Kto stanie przed Trybunałem Stanu za tragedię smoleńską i za mord polityczny na Marku Rosiaku?*

Obrazek użytkownika Jan Bogatko
Blog

SLD żąda od posłów Platformy poparcia wniosku o postawienie Jarosława Kaczyńskiego i Zbigniewa Ziobry przed Trybunałem Stanu. Czy bez tego nie będzie koalicji lewicowych liberałów z wnukami PZPR?

 
Tow. Marek Wikiński z SLD, cytat za onet: „ zapowiedział, że jego ugrupowanie czeka na przyjęcie przez Sejm raportu autorstwa Ryszarda Kalisza ws. śmierci Barbary Blidy, w którym znajduje się wniosek o postawienie Jarosława Kaczyńskiego i Zbigniewa Ziobry przed
 
Trybunałem Stanu
 
Poseł SLD liczy na "wsparcie uczciwych posłów PO, którzy mają na sercu walkę z totalitaryzmem". Hucpa komunistów nie zna granic, to prawda, którą należy przypominać trzy razy dziennie, bo zanik pamięci jest chorobą społeczną w Polsce. Jakoś nic nie słychać ostatnio o
 
Ryszardzie C.
 
sprawcy mordu politycznego w Łodzi*, którego autorzy są znani: Donald Tusk, Bronisław Komorowski i aparat kampanii nienawiści Platformy przeciwko PiS:  Władysław Bartoszewski i oldboye z tej formacji. Jakoś nic nie słychać o ustaleniach w sprawie tragedii smoleńskiej, za którą
 
odpowiedzialni
 
politycy Platformy nadal pełnią wysokie funkcje polityczne. Gra trumnami się rozpoczęła na dobre. Blida, ikona SLD, podejrzana o udział w aferze korupcyjnej, popełniła samobójstwo podczas akcji ABW. Na trumnie Blidy ujeżdżał już Komorowski, dance macabre rozpoczyna się od nowa.
 
*Z doniesień medialnych: „Krwawy atak na biuro poselskie PiS w Łodzi. Krzycząc, że nienawidzi Jarosława Kaczyńskiego i PiS, 62-latek z Częstochowy zastrzelił Marka Rosiaka, asystenta europosła PiS, i ciężko ranił nożem Pawła Kowalskiego, pracownika biura”.
 
*winni wiedzą, kto stanie, i stąd ten rejwach.
 
Czy to jeszcze pamiętasz?
 
 
 
 
Post scriptum: dla komunistów opozycja to totalitaryzm. Kandydatka na koalicjanta, dzierżąca żelazną ręką pełnię władzy w Polsce, to demokracja. Jest to zgodne z dialektyką marksistowską i jako dogmat dowodu nie wymaga.
Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

bardzo leży walka z " totalitaryzmem " PIS-u , nie starał się o postawienie przed TK tow.Jaruzelskiego i Kiszczaka , za popełnione zbrodnie przeciw narodowi ? dlaczego nie zabiegał o postawienie przed TK tow. Kwaśnewskiego za udzielenie " łaski " wobec Sobotki , którego działalność była anty państwowa i mafijna ?

Jest bardzo dużo tego typu pytań do Kalisza, choćby co zrobił /bo nie zrobił nic /

żeby rozwiązać sprawę Olewnika? co zrobił aby nie dopuścić do zniszczenia firmy pana Kluski , tylko przyklasnął że WSI rozwala majątki ludzi mądrych, którzy wbrew komunistom potrafili prowadzić swoje firmy z sukcesem.

Nie tędy droga porno-grubasie Kalisz , to twój ostatni bój w walce o przetrwanie PZPR.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#164838

Jan Bogatko

...antykrzyżowej komunistów,

pozdrawiam,

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jan Bogatko

#164848

wszystkich ich przywódców od sekretarza gminnego oraz naczelnika gminy postawić pod mur i rozstrzelać na podstawie dekretu w stylu sprawozdania głupawego Rycha... gdyby taki dekret sporządził, JarKacz, albo Ziobro, a protoplaści głupawego Rycha tak robili, co gruby kretyn zdaje się zapominać wygłupiając się w mendiach...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#164840

Jan Bogatko

...radykalnych rozwiązań, ale wydaje mi się, że lewica chce doprowadzić do konfrontacji,

pozdrawiam,

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jan Bogatko

#164849

Jak marzą o konfrontacji - będą ją mieli.
Polacy nie są aż tacy głupi. Zobaczy Pan.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#164852

Jan Bogatko

...liczę na to, że Pani ma rację.

Pozdrawiam,

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jan Bogatko

#164853