„Chinole” sponsorują polskie MSWiA

Obrazek użytkownika 2-AM
Kraj

Rzecz ciekawa z jednej strony i absolutnie skandaliczna z drugiej. Otóż okazuje się, że chiński koncern Huawei dostarczył do MSWiA (niby w ramach użyczenia) sprzęt elektroniczny do przeprowadzania wideo konferencji

(bardzo modne obecnie rozwiązania redukujące koszty) - LINK. Drobny problem w tym, że jak wynika z zarzutów dziennikarzy resort pana Milera nie zadbał o to by sprawdzić dostarczone systemy wideo konferencji pod względem bezpieczeństwa i ewentualnego usunięcia w nich systemów podsłuchująco-inwigilujących. Co ciekawe wspomniane urządzenia zostały również przekazane komórce zajmującej się nadawaniem nowej tożsamości polskim agentom pracującym za granicą. Można sobie wyobrazić z dość dużym prawdopodobieństwem , że każda taka konferencja miedzy komórką MSWiA czy rezydentem wywiadu będzie pilnie obserwowana przez chiński wywiad oraz przedstawicieli innych wywiadowni, które opłacą swoim żółtym kolegom telewizyjny seans filmowy z Polski. Widać nikt na poważnie nie traktował publicznie rozpuszczanych plotek o tym jakoby wspomniany szyfrant Zielonka (zidentyfikowany podobno po dokumentach znalezionych przy ciele w stanie absolutnego rozkładu, które zachowały się jakimś cudownym sposobem w stanie zupełnie nie naruszonym) wcale nie zaginął tylko wiódł spokojne i dostatnie życie gdzieś w „Państwie Środka”. Może teraz Ś.P. szyfrant organizuje dostawę do MSWiA konia trojańskiego ?

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

A PO co synek Tuska jeżdził do Chin

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#184953

Na technologii telekomunikacyjnej to on się raczej nie zna chyba, że chodzi o technologię rozjazdów szynowych i "kolei dużych prędkości" . Tu coś pisali o naszym Delfinie i jego wycieczce:

http://infokolej.nowyekran.pl/post/21851,chinska-draka-michala-tuska

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#184959

Na dalekich stanicach
cienkusz skwaśniał w szklanicach.
Srogi Luśnia już struga pal Azji.
List napisał oficjał,
który wojska tam wysłał,
że czekanie zbyt długie go drażni.

Orda rośnie wciąż w siłę.
To nikomu niemiłe.
Tylko patrzeć jak coś tam się ruszy.
Bomby - Bombaj, Ankara.
Nowowiejski się stara.
Plan już groźny ułożył w duszy.

Hanka gdzieś pod ordyńcem,
a królewskim dziedzińcem
wciąż wstrząsają pospólstwa rokosze.
Pal na Azję - gotowy!
Problem będzie już "z głowy"!! -
o czym w piśmie Waćpanom donoszę.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Marek Gajowniczek

#185016

mogą sprawdzać specjaliści a nie dyletanci. Podejrzewam, że nikt w MSWiA na to nie wpadł aby sprawdzić.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Szpilka

#185088