PO brzytwy się chwyta

Obrazek użytkownika Jan Bogatko
Blog

 

Sympatycy PO nie mogli pozbierać się z radości po informacji, jakoby generał Andrzej Błasik miał się pokłócić z kpt. Arkadiuszem Protasiukiem na Okęciu, przez co samolot rządowy spadł w Smoleńsku. Teraz pojawił się kac.

 

Już sam wniosek: kłótnia na Okęciu, skutek w Smoleńsku, był dla sympatyków teorii spiskowej PO rozpaczliwą próbą wykazania (trzymajmy kciuki, oj, oj, oj ) że za katastrofę odpowiada Lech Kaczyński, a jak już nie on, to generał Andrzej

 

Błasik

 

a jak nie on, to przynajmniej kapitan Protasiuk, a jak nie on, to... itd, itp. Łkania PO przypominają słynną modlitwę dziewicy - żarliwa wiara PO nie jest jednak w stanie sprawić cudu (te jakoś w ogóle nie udawały się p. prezesowi Tuskowi). Jerzy

 

Miller

 

szef polskiej komisji badającej katastrofę smoleńską powiedział, że nie ma pewności, „czy doszło do kłótni na lotnisku między gen. Andrzejem Błasikiem a pilotem kpt. Arkadiuszem Protasiukiem”, czytam w www.onet.pl. Okazuje się, że

 

kaczkę

 

(dziennikarską) wyprodukował nieoceniony zespół Gazety Wyborczej, niewątpliwie dla podtrzymania ducha, ostatnio ginącego w Platformie. Sympatykom PO nie pozostaje nic innego, jak wyciąć notatkę, przykleić ją do ściany i

 

3 razy

 

dziennie powtarzać przed posiłkiem, obracając się na lewej nodze: „niech się sprawdzi, niech się sprawdzi, niech się sprawdzi”. Z tego co słyszałem, tę naukową metodę polecają psycholodzy z zespołu gen. Anodiny. Ale może to tylko karnawałowy kawał.

 

http://www.youtube.com/watch?v=XvsBmouCioE&feature=related

 

Post scriptum: bardowie PO robią wszystko, by podtrzymać na duchu wątpiących wiernych. To nie jest nowa metoda: obok ośmieszania przeciwnika (kartofel) dezinformacja (awantura) to metody, wypracowane już przez starożytnych.
Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Jeśli chciał Pan napisać, że nawet koń się z tego uśmiał, to fotka jest bardzo wymowna! Bardzo lubię Pana teksty, najczęściej krótkie, tezy dobitnie wykazane, z humorem, no i podkreślenia w tekście.... Pięknie Pan to robi. Światło musi pracować, żeby rozjaśnić mrok ciemności - powiedział o T Rydzyk. Uważam, że Pan to świetnie robi. Składam wyrazy szacunku i dziękuję.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Niueste

#139746

Jan Bogatko

...bardzo dziękuję,

pozdrawiam,

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jan Bogatko

#139779

Goebbelsowska metoda - kłamsto powtórzone tysiąc razy staje się prawdą. Na to liczą producenci wrzutek. Niestety, na wielu to działa.

pozdrowienia

Gadający Grzyb

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

pozdrowienia

Gadający Grzyb

#139795

Jan Bogatko

...powtarzają się w regularnych odstępach i nie są nigdy korygowane:

. winien Lech Kaczyński
. winien Andrzej Błasik
. winni piloci
. winien Andrzej Błasik

itd. itp,

pozdrawiam,

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jan Bogatko

#139850

to my i tak jesteśmy lepsi od MAKu. Mamy przecież własnego psychiatrę w rządzie na ministerialnym stołku. A oni tylko psychologów. Ot, co!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Szpilka

#139811

Jan Bogatko

...nie zabierają głosu, a tylko obniżają ranking. Wydaje mi się, że to wymaga pewnej korekty.

Pozdrawiam,

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jan Bogatko

#139899