Euroodbieranie

Obrazek użytkownika Okowita
Kraj

PiS odbierać – źle, inni odbierać – dobrze. Kali mieć swoja prawda.

No i jak tu się nie śmiać? Kaczyński mówi o politycznym bojkocie Euro to natychmiast pojawiają się „zaprzyjaźnione” komentarze, podpierane „samobójczą” mówką pana Tuska. Tyle, że te komentarze jakoś nie chcą pamiętać o bojkocie ogłoszonym przez innych. Już wczoraj pytałem jak fanatycy będą reagować na słowa Kaczyńskiego. I nie przeliczyłem się. Komentarze Paradowskiej czy Wrońskiego mówią wiele bo nie ma w nich ani słowa o europejskim bojkocie, do którego przyłączają się nawet europolitycy PO. Paradowska czy Wroński to już nie dziennikarze a propagandziści więc ich jakoś tam rozumiem. WKPO(b) takich potrzebuje. I znajduje. A w zasadzie sami się znajdują. Zawsze gotowi „dać słuszny odpór”. Takie psy Pawłowa.

Dziś na tapecie jest temat propozycji odebrania Euro Ukrainie, zawarty w oświadczeniu Kaczyńskiego. I od razu odezwał się zgodny chórek pisofobów, którzy nie chcą pamiętać, że sprawa odebrania Euro Ukrainie nie jest ani nowa ani pisowska.

Nie trzeba długo szukać by znaleźć podobne wypowiedzi – choćby z lat 2010-2011. I nie są to wypowiedzi wyłącznie niemieckie. Czy to nie aby sam Platini mówił o takiej możliwości w roku 2010?

Kolejnym śmiesznym zarzutem jest to, że „Kaczyński mówi po tym jak inni już powiedzieli”. Dziś w Europie jest coraz więcej takich, którzy mówią o bojkocie już po oświadczeniu Kaczyńskiego. I co z nimi zrobić? Co zrobić np. z Protasiewiczem z PO i innymi? Tego nie dowiemy się od pana Lisickiego i innych „wielowiedów”.

Kolejną sprawą jest bojkot szczytu w Jałcie. Ile to już państw zrezygnowało? A ile jeszcze zrezygnuje? No ale Pą Prezidą jedzie. W bulu czy nadzieji?

Donald Tusk nabrał wody w usta. Nie było to specjalnie trudne do przewidzenia. Zapewne swoim pi-arowcom dał czas do poniedziałku rano by wymyślili jakieś…coś. Ciężka sprawa. „Poprzeć bojkot – źle. PiS popiera. No ale Europa też. O rane!”. Proponuję rozwiązanie z kabaretu Tey: „Z jednych rakiet mam się cieszyć, przeciw innym protestować”.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Mnie Jałta przypomina,jak Anglia i USA,sprzedali nas kacapom,i widzisz sam co Kaczyński powie to żle,a co POwie słońce Peru,to sama miłość i miód,czekam aż rozpieprzymy te ścierwojady z PO,i te kłamstwa ubeckie się skończą,i dopiero co nie którym się oczy otworzą,a do Jałty jadą zdrajcy udający Polaków,a takim jest rezydent

pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#251572

Ten sam?
pzdr i czuj czuj czuwaj!
zawsze Twój dziadek ;)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Dziadek bez dowodu

#251613

pozdrówka .kat

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#252019