Zlicytować michnikową siedzibę czerskiego GWna za jej ponad 20 letnią antypolsk.ą działalność i przekazać na cele IPN!

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Za ponad dwadzieścia lat antypolskiej recydywy pozbawić mienia to michnikowe GWno na czerskiej i w ramach symbolicznej obywatelskiej reparacji to ponure gmaszysko przekazać na cele IPN!
Pierwej oczywiście przeprowadzić gruntowne sanitarne odinsektowanie!, aby wyeliminować nawet najdrobniejszy smród
po Michniku, Smoleńskim, Maleszce, Cichym, Wielowiejskiej, Blumsztajnie, Dawidzie Warszawskim, Monice Stokrotce od sztucznego zapładniania, Kublikowej, Wiśniewskiej, Czuchnowskim, Węglarczyku i pozostałym przesiąkniętym antypolskim smrodem łżepismakom.
Zaangażować najlepszych czyścicieli z Tuden czy innego Impela!
Użyć Domestosa w największym stężeniu tak, aby nawet najlżejszy smrodek po Michniku i jego ścierwowatych współkrętaczach nie pozostał!
Potem wietrzyć nawet przez pół roku i powoli przenosić pierwej akta agentury zasmrodzonej współpracą z nkwd, ub, sb, wsw, wsi różnych Wałęsów TW Bolek, Bonich,Sciborów Rylskich, Skąpskich i im podobnych!
A na samym końcu jak już się to pomichnikowe łajno wywietrzeje przenieść pracowników IPN!
Do tego też tego czasu Daj Boże aby prezesowi Kamińskiego i prof, Dudkowi też wywietrzała z głowy ugoda z zaprzańcami z PO!
Tak to widzi rolnik. który znów musi czekać po deszczu ze zbiorem zboża, bo jego wilgotność na dziś to niemal 19%, a na skupie musi być 14%!
pzdr
p.s.
W moim mieście w r. 1980 "S" odebrała pzpr nowo wybudowany na cele partii obiekt i przeznaczyła go na szpital zakazny, który do dzisiaj służy Toruniowi i okolicy! Tylko stan wojenny przeszkodził takiej kolejnej rewindykacyjnej akcji, aby wybudowany komisariat milicji na Rubinkowie przeznaczyć na szpital dziecięcy!
Partia w Toruniu od września 1980 do 13 grudnia 1981 po prostu nie istniała, była dosłownie w podziemiu!
Ach cóż to były za czasy!

Brak głosów

Komentarze

bo za jednym zamachem dwa cele osiągnięte: ratunek dla IPN i pohybel dla GW.Tylko jaki by tu paragraf wykorzystać? Może prawnicy podpowiedzą?

Na poważnie: gdyby tak ktoś na serio prześledził i udokumentował antypolską, więc antypaństwową działalność demonów z Czerskiej, to może wystarczyłoby na zawiadomienie do Prokuratury i wyrok sądowy o zamknięciu tej gadzinówki? Dochodzenie społeczne trzeba by zacząć od tego, za co sądy skazują i pod tym kątem szukać dokumentacji, by odpowiadała sądowym oczekiwaniom. 

Taki wyrok o zamknięciu GW powinien być co roku świętowany.

Ech, tylko pomarzyć można.

Vote up!
0
Vote down!
0
#285041