Nie żyje Jaruzel kat, morderca zza biurka śp Grzesia Przemyka!? Żyje!?

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Media podają, że Jaruzel nie żyje. Rodzina, że żyje! To chyba już tylko opiekunka, ta od rosołu może sprawę wyjaśnić! Co by nie pisać, zamieszanie jak po zejściu zbrodniarza Stalina!? mocodawcy i patrona Jaruzela.

Żyje? Nie żyje? Ot i zagwozdka! jakby powiedzieli mocodawcy Jaruzela,
Jeden z licznych jakże jeszcze prl,owskich morderców zza biurka przeżył? czy nie? Grzesia Przemyka jedną ze swych ofiar o 31 lat. Sowiecki łach przebrany w mundur polskiego żołnierza.
A ile niewinnych istnień ma jeszcze na sumieniu poza Grzesiem Przemykiem?!
I powstało zamieszanie jak przy Stalinie!
cyt. za wPolityce
< Jak podały „Fakt”, a za nim „Super Express” i „Newsweek”, nie żyje Wojciech Jaruzelski. Komunistyczny dyktator miał umrzeć na raka. W ostatnich dniach stan jego zdrowia znacznie się pogorszył.

Po tabloidach informację podały inne media. Zamieszanie było jednak bardzo duże - niektóre źródła, w tym biuro b. komunistycznego dyktatora, mówią, że gen. Jaruzelski żyje. „Fakt” poinformował w końcu, że rodzina dyktatora zdementowała informacje o śmierci generała.>
pzdr

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:3)

Komentarze

Żyje,nie żyje. Oto jest pytanie. I następne-gdzie go ewentualnie pochować. A tu wybory idą. :)

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

markiza

#1425115

Podobno umarł, ale żyje. A co gorsza żyć będzie wiecznie w naszej nieszczęsnej historii.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1425131

sobie wyobrazam zeby Bronislaw pierwszy mial odwage oglosic pogrzeb panstwowy,chociaz ta swolocz kacapska jest zdolna do tego

skoro stawial swoim w Osowie pomniki .

Boje sie zeby taki pogrzeb nie byl pretekstem do spacyfikowania Polakow,ktorzy by zaprotestowali zeby taka menda zdrajca Polski moskalki jeneral spoczol w ziemi polskiej i to w ziemi dla zasluzonych

Polakow na Powazkach gdzie juz lezy pelno moskalkich pacholkow beszczeszczac ta ziemie cmentarna  swoim sciertwem gdyz obok leza prawdziwi patryjoci  chociazby walk z Bolszewia  w 1920 roku czy Powstancy.

Moim zdaniem te wszytkie scierwa pokomusze juz dawno powinny byc ekshumowane i wyslane skad ich naslali z Bierutem na czele.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1425164