Na to łże pH już tylko LactaCyd! Stosowany doustnie przez PO, naćpaną palikociarnię i łżemedia może zatrzymać to chamstwo!

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Łże pH w wersji hard!!! Toksyczne łże pH! Łże otwory gębowe! Już chyba tylko LactaCyd stosowny doustnie może powstrzymać tę falę obłąkańczych, nienawistnych wyPOwiedzi!!!???
Gdyby Palikot, Niesiołowski, Kutz, Wałęsa, Wajda oraz .....( jak ti zmieścić tę listę odrażającą menażerię fałszu!???) oraz ich naczelny, ober-nadLucyfer używali do płukania swych plugawych jam ustnych preparatu LactoCyd to Polska, Polacy nie musieliby usłyszeć tylu chamskich, ordynarnych,wrednych wyPOwiedzi czołowych polityków partii rządzącej, jej palikociarskiej schamiałej przybudówki, wysługujących się im łżemedialnych, ścierwoidalnych pismaków oraz salonowych polityków i tzw celebrytów!
Gdyby taki Niesiołowski używał regularnie doustnie LactoCyd'u to jego poziom agresji byłby znacznie obniżony, nie zredukowany oczywiście, ale tylko obniżony!
A to byłby już także sukces medycyny bezreceptowej!

Tylko doustne stosowanie, płukanie ust preparatem LactoCyd i to po kilka razy dziennie schamiałych, jarmarcznych ich otworów gębowych może uchronić Polskę, Polaków przed dalszymi ich wulgarnymi, chamskimi, knajackimi wypowiedziami!

Niechaj więc od Donalda Tuska POczynając już od dzisiaj, od jego powrotu z Kanady ( premier może już to uczynić po drodze w samolocie!!! w toalecie!!!)
zaczną stosować płukanie swych otworów gębowych preparatem z serii Lactacyd Femina opartych na kwasie mlekowym.

Obserwując ich wypowiedzi, ataki na ludzi przyzwoitych, pełne fałszu, kłamstwa tylko ten preparat być może??? zapewni naturalną równowagę!?
Może właśnie kwas mlekowy pomoże im kontrolować równowagę pH jamy gębowej z przyzwoitością a nas przed drażniącym świądem ich bandyckich wypowiedzi!

Środek ten, preparat LactaCyd stosowny doustnie mógłby być pomocnym takiej choćby marszałek Ewie Kopacz na powstrzymanie się od wygadywania kłamliwych bzdur o rosyjskiej staranności po "katastrofie" smoleńskiej, przesiewaniu bagna i innych niedorzecznych komentarzy!
Ponadto mógłby złagodzić widoczne skutki jej menopauzy!

A Paradowska?
Ileż mogłyby apteki zarobić na niej!
Ta, to musiałaby swą łżegębę płukać co rusz!
A Olejnik?!
Jak wyżej! albo i nawet więcej!

Premier po takie płukance byłby mniej skłonny okłamywać Polaków, łgać im o rzekomych swych sukcesach oraz złagodziłby być może?! strach nie tylko w jego oczach, ale co gorsza czynach przed Putinem i Merkel!

Niesiołowski po wypłukaniu swej plugawej gęby miałby w sobie mniej jadu, fałszu, chamstwa i agresji!

Ten sam sposób użycia dotyczy łżemedialne usłużne ścierwa, które na co dzień swym bakteryjnym-plugawym jadem
zanieczyszczają, fekaliują wręcz przestrzeń publicznych wypowiedzi!

Emulsja LactaCyd stosowana doustnie przez szeroko rozumianych wybrańców salonu III RP mogłaby w istotny sposób przyczynić się do oczyszczenia naszego życia publicznego z wypowiedzi głupich, agresywnych, chamskich, wulgarnych i co istotne antypolskich, szkodliwych polskiej racji stanu!

Taki choćby min. Sikorski o ileż septycznie traktowałby nasze polskie interesy po wypłukaniu swej jamy gębowej LactaCyd'em!?
Mocno geriatryczny profesor bez matury jakże mnie jadu, słabsze ph miałby w swym otworze gębowym po tym preparacie!
Wajda, Wałęsa, Krzywonos i te przydurnawe feministki tak samo!
A taki Maleńczuk?!, któremu gorzała oraz prochy już dawno wypaliły tę część mózgu odpowiedzialną za myślenie!
W jego ciężkim przypadku LactaCyd też mógłby ten jego odczyn łże pH w istotny sposób obniżyć!
Hołdys chyba po cichu przechodzi tę kurację-płukankę, gdyż ostatnio z jego jamy gębowej jakby mniej jadu się wydobywało!
Ale tego nie należy być pewnym!

Co istotne LactaCyd powinien być szeroko zastosowany przez postaci salonu IIIRP bardzo szeroko pojętego, salonowego życia publicznego!

Pewni politycy stosowaliby LactaCyd doustnie, a ich żony trochę inaczej!
Oboje z pożytkiem!
Ba! cześć kobiet , nadaktywnych politycznie i tzw dziennikarki nawet podwójnie!
Takie choćby jak Kluzik-Rostkowska, Środa, Szczuka, Pitera, Olejnik, Kolenda, Kublik czy Wielowiejska!
Raz doustnie raz ... niedoustnie!
I jakle niesamowite spectrum zastosowania!
Jaki niesamowity byłby pożytek!
Producent, apteki, punkty pozaapteczne powetowałyby sobie wszelkie kłopoty znane nam z polityki Tusk-Kopacz-Arłukowicz!
Zastosowanie uniwersalne!
A jakie pożytki!!
Odczyn pH obniżony tu i ... tam!
Tu i tam!
Dwa w jednym!
Użycie uniwersalne!
Góra!
Dół!
W przypadku takiej Olejnik, Wielowiejskiej, kolejność dowolna.
Góra!
Dół
Wolny wybór!
Ale Michnik, Blumsztajn, Czuchnowski, Mazowiecki jr i senior, Maziarski jr, Lis, Żakowski i pozostała łżemedialna sfora stosować doustne i kilka razy dziennie!
Aż do skutku!
A salonowi profesorowie Krzemiński, Sadurski, Markowski Radosław i ich pokroju "luminarze"?
To tez przypadki łże pH w wersji hard!
Aż to ich łże pH zostanie zredukowane niemal do zera!
Ostatnim takim mocno uniwersalnym preparatem był jak może jeszcze niektórzy pamiętają r Wash & Go Shampoo! ( autor tego sloganu niedawno zmarł!)

pzdr

P.s.
Na wszelki wypadek podaję skład specyfiku!*
Nie należy wstrząsać przed użyciem.
Ale gdyby taki Niesiołowski, Palikot czy Olejnik chciały wstrząsnąć, to mogą to czynić bez żadnego ubocznego ryzyka!
*
"Aqua, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Propylene Glycol, Cocamidopropyl Betaine, Lactic Acid, Polysorbate 20, Perfum, Sodium, Hydroxide, Allantoin, Farnesol, Sorbic Acid, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben, Alpha-Isomethyl lonone, Amyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Butylphenyl, Methlpropional, Cinnamyl Alcohol, Citronellol, Eugenol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Isoeugenol, Limonene, Linalool"

Brak głosów