Smoleńsk, mgła i muł

Obrazek użytkownika Jan Bogatko
Blog

Nadal śledztwo w sprawie katastrofy samolotu rządowego w Smoleńsku spowija nieprzebyta mgła. Rządy w Warszawie i w Moskwie robią wszystko, by świat nie poznał przyczyn katastrofy samolotu Tu-154m na leśnym lądowisku Sierwiernyj w Smoleńsku.

 

Już nie tylko Bogatko i jastrzębie z PiS-u wołają o pomstę do nieba za smoleńskie matactwo; także koalicjant PO, PSL, czuje pismo nosem i stara się zająć wygodną pozycję startową w wyborach do Sejmu 2011. Poseł PSL, Eugeniusz Kłopotek, bez ogródek stwierdził, „że

 

prawda o katastrofie

 

jest zamulana. Nieco ostrożniej wypowiedział się na temat „śledztwa”, jak aufemistycznie określa się wysiłki nad zacieraniem śladów o tragedii z 10 kwietnia, tow. Bartosz Arłukowicz z renimacji PZPR (SLD). Jego „konstruktywna krytyka” brzmi, że największym błędem w śledztwie jest

 

brak rzetelnej informacji

 

ze strony prokuratury. A cóż te bidulki mają zrobić? Robią przecież to, co im każe rząd. Jak najdokładniej. Teraz, po wizycie Macierewicza i Fotygi w USA, kiedy wykrywacz kłamstw zaczął działać, politycy, płynący na coraz bardziej rozkołysanej barce PO, szukają kamizelek ratunkowych.

 

http://www.youtube.com/watch?v=2-90HufQhtE&feature=geosearch

 

 

Post scriptum: wizyta Macierewicza i Fotygi w USA spełniła już teraz pokładane w niej  nadzieje. Oczywiście dla żartownisiów Nowego Oświecienia rozmówcy obojga polityków w USA to ostatni garnitur. Nie dopuszczają oni w swej arogancji myśli, że ostatni nawer garnitur republikanów jest o niebo ważniejszy od pierwszego waciaka w PO.  Od co niektórych polityków zalatuje fetorek, na ogół charakterystyczny dla tych, którym  ze strachu niektóre organy odmawiają bezpieczeństwa. Pojawia się więcej pytań, niż odpowiedzi. Do tej kategorii należy informacja szefa Agencji Wywiadu o podejrzeniu sfałszowania notatki Agencji dotyczącej rzekomego dobijania pasażerów samolotu Tu-154m. 

 

http://www.youtube.com/watch?v=D5gMH5bZcq0

 

 

Pamiętają Państwo donosy PO, jakoby to Kaczyński, a jeśli nie on, to przynajmniej generał Błasik, odpowiadał za katastrofę?

 

http://www.youtube.com/watch?v=BZDWeUD3r7s&feature=fvsr

 

 

Całe tak zwane śledztwo zmierzało do udowodnienia tej tezy. I zawaliło się.

 

Post scriptum 2: w mej opinii „rewelacje” w kwestii uznania przez Dumę zbrodni katyńskiej za dzieło Stalina (kolejny pierwszy krok w kierunku Prawdy) stanowił dodatkową mgiełkę, mającą zniechęcić do zaniechania stawiania Rosjanom niewygodnych pytań. Zamiar to chybiony: Nowe Oświecenie pytań nie stawia, nie stawiało i stawiać nie będzie, a Polacy stawiają, stawiali i stawiać będą nadal.

 

Brak głosów

Komentarze

Intuicja mi podpowiada, że nieoficjalna wizyta ministra transportu FR została spowodowana właśnie i wyłącznie amerykańskim rajdem Macierewicza.
Pozdrawiam.
contessa

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#109751

Na rajdy jest rada .
Naloty dywanowe.
Jeden wypad to mało .

WY w USA - anglojęzyczni Polacy !!!!!!!

Bombardować swoich senatorów i inne święte krowy.

Vote up!
0
Vote down!
0
#109754

Jan Bogatko

...dokładnie - Polonia powinna przypomnieć sobie, co ma do powiedzenia,

pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#109765

Trudno przebić się w świadomości innych ,gdy sami latamy z podkulonym ogonem.

"Walczymy" o wielkie cele przemilczając "drobiazgi"

Kto nakręci film o Enigmie ?
Dal społeczności amerykańskiej ważne jest ile "krwi" wylano .

Vote up!
0
Vote down!
0
#109935

Jan Bogatko

...ma Pan na pewno rację, ale trzeba się na czymś skoncentrować: ja uważam, że na zbrodni katyńskiej i jej następstwach, z tragedią smoleńską włącznie.

Pisałem już o tym, że Nowe Oświecenie nie prowadzi świadomie polityki historycznej, bowem korzeniami sięga PKWN i na słowo "Polska" dostaje dreszczy.

Dlatego my musimy wziąć to w swe ręce,

pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#109983

Jan Bogatko

...to jest pewne, mme contessa, jak amen w pacierzu,

pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#109762

Gdyby komuś umknął arcyważny wywiad z min. Antonim Macierewiczem, rekapitulujący obecny stan wiedzy Parlamentarnego Zespołu ds. Zbadania Katastrofy Smoleńskiej:

http://mypis.pl/aktualnosci/976-antoni-macierewicz-relacjonuje-swoja-wizyte-w-stanach-zjednoczonych

Pan Antoni Macierewicz zwraca uwagę na fakt pomijany w polskiej dyskusji nad Tragedią Smoleńską: otóż nadal sporo się dzieje w rosyjskim internecie - temat nie zamiera, tworzy się "ruch protestu" związany z katastrofą smoleńską.

Zaczął się Adwent. Czekamy z Nadzieją:-)

Serdecznie pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0
#109904

Jan Bogatko

...bardzo cenne informacje, zwöaszcza o rosyjskim internecie,

pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#109930