Układ zamknięty u szczytów władzy

Obrazek użytkownika Jerzy Bielewicz
Gospodarka

Film "Układ zamknięty" robi furorę w kinach. Ostatnio Minister Sprawiedliwości rzucił beztrosko, że wg jego opinii układ zamknięty nie sięga szczytów władzy. Otóż, to nieprawda. Ta władza wręcz tworzy układ zamknięty, jest jego emanacją. Po raz pierwszy miałem okazję tak obszernie opowiedzieć o "Projekcie Chopin" przed kamerą dzięki Tv Republika. Gorąco polecam, oceńcie sami:

Projekt Chopin, a JK Bielecki - w Tv Republika

Dziękuję również Radio Wnet, Sieci, wPolityce, Naszemu Dziennikowi i Telewizji Trwam, Gazecie Bankowej, portalom Blogpress i Niepoprawni za wsparcie w myśl zasady, że nie wolno się bać.

Przy okazji zapraszam na rozprawę (XX GC 379/07) w Sądzie Okręgowym w Warszawie (Czerniakowska 100) w sprawie przeciwko Pekao SA i skwitowaniu JK Bieleckiego z funkcji prezesa tego Banku. Odbędzie się 23 kwietnia o godzinie 14.30 w sali 121. Każdy może być światkiem jak układ zamknięty u szczytów władzy ma się dobrze, wbrew temu co starają się nam wmówić politycy PO i prezydent.

Linki na: http://unicreditshareholders.com/bie%C5%BC%C4%85ce_informacje

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Jeśli on ma siebie, swoich kolegów z rządu (nie wszystkich), na czele ze swoim szefem, za "szczyty władzy" to zapewne tak jest.

To by oznaczało, że pan minister odleciał naprawdę wysoko, wysoko, hen, jeśli jest przekonany, że rząd w Polsce jest od rządzenia, a nie od sprawiania wrażenia, że wszystko jet OK.

Prawdziwe pieniądze i prawdziwa władza jest gdzie indziej. Będąc ministrem pewnie można by ubolewać nad tym faktem, że dzień w dzień maszynka produkuje miliony, a im jak jakimś zarządcom, wypłaca się jedynie pensje plus premie plus samolocik do dyspozycji. No czasem się zdarzy, że któryś wyjątkowo się zasłuży i dalej ma już tylko z górki.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#352275

prof Rycho: Sięga, sięga! Zdanie tego zkałamańca nie liczy się!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

prof Rycho

#355090