Antykrucjata i dżihad

Obrazek użytkownika bambi441
Kraj

 W sytuacji gdy na całym świecie chrześcijanie są brutalnie fizycznie prześladowani i mordowani za przekonania religijne w Naszym Kraju gdzie jest to (jeszcze) niemożliwe do zaakceptowania przez jego wrogów i prawnie karalne, dochodzi do otwartych ataków na symbole świętości stanowiące podstawy kulturowe.

 W czasach gdy islamiści strzelają do chrześcijan - pseudoaktorzy na scenie z krzyży montują pistolety maszynowe i z nich strzelają!  Czy można jeszcze bardziej ugodzić ofiary tych mordów?  Jak można na to pozwolić w NASZYM KRAJU, to przecież tak jakby do esesmana rzucano gwiazdą dawida z pasiakiem! Czy może i do takiej prowokacji też się posuną?

 Ludzie, niezależnie od Waszych przekonań politycznych i religijnych nie pozwólcie nigdzie na świecie na deptanie symboli będących najczystszymi wzorcami humanitaryzmu i pokoju, bo prędzej niż później dopadnie Was wojna. 

 Tak przecież niedawno była ona na Bałkanach, teraz toczy się na Ukrainie w Iranie, roakłada terroryzmem zachodnią demokrację od wewnątrz: w Niemczech, we Francji w Szwecji ... obudźcie się to naprawdę niedaleko!

 Jeśli ktoś pomyśli, że przesadzam, to przypomnę, że całkiem niedawno w Polsce wybuchła na przystanku bomba, którą przytomny i odważny kierowca wyniósł z autobusu... czy takim terrorystom już polskiego rodowodu potrzeba więcej niż nawoływanie w tym spektaklu?


 POpaprańcy i ich satelity utracili już (a przynajmniej w znacznym stopniu) dostęp do mediów to teraz próbują poprzez najemców dalej niszczyć wszystko co polskie. Sprzedali za bezcen obcokrajowcom i rozgrabili dzieląc pomiędzy kolesiów to co pozostało po tzw. Komunie.

 Ich działanie wstrzymało dopiero przebudzenie się Narodu w najważniejszym momencie - gdy doszło do zagrożenia najwyższego jaki mógłby spotkać Nasz Kraj - sprzedaży polskiej ziemi.

 Teraz odradzająca się świadomość polskiej racji stanu i tożsamości narodowej jest dla nich i dla ich szemranych interesów tak dużym zagrożeniem, że nie cofną się przed żadną możliwością osłabienia morale patriotów (których określają negatywnym mianem narodowców, jakby tożsamość narodowa była czymś negatywnym i moralnie nagannym!)

 Jeśli po tak oczywistym i haniebnym przestępstwie nie nastąpi natychmiastowa reakcja wymiaru sprawiedliwości, to następstwem może być już niebawem uwolnienie kolejnych Cybów a prowokacje ze strony pseudoopozycji mogą wymknąć się spod kontroli i doprowadzić do ulicznych zamieszek o które od dłuższego czasu próżno zabiegają różnej maści eurowrogowie Rzeczpospolitej. 

Treść tego artykułu pokrywa się z treścią moich komentarzy do 2 innych artykałów na blogu, jednak uważałem, że dotyczy ona tak ważnego problemu, że warto go przedstawić w całości. 

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (6 głosów)