Skandal! Chamstwo! i bezduszność ! Dlaczego Środa i Palikot nie bronią x Adama, jeszcze!? a Leszek Miller Ziobry!

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Red. Monika jak lwica rzuciła się na prowincjała OO Marianów! To oczywiste! Wiadomo! Pochodzi z bardzo wrażliwej na wszelaką ludzką krzywdę rodziny. Stąd jej taka żarliwa obrona księdza Adama Bonieckiego. Co ważne mając w pamięci mroczne czasy prl'u
nazwała całą tę sytuację komunistyczną szykaną wobec głosiciela wolności, b. red. z TP!
Niezłomny szermierz wolności, Ksiądz Adam otrzymał więc mocne solidarne wsparcie ze strony red. z niezwykle mocno zaprzyjaznionych nie tylko z reżyserem Wajdą tv!
Zapewne nie odstaną od niej tacy jak red. Miecugow, którego ojciec razem z noblistką niejedna petycje słał do Stalina, Bieruta czy Gomułki!
Ksiądz Adam, który tak dzielnie bronił ostatnio Nergala przed mohair'owym kołtuństwem może więc liczyć na pełną symetrię solidarności!
Myślę, że dr hab Magda Środa oraz Janusz biłgorjczyk już płoną ze wstydu, że jeszcze nie przyłączyli się do frontu obrony zasłużonego b. red. TP.
Zupełnie zaś na ... niezupełnym zresztą marginesie, to lada moment ks Boniecki otrzyma mocne wsparcie nie tylko od Urbana, Gadzinowskiego czy Kotlińskiego!
Wszak były kapitan sb Piotrowski to człowiek także o wielkiej wrażliwości na krzywdę!

L.Miller zaś niepomny krwawych starć przed komisją sejmową, zamierza odrzucić całą swą małostkowość i skorzystać z prawa Lecha Wałęsy, b. już znanego jako TW Bolek czyli "mniej niż zero" uczynić wartością "bardzo dodatnią"!
I to będzie jego wartość dodana w trakcie kolejnych rozmów z D. Tuskiem o koalicji rządowej z PO na najbliższe lata!

pzdr

Brak głosów

Komentarze

Jeszcze jeden obrońsa księdza Bonieckiego się znalazł. Cyt z wp.pl

Ks. Adam Boniecki ma na razie ograniczyć swoje wystąpienia medialne do "Tygodnika Powszechnego" - poinformowała w komunikacie polska prowincja księży marianów. - Wstydzę się, że jest to możliwe w moim Kościele - powiedział Zbigniew Nosowski, naczelny miesięcznika "Więź".

 

Ciekawi są antychrześcijańscy katolicy. Zawsze to jakieś novum;)

Vote up!
0
Vote down!
0
#196765

Kisiel od zawsze dostrzegał tę antykatolicka zgraję zgromadzoną przy ulicy Wiślnej!
pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0

antysalon

#196830

się zdaje się do katolicyzmu, a na pewno chrześcijaństwa, wydawało "dzieła" Grossa?

Vote up!
0
Vote down!
0
#196839