Al Kaida PO

Obrazek użytkownika Jan Bogatko
Blog

 

Talib Nowego Oświecenia, były poseł PO, p. Janusz Palikot, życzy śmierci prezesowi PiS, Jarosławowi Kaczyńskiemu. W radiu ZET polityczny piroman wezwał do zabicia Kaczyńskiego śmiechem.

 

Palikot, medialne dziecię Urbana, stwierdził w radiu ZET: „żyć bez Jarosława Kaczyńskiego będzie znacznie łatwiej, zabijmy go śmiechem". Palikot już nie będzie patroszył Kaczyńskiego, a chce go zaśmiać na śmierć. Na razie wyje tylko w gronie takich pionierów, jak on sam, ale

 

wyskok gorzelnianego

 

stanowi pijarowski element  kampanii medialnej na rzecz partii politycznej swojego mienia, jaką jest Ruch Poparcia Palikota. Palikotowi wcale jednak nie do śmiechu, notowania ma kiepskie, ale nie o to chodzi. Na wsiakij pażarnyj słuczaj – mówiąc językiem elit – chce on

 

odwrócić kota ogonem

 

służąc za piorunochron towarzyszom walki o wolność i demokrację z formacji PO. Teraz tylko RPP będzie można oskarżać o chamstwo, kultura pozostanie przywilejem PO. Ale niech nikt nie da się na to nabrać – PO plus Ruch Poparcia Palikota to Jaś i Małgosia. To znaczone karty.

 

http://www.youtube.com/watch?v=INDOrDDP_Lg

 

Post scriptum: talibowie PO stanowią formację, która przejmie na siebie obowiązek walki z kaczyzmem. To tak, jak w kiepskiej komedii kryminalnej: dobry policjant daje papierosa, a zły wybija zęby. W zasadzie spodziewałem się po PO więcej pomysłowości, ale mnie zawiedli. A przecież mają w gronie swych doradców wybitnych reżyserów!

 

Chyba nikt w to nie wątpi, że RPP to przybudówka PO. To wygoda dla tej partii: teraz może jątrzyć mówiąc – to nie my!
Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Tak płynie sobie ten rynsztok nienawiści przez PRL zbudowany przez Donalda Tuska.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

miro

#98072

Jan Bogatko

...a naszym celem jest budowa oczyszczalni ścieków...

Pozdrawiam,

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jan Bogatko

#98167