Opiekacz do kawy, żarówki letnie a uszata sowa! Coś POmiędzy imprezką, latarnią a alkomatem!

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Wg sądu przyłapany hierarcha za stłuczkę na słupie odpracuje społecznie jako redaktor na Czerskiej bądż na Woronicza!
Znany już Polakom kierowca z 2,5 promilami, co to go warszawska latarnia zatrzymała w drodze na odpoczynek udzielił wywiadu dla KAI, podobno nieautoryzowanego w którym to wypowiada się niemal tak samo jak z ambony na pogrzebie śp. Józefa Szaniawskiego!

"Żadnej partii nie wolno angażować autorytetu Kościoła " to na temat Marszu Obudż się Polsko zorganizowanym wspólnie m/in. przez radio Maryja!
A takiego prztyczka daje daje PiS!
"... Ludzie, którzy podzielają te same wartości i kierują się zasadami inspirowanymi wiarą, zaproponować mogą różne drogi realizacji celów politycznych. Żadna więc partia nie ma prawa twierdzić, że to ona reprezentuje Kościół. A jeśli tak głosi, jest to instrumentalizacja Kościoła dla celów politycznych. A do tego nikt nie ma prawa "
O Marszu rzecze tak:
...Takie działania nie są zgodne z doktryną Kościoła i trzeba to wyraźnie powiedzieć. Nazwałbym je wkroczeniem na niebezpieczną drogę niejasności i zamieszania.
... Jeżeli w ten sposób podmioty kościelne, bądź za takie uznawane - Radio Maryja, TV Trwam - dawałyby sygnał, że za swoją reprezentację wierzący winni uznać konkretną partię, jest to istotne zafałszowanie nauczania Soboru Watykańskiego II. Podobnie, jeśli związek zawodowy obierałby jedną z partii politycznych za swoją reprezentację, to też wypacza właściwą sobie misję. "Solidarność" nie jest powołana do tego, by być przybudówką jakiejś partii. Ma bronić interesów każdego człowieka pracującego i godności pracy jako takiej - stwierdził...."
...
"...niebezpieczną drogę niejasności i zamieszania." istotnie ma rację przewielebny bp pomocniczy!
Ten Marsz to straszna niejasność wręcz ciemnota!
I ... zamieszanie totalne!
Bp Jarecki POszedł nawet dalej, jeszcze dalej!
Bo w sprawie nieprzyznanej TV Trwam koncesji jest tez łaskawy, gdyż ... widz miejsce tego medium w ofercie cyfrowej, jednak na równych zasadach z innymi.
Otóż to!, ale tu bp dodaje tak:
" Winno jednak spełnić warunki konkursu na koncesję. Jeżeli założymy, że warunki te są sprawiedliwe, to niezależnie od tego czy jest to podmiot kościelny czy niekościelny, powinno się je respektować!"
Takiej konkluzji nie POwstydziliby się Dworak z Luftem! a o bpie Pieronku z ks Bonieckim nie zaPOminając!
Mnie zaś ciekawi, czy to było zaraz po tej kraksie na słupie czy tez PO!!!
I nie mam wątpliwości, że ukarany przewielebny winien te godziny społeczne odpracować wyłącznie we właściwych redakcjach, bo jego talent nie może być marnowany przy robótkach na zieleńcach stołecznych czy pracach oczyszczania miasta!
Bp Jarecki POwiniem te 20 godzin tygodniowo odpracować sPOłecznie w redakcjach czersko-wiertniczo-woronicza!
Tylko tam odpowiedzialnie odkupi swoją promilową przewinę!

pzdr

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Seiko.A to szmata...purpurowa.Pozdrawiam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Seiko

#301204

pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#301208