Anty - NWO czy “COINTELPRO’s ‘PSYOPS’

Obrazek użytkownika R.Zaleski
Blog

Alex Jones to główny guru w tym temacie. Jest poza tym David Icke w Anglii. To co czyta się w polskim internecie powstaje prostą metodą tłumacz/kopiuj/wklej z ich mediów. Głównie przez http://www.prisonplanet.pl/ - ok. 5tyś mce w popularności polskich stron internetowych, ale nie oddaje to skali oddziaływania właśnie ze względu na liczne kopiowanie tych tekstów. W USA znacznie popularniejsza jest druga po prisonplanet.com strona infowars.com, na 489 mcu popularności tamtejszych stron, czyli to samo tylko w wersji light. Radiostacji Jonesa słucha ponoć 3 mln Amerykanów.

Nie przeczę, że coś takiego jak dążenie pewnych wpływowych grup do utworzenia rządu światowego, depopulacji itd. istnieje. Nie wierzę w oficjalną wersję 9/11, widzę smugi chemtrials na niebie, ale nie wierzę obu tym „guru” ani trochę. Widzę natomiast, że zachodnie demokracje przechodzą bardzo głęboki kryzys, to są tego objawy. Efektem jest zaś to, że od 20 lat USA i Europa błyskawicznie tracą pozycję liderów świata na rzecz Chin czy Indii, generalnie Azji. Za 20 lat ją stracą. I tu cała ta teoria (Icke&Jones) się sypie. No i świat nie był, nie jest i nie będzie kontrolowalny.

Wątpliwości wobec guru antyNWO zacząłem mieć gdy przeczytałem ich materiały o rosyjskiej opozycji pisane jakby przez FSBowskiego propagandzistę, kolejną sprawa jest Syria. Potem przeczytałem, że pisał on w 2008, że to Gruzja zaatakowała Rosję i nie wspominał nic o aferze szpiegowskiej w USA. A przede wszystkim sposób w jaki zachowują się ich wyznawcy, bo inaczej nie można nazwać głoszących tę prawdę objawioną kompletnie nie wrażliwych na argumenty, czy ewidentne fakty ludzi. Jak ofiary sekty po praniu mózgu.
Mając pewność, że Jones (Icke też) prowadzi putinowską propagandę co do wydarzeń w których obecni władcy Rosji mają swoje interesy, zaczęło mnie zastanawiać jakim cudem robi to bez problemów w USA. Na dodatek waląc w tamtejszą klasę polityczną i najbogatszych ludzi i wydaje mi się, że nie ma żadnych problemów dlatego, że jest użyteczny dla wszystkich. Nie wykończyły go procesy, nie miał żadnego wypadku itp. Gdy Taki Assage, który faktycznie ujawnił jakieś prawdziwe informacje przez Wiki Leaks siedzi od ½ roku w ambasadzie Ekwadoru w Londynie, bo praworządna Szwecja oskarża go o gwałt na 2 kobietach na raz.
Są też ludzie w USA, którzy tak uważają. Tzn oskarżają Jonesa o bycie agentem każdej z możliwych służb oraz Watykanu lub NWO.

Mnie najbardziej przypadła do gustu wersja zgodna z moimi wcześniejszymi obserwacjami. Czyli on jest „kontrolowaną opozycją” a to co robi to “COINTELPRO’s ‘PSYOPS’ .
Na początek rozszyfruję te skróty, w Polsce raczej nie znane i nie stosowane.
Tradycja sowieckich działań dezinformacyjnych w jest długa i sporo o niej zwłaszcza dzięki Volkoffowi wiemy, ale jest też amerykańska szkoła. Programy operacji kontrwywiadowczych stosowane przez FBI. Czyli „COINTELPRO”.
Polega(ło) to na działaniach przeciw różnym nie tylko niebezpiecznym dla USA ale po prostu niezależnym organizacjom. Atakowani byli socjaliści, komuniści, nacjonaliści, organizacje obrony praw człowieka. Nawet działano przeciw Einsteinowi, ML Kingowi organizacjom chrześcijańskim, indiańskim, kubańskim nacjonalistom itd. itp.
Celami było: zakłócanie i pokrzyżowanie działań, kierowanie na manowce, dyskredytacja a w innych wypadkach neutralizacja działalności
Oddziaływano poprzez:
1.Tworzenie negatywnego obrazu w mediach np. poprzez śledzenie aktywistów i upowszechnienie negatywnych informacji o nich na tej podstawie, (tworzenie fałszywych dokumentów, rewelacje agentów wprowadzanych do organizacji).
2.Rozbijanie organizacji.
3.Tworzenie konfliktów, niezgody między organizacjami.
4.Ograniczanie dostępu do środków publicznych.
5.Ograniczanie możliwości przeprowadzania protestów.
6.Ograniczanie poszczególnym osobom możliwości brania udziału w działalności grup.

Informacje te pochodzą z “Church Committee”. Z roku 1975-6 Komisji Senatu która te praktyki zanalizowała i opisała i w efekcie zostały ograniczone. Było to pokłosie afery Watergate.

PSYOPS stosowane są przez armię USA – są nawet rodzajem sił zbrojnych, każda dywizja amerykańskiej armii ma kompanię PSYOP, poza tym CIA ma specjalne siły tego typu.
PSYOPS (operacje psychologiczne) mogą obniżać wiarę w kierownictwo przeciwnika, zdolność przeciwnika do działania. Mogą one również zakłócać lub mylić i przeciągnąć uwagę przeciwnika podczas procesu podejmowania decyzji. Celem jest też „Zniechęcanie do agresywnych akcji przez tworzenie zniechęcenia w jego szeregach, w ostateczności prowadzących do kapitulacji.”

Czyli wszelkiego rodzaju tricki mają na celu uniemożliwienie przeciwnikowi efektywnego działania. W tym wypadku przeciwnikiem jest społeczeństwo obywatelskie. Celem jest to, by się nie było w stanie skutecznie organizować, zniechęcenie do aktywnych działań w ramach systemu demokratycznego. No bo jak rządzą jakieś tajne, wszechpotężne siły, to po co? Tyle wcale nie są wszechpotężne, chcą się takimi wydawać, ani to do końca te siły. Sianie defetyzmu to podstawa w tym wypadku. A liderzy opozycji opowiadający o ufoludkach są najlepszym narzędziem jej marginalizacji.
“COINTELPRO’s ‘PSYOPS’ tworzą , rozczarowanie, złość albo powszechną apatię.

Jones przedstawia się jako „Patriota”, „mówiący prawdę” ale on robi to samo „nie prowadzi do jasności, pokoju, harmonii”. „On pełni rolę kontrolowanej opozycji twierdzi Kane, jest częścią systemu”. Udział Jonesa w kampanii Rona Paula miał na celu jego marginalizację. Np. przez kompromitujące newsy z jednej strony(...) jak np. „Dziecko kosmity urodziło się z 3ma głowami” w jego programach, ataki na Obamę z drugiej w rezultacie czego zyskuje mainstreamowy kandydat republikański.
Mam jeszcze jedno skojarzenie co do ruchu anty NWO w obecnym wydaniu. Przypomina mi on ruch pokojowy z lat 80 tych. Jakby zajął miejsce tego ruchu, którego szczytowym osiągnięciem, tzn oficerów prowadzących jego liderów było hasło:
\"Better Red than Dead\" (\"Lepiej być czerwonym niż martwym\"). 10 czerwca 1982 r. podczas szczytu NATO w Bonn 350 tys. ludzi manifestowało \"na rzecz pokoju i rozbrojenia\". Tyle że to właśnie zbrojenia Reagana załatwiły pokój i rozpad ZSRR Tak wielkie demonstracje powtórzyły się 20 lat później.

W sprawie Iraku w 2003 to więcej osób go broniło na ulicach europejskich miast niż na polu walki. Armia amerykańska była przyjmowana jak wyzwoliciele. Tyle, że wygrała wojnę a przegrała pokój, nie potrafiąc zapewnić stabilizacji po wygranej. W Afganistanie ginie rocznie tylu ludzi, co w Syrii miesięcznie. W Czeczenii wymordowano 1/5 narodu nie tak dawno. Jednak to „Usrael” jest wg niektórych największym złem tego świata. Jak sądzę, patrząc po polskim przykładzie, stawiano i w Iraku i w Afganistanie na bezproblemowych a nie na realnych przywódców tych najbardziej na świecie obecnie skorumpowanych krajów. USA ideałem nie jest ale też cała reszta na pewno lepsza od nich nie jest.

Osobiście jeśli chcę się czegoś dowiedzieć o USA to wolę poczytać Chodakiewicza. To zupełnie inny poziom.

http://en.wikipedia.org/wiki/David_Icke
http://en.wikipedia.org/wiki/Alex_Jones_(radio_host)

http://jamesjpn.net/2010/05/18/ron-paul-why-alex-jones-can-work-for-the-elite-expose-them/
http://cassiopaea.org/forum/index.php?topic=28049.0
http://www.inlieswetrust.com/InLiesWeTrust/In_Lies_We_Trust_Trailer.html

Brak głosów

Komentarze

Bardzo potrzebny wpis. Trzeźwi. Każe szukać prawdziwej przyczyny faktów, na które się składa nasze życie.
,,Jednak to „Usrael” jest wg niektórych największym złem tego świata,,.
Odkąd świat światem, to zło jest tylko jedno: to wąż/diabeł/kłamca.
Dziś ma na imię luxfer - pan masonów i ich sług lewaków.
Są już w tym świecie różne imperia zmierzające do podania diabłu na tacy człowieka i całych narodów. Tu chodzi chyba o czasowe pierwszeństwo USiArni (od ,,ojców założycieli,, po symbolikę NWO na dolarze). Nadto trudno tu licytować się, które z nich jest większe. Ba, nawet nie można, bo podział na zło mniejsze i większe nie istnieje - to tylko diabelska filozofia/propaganda po to by niszczyć człowieka tym ,,mniejszym,, złem, tym milszym, gładszym, przyjemniejszym, potrzebniejszym, pożądańszym, a zwłaszcza ,,kochańszym,, - bo pod miłość łatwiej się diabłu/kłamcy podszywać, jak pod dobro, bo niedojrzała miłość bywa na tyle ślepa, by na dobro, a więc i człowieczeństwo nie zważać.

Vote up!
0
Vote down!
0
#320032

Z tą symboliką to też to anty NWO kłamie:

http://partenos.nowyekran.pl/post/84527,nie-dajcie-sobie-wmowic-ze-w-kosciele-katolickim-mamy-symbole-masonskie

Kłamstwo jest najgorsze.

Prawda nas wyzwoli.

Vote up!
0
Vote down!
0
#320082

 Dobry artykul, nie zgadzam sie jednak z zakonczeniem. Alex Jones jest manipulatorem, wie duzo nie mowi jednak calej prawdy. Nigdy nie wypowiedzial jednego slowa w obronie Palestynczykow, o ataku na wiezowce w N.Y. mowi, ze to byla "wewnetrzna" robota ale pomimo tego, ze wie kto za tym zamachem stoi nie ujawnia sprawcow. Najwieksze poparcie ma w poludniowych stanach USA, w tak zwanym "pasie biblijnym". Jest to rejon zamieszkaly przewaznie przez fanatycznych "chrzescjan" zmanipulowanych przez telewizyjnych kaznodziei, ktorzy na Biblie patrza jak na izraelski przewodnik nieruchomosci. Ciagle slyszy sie ich nawolywania do wojen, nic tylko zabijac i zabijac. Co ma to wspolnego z naukami Chrystusa? Dodac jeszcze nalezy, ze niektore media glownego nurtu w Polsce czesto sie na nich powoluja nie wspominajac o tym ze owi "chrzescijanie" nienawidza katolikow a papieza uwazaja wprost za szatana. Nalezy tez wspomniec ze za atakiem na Irak stal Izrael a teraz wywiera niesamowite naciski na prezydenta USA aby ten zrobil za nich brudna robote w Iranie. Wcale nie chodzilo o zaprowadenie demokracji w Iraku, Hussein swego czasu byl popierany przez USA i zaopatrywany w bron, teraz Irak praktycznie nie istnieje, zostal rozparcelowany przez duze koncerny petrochemiczne. W Arabii Saudyjskiej za samo posiadanie Biblii mozna byc skroconym o glowe, jednak amerykanskie media nie nawoluja do zaprowadzenia demokracji i wolnosci religii w tym kraju. Krol Arabii Saudyjskiej jest takim wlasnie bezproblemowym przywodca. Jesli chodzi o Iran to uwazam, ze nawet gdyby posiadal bron atomowa nigdy by jej nie uzyl pierwszy, poniewaz byloby to dla Iranu samobojstwem.

Vote up!
0
Vote down!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#320044

Dzięki za wewnętrzne info z USA. Ciekawe.

"Nalezy tez wspomniec ze za atakiem na Irak stal Izrael a teraz wywiera niesamowite naciski na prezydenta USA aby ten zrobil za nich brudna robote w Iranie."

Zgoda.

Vote up!
0
Vote down!
0
#320087

Czy przeciw Polsce toczy się WOJNA? - analiza własna
Przyszła wojna będzie WOJNĄ NIEWIDZIALNĄ – już w 1947 roku przepowiadał Fryderyk Joliot-Curie.

„Przyszła wojna będzie wojną niewidzialną. Dopiero, gdy dany kraj zauważy, że jego plony uległy zniszczeniu, jego przemysł jest sparaliżowany, a jego siły zbrojne są niezdolne do działania, zrozumie nagle, że brał udział w wojnie i że tę wojnę przegrywa.”
Fryderyk Joliot-Curie
http://niepoprawni.pl/blog/3787/czy-przeciw-polsce-toczy-sie-wojna-analiza-wlasna

Ktoś tym kieruje, e? Może poszukamy kto?

Warto przyznać, że rząd globalny jest faktem, że ma plany, które dokładnie wykonuje, a państwa upadają! Kto? nad tym pilnie czuwa?

Bezprawie. korupcje, zagrożona wolność słowa? Kto? ustala "prawo"? i t.d. i t.d.

"Kryzys", bankstrzy, banki centralne, MFW - kto? - okazuje się, że to ci sami ludzie i organizacje.

Wokół rządu globalnego narosło też trochę fikcji, a także celowych manipulacji, ale można oddzielić prawdę na podstawie faktów.

Polecam Henry Makowa. A w Polsce -

O tym, jak z komuchów powstał w Polsce NWO - bez zmian personalnych !!!

Rozmowy niedokończone: Masoneria przeciw Polsce i Kościołowi oraz TV Trwam
Radio Maryja
dr Stanisław Krajski

http://www.radiomaryja.pl/multimedia/rozmowy-niedokonczone-masoneria-przeciw-polsce-i-kosciolowi-oraz-tv-trwam/ cz.1
http://www.radiomaryja.pl/multimedia/rozmowy-niedokonczone-masoneria-przeciw-polsce-i-kosciolowi-oraz-tv-trwam-2/ cz.2
http://www.radiomaryja.pl/multimedia/rozmowy-niedokonczone-masoneria-przeciw-polsce-i-kosciolowi-oraz-tv-trwam-3/ cz.3

Czempioni zorganizowanej zbrodni
http://www.aferyprawa.eu/inne/Czempioni-zorganizowanej-zbrodni

Masoneria, a tajne służby
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=kpk4g_PPwp0

Dr St. Krajski o związkach masonerii rytu francuskiego z wywiadem wojskowym. Dążenie do panowania nad światem, likwidacja chrześcijaństwa cechą wspólną komunizmu i masonerii. Też tajemnice torturowania ks. Popiełuszki... Konkurencja masonów rytu szkockiego -a rytu francuskiego. Dokumenty dyplomatyczne. Przyczyny kłopotów Gomułki. Roman Zambrowski a B'nai B'rith. Prokuratura i sądownictwo - a WSI i ryt "francuski".. Władza GRU w Rosji i w Polsce - a ryt "francuski". Czemu Komorowski tak się spieszył do "pałacu prezydenckiego". Itp.
Dalej : Astana w Kazachstanie - Satana... - "MY JESTEŚMY BOGAMI!!"

http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=8113&Itemid=47

(PSYOPS stosowane są przez armię USA... w Polsce, KGB taki system wprowadziło w 1943).

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

Vote up!
0
Vote down!
0

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#320057

Krajski pisze że wszystkiemu jest winna masoneria a to jest też uproszczenie. Jaruzel był masonem? Nie mówię że po przekierowaniu częściowym na zachód nie maczali w tym palców ale generalnie to świat jest jak przyroda - naturalny.

Jak coś jest słabe to pojawiają sie od razu choroby, pasożyty, staje się ofiarą drapieżników a robaczki bakterie konsumują resztki.

Dmowski powiedział kiedyś, że Polska albo będzie silna, albo jej nie będzie.

Vote up!
0
Vote down!
0
#320089

pt. “Masoneria polska 2012″

Wstęp:
W tej książce prezentuję kilkaset faktów, które zostały przedstawione w różnych publikacjach, książkach i artykułach. Ukazuję też niektóre związane z tymi faktami hipotezy innych osób. Formułuję również pewne hipotezy i tworzę w oparciu o te hipotezy koncepcję, która wiąże ze sobą te fakty w spójną, logiczną całość.

Koncepcja ta powstała w taki sposób, że zacząłem kojarzyć ze sobą, jakoś wiązać, te fakty. W ten sposób, jak w układance puzzli, w której użyto tylko część przypadkowych elementów, pojawił się pewien obraz, który był wyraźny tylko w niektórych swoich fragmentach. Następnie zrekonstruowałem go formułując hipotezy które pasowały do „pustych miejsc”. W ten sposób powstała ta koncepcja.

Oto podstawowe hipotezy.

W Wojskowych Służbach Informacyjnych kryła się polska masoneria rytu francuskiego, która w latach 1991-2006, wykorzystując te służby, przejmowała kolejne obszary gospodarki, mediów, struktur państwa i polityki i wpływała na kierunki rozwoju tych obszarów oraz na podstawowe fakty z nimi związane.

Masoneria ta znalazła się w WSI wraz z peerelowskim kontrwywiadem wojskowym, ponieważ od powstania armii Berlinga opanowała znaczną cześć jego struktur i wykorzystywała go w swoich celach.

To ona stała za wieloma działaniami Informacji Wojskowej i Wojskowej Służby Wewnętrznej mając znaczny wpływ na wiele wydarzeń, które miały miejsce w Polsce w latach 1945-1989.

Masoneria ta od samego początku współpracowała z masonerią rosyjską rytu francuskiego, która kryła się w strukturach rosyjskich wojskowych służb specjalnych – GRU.

Po rozwiązaniu WSI polska masoneria rytu francuskiego utworzyła specjalną lożę P3, która na wzór włoskiej loży P2 przyjęła cel nielegalnego przejęcia władzy w Polsce i przyspieszonej realizacji celów wspólnych dla masonerii polskiej rytu francuskiego i masonerii rosyjskiej.

Loża P3 doprowadziła do upadku rządu Jarosława Kaczyńskiego i stała za nagonką medialną na ten rząd, a następnie na PiS.

To ona we współpracy z masonerią rosyjską ukrytą w GRU zorganizowała zamach w Smoleńsku w dniu 10 kwietnia 2010 r.

Zamach w Smoleńsku został tak przez te masonerie przygotowany i przeprowadzony, że wszystkie ślady prowadziły do „ekipy Putina” i do „ekipy Tuska”.

Była to pułapka zastawiona na te ekipy.

Dały się one wciągnąć w tę pułapkę ukrywając, że to był zamach, kryjąc sprawców, niszcząc dowody, zacierając ślady.

Spowodowało to zwiększenie wpływów obu masonerii i dało im narzędzia szantażu umożliwiające przejmowanie kolejnych sektorów struktur obu państw.

Obecnie loża P3 umacnia się w strukturach władzy i szykuje do całkowitego jej przejęcia oraz realizacji podstawowych, wymienionych w książce, celów masonerii polskiej i rosyjskiej.

Ktoś może odrzucić te hipotezy, zanegować koncepcję, która na nich się wspiera, wymazać we wszystkich miejscach w mojej książce słowo „masoneria”. Pozostają jednak fakty, które są bardzo intrygujące, niepokojące, często przerażające.

Czy da się je wyjaśnić czy choćby zracjonalizować w jakiś inny, niż zaprezentowany w tej książce, sposób?

więcej:
http://wobroniekrzyza.wordpress.com/nowa-ksiazka-stanislawa-krajskiego-pt-masoneria-polska-2012/
****************************************
  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

Vote up!
0
Vote down!
0

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#320062

Putin miał interes w likwidacji Kaczyńskiego i jego ludzi, po co komplikować.

Zrobił to podobnie jak z 2 ma prezydentami Czeczenii. Jak z próbą otrucia Juszczenki, zabicia Saakaszwilego itd.

Vote up!
0
Vote down!
0
#320092

jak korzystanie z jednego czy nawet tylko kilu zrodel. Zawsze nalezy przylozyc ucho do tego co rozne zrodla mowia na dany temat, zwlaszcza te nawzajem sie zwalczajace, a potem wlaczyc myslenie i samemu wyciagac wnioski zamiast jedynie sluchac co inni mowia na temat tych, ktorzy mowia. Ani Alex Jones and David Icke ani nikt inny nie jest alfa i omega, nie jest nieomylny i nie znacalej prawdy i nikt z nas jej zapewne tez nigdy nie pozna. Chodzi o to, aby miec oczy i uszy, a przede wszystkim umysl, otwarte i nie zamykac sie w dufnym przekonaniu, ze teraz juz wszystko wiadomo. Byc moze ci dwaj panowie sa tylko kontrolowana opozycja, byc moze sa absolutnie szczerzy i jakims cudem udaje im sie ujsc z zyciem, ale z pewnoscia i ich dzialalnosc i dzialalnosc wielu innych osob jest potrzebana, aby przynajmniej czesciowo zajrzec za zaslone, za ktora od lat ukrywaja i przeinaczaja prawde glowne scieki medialne.

Nie jest to kwestia, kto jest lepszy czy gorszy: Wschod czy Zachod, Europa, czy Rosja, Chiny czy USA, bo to sa zupelnie inne czasy i nie takimi kategoriami nalezy myslec. Teraz niemalze oficjalnie rzadza miedzynarodowe banki i korporacje, dla ktorych taka czy inna przynaleznosc narodowa jest warta tyle co guzik z petelka. Nalezy raczej zapytac, czy klasa srednia rosnie, czy maleje, czy roznica miedzy bogatymi a biednymi zwieksza sie czy zmniejsza i czy to samo dzieje sie w USA, w Chinach, w Polsce, czy innych krajach Europy czy swiata. Przyjrzec sie dokladnie, jaka polityke prowadza poszczegolne panstwa w stosunku do swoich obywateli i jak te dzialania sa skoordynowane (askoordynowane sa tak, ze sie wlos jezy) na arenie swiatowej i dopiero wtedy zastanawiac sie nad tym, czy faktycznie jest tu jakis spisek, czy to tylko propaganda w wykonaniu kilku natchnionych wariatow.

Jesli i Alex Jones i David Icke i wielu innych, roznych nacji, ksieza i pastorowie, dziennikarze i zolnierze, osoby prywatne, pracownicy rzadowych instytucji, naoczni swiadkowie, niezalezni naukowcy, ekonomisci, lekarze i inni, zdaja te same relacje, zupelnie przeciwne do tego, co podaja glowne media, to z pewnoscia nie te glowne media mowia prawde. Z pewnoscia tez w ich relacjach jest wiecej niz jedno ziarno prawdy.

Warto tez przyjrzec sie, co dzieje sie dookola w najblizszym otoczeniu i porownac swoje obserwacje z relacjami innych. Czy faktycznie rosnie przestepcziosc a terrorysci czyhaja zza kazdego wegla i w zwiazku z tym kamery na kazdym rogu, w kazdym zaulku i kazdej szkole sa potrzebne, czy usprawidliwiona jest peczniejaca inwigilacja obywateli i obecnosc roznej masci strazy w roznych miejscach publicznych, zawsze ubranych na czarno i wygladajacych jak gestapo, po ktorych nie bylo sladu jeszcze 2 czy 3 lata temu, czy tez statystyki mwia co innego a liczba mordow i gwaltow maleje? Warto zastanowic sie nad tym, czemu to wszystko ma sluzyc i dlaczego nagle musimy byc pilnowani na kazdym kroku i dokad to wszystko zmierza. Moze to wszystko zadziwiajacy zbieg okolicznosci?

Armia amerykanska nie byla witana jak wybawcy, a z pewnoscia nie przez tych, ktorym zbombardowano domy, torturowano i mordowano czlonkow rodziny wywleczonych z domow w srodku nocy, ani ci, ktorym gwalcono corki i zony.

Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Vote up!
0
Vote down!
0

Lotna

 

#320124

Ani Alex Jones and David Icke ani nikt inny nie jest alfa i omega, nie jest nieomylny i nie znacalej prawdy - nie oni świademie dezinformują na korzyść Putina - tu masz przykłady

ALEX JONES”S COVERAGE OF “ANNA CHAPMAN”
Let’s take one spy–the hot one–Anna Chapman.
GOOGLE
“Anna Chapman”–3,500,000 results
GOOGLE NEWS
“Anna Chapman”–9,330 results
GOOGLE BLOGS
“Anna Chapman”–447,000 results
ALEX JONES’S INFOWARS.COM
“Anna Chapman”–1 result

Ile razy gdzie było o ruskim szpiegu - Annie Chapman

http://www.redstate.com/barrypopik/2010/07/09/is-alex-jones-a-paid-russian-shill-little-coverage-of-russian-spies-or-anti-russian-stories/

Zgoda że nikomu do końca nie można wierzyć, trzeba sprawdzać. Każdy ulega dezinformacjom które są wszędzie. Przejmujemy je często nieświadomie.

Dezinformacją może być tekst w 80% prawdziwy, jego prawdziwym celem jest te 20%.

Vote up!
0
Vote down!
0
#320172