Orędzie noworoczne prezydęta Lemingstanu

Obrazek użytkownika R.Zaleski
Humor i satyra

Trochę dzisiaj już ten, teges wypiłem, ale co tam, napiszem to orendzie, nie ten kit co mi dali, co go wczoraj przeczytałem, sam napisze.

Wielce szanowne Lemingi,

kture mnie wybrałyście - jesteście kompletnymi idiotami, większymi nawet niż ja. Tych kturzy nie głosowali mam głęboko w …, jesteście dla mnie warci „mniej niż zero”. Na tych kturzy głosowali przeciw nam, mamy telewizję, bojówki, armatki wodne, gaz i sądy. Lepsi jesteśmy niż Łukaszenka i Putin. A co.

Możemy wam wcisnąć każdy kit a wy go łykacie. Trzymajcie tak dalej. Dwa miesiące temu obiecaliśmy wam że dostaniecie 300 miliardów i wybraliście moich kolesi, teraz macie na to samo konto wpłacić kilkadziesiąt miliardów i nawet nie piśniecie. Koham was za to. Moglibyście jeszcze na moje wpłacić, te co mi kolega na Kajmanach otworzył. Ten co na niego ostatnio głosowaliście. Jak zobaczyłem wyniki to myślałem, że padnę. Trzymajcie tak dalej. Jesteście wspaniali, siema.

Obrobiliśmy w 20- lat was z waszego majątku narodowego, zadłużywszy wasze dzieci i wnuki, ciągle pakujemy was w nowe problemy. Frank niedłógo bedzie po 5 zeta, ceny waszych mieszkań lecą na pysk, niczego co obiecaliśmy nie dotszymaliśmy. A wy dalej na nas głosujecie, wystarczy tylko szyld zmienić co jakiś czas, inny kit wstawić. Tak trzymać. Palanty. Wystarczyło tylko powiedzieć że to światowy kryzys, nie my. Hińczyki u których ostatnio byłem jakoś go nie odczóły, ale to szczeguł. Nie na waszą percepcjem.

Wybierajcie dalej nas - waszych dennych polityków, kompletne moralne i intelektualne dno tego społeczeństwa. Tak trzymać. Paru zaprzyjaźnionych maherów z telewizji „specjalistów od śpiewu i mas”, za wyłączność na koncesje i etaty, robi z wami co chce. Uwieżycie im we wszystko. W mordercze skłonności królewny Śnieżki, szajkę złodziei 7 krasnoludków, kapelę cygańską, pancerną brzozę. Byle tylko podłechtać waszą próżność. Wystarczy powiedzieć że jesteście młodzi, wykształceni i nie ze wsi. Głąby kapuściane.

Jak ja lubię to wasze cfaniakowanie, te wasze zakompleksienie wobec zahodu, to wasze chodowane przez nas poczucie niższości, to liczenie że ktoś wam coś da za darmochę, naiwniaki. Cieszcie się że wam coś budujemy, na prowizjach mamy połowę z tego. Jełopy.

Proszę was, NIE ZMIENIAJCIE SIĘ, dawajcie się napuszczać na waszych rodaków tak jak do tej pory, bo zostało jeszcze w tym kraju coś do opędzlowania, potem i tak przejmie to syndyk bagsterów za długi a on będzie potrzebował jakiegoś nadzorcy niewolników, a ja się świetnie nadaję. Macie do mnie zaufanie :)))))

„A teraz drogie dzieci pocałujcie misia w d…....”

Wasz prezydęt (ten zpod parasola)

PS

Pieprzyć wrony.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Witam w Nowym Roku i składam życzenia pomyślności.Drogi autorze,brutalnie obnażyłeś zdolności literackie miłościwie nam panującego  ,,krul jest nagi.".W ,,bulu "i  pełni ,,nadzieji" bierzmy przykład z Bronisława Szczykunowicza,wnuka Oscipa Rezuna.Pozdrawia!

A tak na marginesie,czy potwierdzono ,,chrabiowskie"korzenie bredzisława?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#210963

To było "arcyboleśnie proste" tłumaczenie na nasze.

Wzajemnie.

Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku.

Zachowanie przy stole, w stosunku do gości, będąc gościem jest całkowitym zaprzeczeniem możliwości posiadania takich korzeni.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#210967

http://www.skupienski.pl/2012/01/01/blad-ortograficzny-w-napisie-na-palacu-prezydenckim/

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#210974