Honor Adama Michnika

Obrazek użytkownika Okowita
Kraj

Minęło przeszło 20 lat. Przeszło dwadzieścia lat zajęło III RP by uznać oczywistą oczywistość – Jaruzelski, Kiszczak i reszta ich mafii to najzwyklejsi przestępcy. III RP „zadbała” jednak by przestępcom włos z głowy nie spadł.

Dzisiejszy wyrok (choć nieprawomocny) jest naturalną konsekwencją innej oczywistej oczywistości, o której wie każdy myślący – uznania wprowadzenia stanu wojennego za złamanie peerelowskiej konstytucji. Ze wszystkimi tego faktu konsekwencjami. Morderstwa, „nieznani sprawcy”, ścieżki „zdrowia”, wyroki za „palce wzniesione w kształcie litery fał” były skutkiem. Sprowokowanym, oczekiwanym. Przez „ludzi honoru”. Przestępca nie namawia do uczciwości. Podżega do przestępstwa. „Człowiekiem honoru” jest przecież.

Adam Michnik uznał, że przestępcy to ludzie honoru. Prezydent z PO zaprasza „człowieka honoru” na salony. Ileż prawdy jest w stwierdzeniu, że „oni stoją tam gdzie stało ZOMO”! Wspólnicy. Działający wspólnie i w porozumieniu. „Ludzie honoru”.

„Polskość to nienormalność”. Wieszcz wiedział co mówi. Wiedział, że dzięki nienormalności dojdzie do władzy. Kłamstwo jest prawdą, nikczemność jest cnotą. W III RP. W normalności. Nienormalnej. W rzeczywistości „ludzi honoru”. I wieszcz rządzi. Na urlopie w Dolomitach.

Przestępcy to „ludzie honoru”. „Odpieprzcie się od przestępców”. Takie słowa mogły paść tylko z ust tych, dla których przestępstwo jest chlebem codziennym. Dla nich to honor. Honor Adama Michnika.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

słowa o "wzoszeniu palców w kształcie litery na którą nie zaczyna się żadne polskie słowo" należą do Wojciecha Jaruzelskiego. Jako szef kierował zwiazkiem przestępczym. To stawia w ciekawym świetle niedawne poczynania niejakiego Komoruskiego w aspekcie BBN.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#214954

"Wyborcza" tak łatwo nie rezygnuje. W komentarzu .redakcyjnym wyrażono zdziwienie,  że sąd uznał iż w grudniu 81 nie było groźby interwencji sowieckiej.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#214958

Okowito, jak zapewne wiesz wieść gminna głosi, że Adam Michnik napisał swoje wiekopomne dzieło "Z dziejów honoru w Polsce" w więzieniu, po czym przeszmuglował je na zewnątrz. Wiesz zapewne również, jak szmugluje się grypsy. Zatem można założyć, że dzieło owo miało do czynienia z sempiterną. Wniosek jest jeden - chodzi tu o "dupny" honor.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#214984

A te ryzy papieru do napisania tych wypocin, to pewnie Adasiowi do "pierdla" dostarczali "ludzie honoru".

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#215045

że nie było zagrożenia ze strony ZSRR , nic dla Wybiórczej nie znaczą. Bo jak tu się Michnikowi przyznać do błędu? Nie honor.I tu pewnie wie co to znaczy.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#215077

Witam

Nic dodać - 10-tka. Może tylko tyle, ze takimi samymi zdrajcami są Ci, którzy ze zdrajcami i przestępcami do dziś sie spotykaja i ich gloryfikuja, w tym zapewne i namiestnikowaci róznych masci...

Pozdrawiam
krzysztofjaw
http://krzysztofjaw.blogspot.com/; kjahog@gmail.com)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#214996

michnikoidy zaczna jazgot w gównowartej zaczna wybielac ludzi honoru a error powinien dac medale bandzie mordercow Popiełuszki i innych a bolek  co z nim nie dal glosu kanalia ubecka

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#215004

Pewnie zaczną jazgot. No bo przecież muszą utrwalać swe kłamstwa. Dziwnie jakoś Bolek siedzi cicho i nie nawołuje do ujawnienia treści rozmowy pomiędzy braćmi w trakcie lotu 10.04.10.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

molka

#215025

Największym tragizmem naszej rzeczyistości jest to, że za abonament, płacony na publiczną telewizję, jestem zmuszany do oglądania i wysłuchiwania ekspertów, którzy w pierwszym szeregu wyróżniali się zaprzańswem, na rzecz Moskwy??? Którzy do dzisiaj twierdzą, że ustrój taki był a oni, byli jego zwolennikami. Ciosek, etatowy ekspert, wypowiadający się w obronie własnej, nieustannie propagujący komunizm, jako jedyne, najlpsze dla Polski rozwiązanie, bez żadnej skruchy, bez wstydu, bez poczucia winy??? Tylko z tego powodu, że był w tym systemien tzw. kapo, tym który dla zysku, profitów, zdradzał Polskę i Polaków obcemu okupantowi, koloniście, dla którego patriotyzmem był i nadal jest Związek Radziecki??? Siedzą z nim w studio osoby, wydawałoby się świadome zbrodniczej organizacji PZPR, kolaborującej z okupantem pół wieku, ale nikt nie odważy się, powiedzieć mu w oczy, że on i jemu podobni, dzisiaj powinni siedzieć cichutko w domach, ogrodzonych drutem kolczastym, bez prawa, wyjścia na zewnątrz, o co dopiero publicznie, otwierać mordę??? Pzdr.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#215026

On nie ma honoru.
On ma dyrektywy z klubu wałdajskiego.
I jako nieodrodny syn swojego tate i brat swojego brate,
tak toczno wykonuje rozkazy z rosiji.
Ktoś kiedyś, przez pomyłkę, nazwał go Polakiem.
I to kłamstwo, do dziś ogłupia.
Pozdrawiam

"My nie milczymy, my rośniemy,zmieniamy w siłę gorzki gniew- I płynie w żyłach moc tej ziemi, jak sok w konarach starych drzew" Yuhma
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#215036

gość z drogi

i człowiek z raną na czole...jaką bajke tym razem wymyśli ?

10

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#215050

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#215066

Zdrada okrągłostołowa i cała hucpa z tym związana była im potrzebna po to żeby uzgodnić w Magdalence najważniejszy punkt umowy (a ujawniony tylko ustnie przez niektórych uczestników "naszej" strony) - "My nie rozliczamy waszych a wy nie rozliczacie naszych". Reszta była tylko grą pozorów i przygotowaniem do podziału łupów. Pamiętacie film na którym kiszczak mówi do Bolka i Orszulika: „Gdy się porozumiemy to wszyscy będziemy jeździć takimi mercedesami” (jaki akurat podjechał żeby ich zabrać na imprezę). Żaden z nich nie miał na myśli całego społeczeństwa a tylko beneficjentów powyższej umowy.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#215080