kopaczką, ponad Seremetem i całą tą zgrają? Kto? Tego pytania nikt dziś głośno nie postawi.

Vote up!
0
Vote down!
0
#293179

łajdackiej ekipy!
pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0

antysalon

#293189

Rozwój sytuacji po wymordowaniu pary prezydenckiej oraz praktycznie całego dowództwa WP, nie mówiąc już o wierchuszce PiS i patriotycznych polityków wskazuje na to, że Tusk, Komorowski, Sikorski i inni wiedzieli co się stanie zanim się stało. Daje to podstawy do myśli, że kontrakt na wymordowanie tych Ludzi wyszedł w Warszawy. Rosjanie spełnili "tyko" rolę narzędzia mordu. Kto jest bardziej winny? Ten co nadaje, czy ten co morduje? To pytanie pozostawiam otwarte.
______________________________________
"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

Vote up!
0
Vote down!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#293192

A mnie zastanawia jedno.Skad oni wiedzieli, ktorą drugą trumnę wykopać i że tam wlasnie znajduje sie A.Walentynowicz. Przeciez to powinno byc wielka niewiadomą dla wszystkich po stwierdzeniu, ze Anna, to nie Anna. A tu prosze od razu wykopali trumne wlasciwa.
To jest tak jak sie klamie w kazdym wypowiadanym zdaniu zeby ukryc zaplanowany mord.
Dla mnie, Anna Walentynowicz nawet po smierci przemówiła do nas i przekazala nam prawde, o tym co sie stalo.

Vote up!
0
Vote down!
0
#293214

Athina

tego akurat bym sie nieczepiała , porównali wiek , wzrost, lub wage ciała daty sprowadzenia trumien z Moskwy , więc tutaj są mozliwości dedukcji porównań itd

Vote up!
0
Vote down!
0

Athina

#293232