"Pada sobie deszczyk, pada sobie równo Raz spadnie na kwiatek, a raz na... "

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Do pamiętnika zadowolonych z siebie: premiera Donalda Tuska, jego ministry J. Muchy I Grzesia lato, o ile już wytrzeżwiał!
" Pada sobie deszczyk, pada sobie równo
Raz spadnie na kwiatek, a raz na... "
czyli jak premier z PO ocenia rzeczywistość!:
"Ten stadion to nie fuszerka, to nie jest stadion, na którym raz na kilka lat będzie odbywała się jakaś impreza. Warszawa to naprawdę dumna stolica dumnego państwa.
...
Kondycja moich ministrów i kondycja całego rządu jest zdecydowanie lepsza niż opinia na temat tego rządu i ocena poszczególnych ministrów. To jest trochę tak jak ze Stadionem Narodowym. Jeszcze kilka dni temu czytałem w popularnym dzienniku, że to jest fuszerka stulecia, a dzisiaj czytam, że nie ma fajniejszej tapety na komórkę niż zdjęcie stadionu w meczu otwarcia.

To perełki-złote myśli, niemniej złotego chłopca z POdwórka-koniec lutego 2012 na 100 dni nowej, kolejnej kadencji rządu PO/PSL!
Prześliczne!
Nieprawdaż!
Kręć się , kręć wrzeciono!
"Przyznał, że teraz z Polski śmieje się cała Europa. Jesteśmy jedynym narodem na świecie, który w czerwcu zamknął stadion, bo miało być słońce, a w październiku nie zamknął, bo miał być deszcz " Z. Boniek.
Panie Boniek! to nie naród w czerwcu zasuwał, a wczoraj nie zamknął dachu!
To ci idioci od Laty oraz idioci od premiera Tuska- od ministry Muchy!

pzdr

Brak głosów

Komentarze

nie mogę spokojnie patrzeć na tę łajzę. W 1982 dziwił się ludziom, że nie chcą wracać do PRL z mistrzostw kopanej. Wcześniej paradował z innymi "gwiazdorami" w pochodach 1 maja w Łodzi. autorytet!

Vote up!
0
Vote down!
0

ess

#298678

raz padnie na Tuska.  I tyle w temacie.

Vote up!
0
Vote down!
0

Dziadek bez dowodu

#300967