Czy się myliłem?

Obrazek użytkownika Okowita
Kraj

W tekście „Czerska pęka?” napisałem m.in. „Spodziewam się raczej „ucieczki do przodu”. Czegoś na kształt „wezwania do debaty”. To, co prawda, mało prawdopodobne, bo „linię” Czerskiej znamy i jakiś Sroczyński jej przecież nie zburzy.”

I doczekałem się. Sroczyński napisał: ”Pancerna brzoza”, „bomba”, „dwa wstrząsy” czyli o DEBACIE w Polsce po Smoleńsku”. Tekst „nie wytrzymał” 30 minut na stronie głównej GW. Szybciutko go umieszczono w piwnicy. Sekta smoleńska zadziałała.

Co więcej – pod tekstem Sroczyńskiego już nie mam możliwości umieszczenia komentarza. Próbowałem ze dwadzieścia razy. Bez skutku. Sekta smoleńska znowu dała o sobie znać.

„Generał w kokpicie” jest dalej obowiązującą wersją czerskistów. Czerska z kłamstwa uczyniła swoją własną doktrynę. Czerska jest Imperium Kłamstwa. Jest wrzodem na Narodzie. To nie są ludzie. To jakieś monstra, zdolne wyłącznie do karmienia się kłamstwem, żyjące kłamstwem. Goebbels jest ich idolem, wzorem, ikoną. Michnik nie walczył o demokrację, walczył o... Goebbelsa.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Chyba im już zwieracze popuszczały, bo na wirtualnych pomyjach, ZAPRASZAJĄ DO PISANIA FELIETONÓW, które
PORTAL ZAMIEŚCI!
Czyżby już im zbrzydło pisarstwo "luk"a we wszystkich wcieleniach?
Pozdrówka z dyszką

"My nie milczymy, my rośniemy,zmieniamy w siłę gorzki gniew- I płynie w żyłach moc tej ziemi, jak sok w konarach starych drzew" Yuhma
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#218147

gwno, to słowo powinno wystarczyć, wszyscy tam to gwno, wszystko z tamtąd to gwno, pisanie o tym to pisanie o gwnie, interesowanie sie tym to interesowanie sie gwnem

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#218170