Bilion długu! Donald Sitwa dwanaście zer. 1 000 000 000 000 czyli 27 000 per capito

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Donald Sitwa dwanaście zer! Tusk i jego sitwa każdemu z nas Polaków garb po 27 000 zł długu do spłacenia na dzień dzisiejszy!
Sorry! ale takiego wybrali Donalda! a Donald! dobrał sobie takich Vincusisi, Elżunie!
A oni , czyli sitwa razem, wspólnie oraz każdy z nich z osobna już przebili sufit- narobili długów na bilion.
1 000 000 000 000!
Dwanacie zer czyli na głowę po 27 000 zł.
Per capito od noworodka po najstarszego obywatela Polski każdy z nas ma do spłacenia po dwadzieścia siedem tysięcy zł czyli po ok 9 000 $ wg kursu dnia!
A dług ciągle rośnie, gdyz księżycowa kreatywna ksiegowość to zasadnicza metoda jaką się posługują od siedmiu lat ci nieudacznicy!
kantując, oszukując Polaków. Rujnują nasz kraj a sprzjający im łżemedialny ściek pudruje rzeczywistość odpłacając za sute zlecenia, reklamy, ogłoszenia.

pzdr

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (14 głosów)

Komentarze

lecz nie spłynie do morza, jak orzekł pewien "geniósz"

Vote up!
2
Vote down!
0
#1434034

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika wilk na kacapy został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Nie po to dali ludziom za pol darmo mieszkania,albo mozliwosc zakupu innych nieruchomosci i teraz jak Polak juz cos posiada to taki dlug jest latwo sciagnac.Wczesniej nie mozna bylo cos ukrasc od ludzi co nic nie posiadali.

I tak na dzien dzisiejszy jesli  samotny Kowalski mysli ze ma splacony np.dom za 100tys. to sie myli bo ma na nim ukryta  panstwowa hipoteke wlasnie te 27 tys.Niedaj Boze jak Kowalski ma jeszce zone i dwoje dzieci bo te 27 tys ma zaraz w posagu -oczywiscie do splacenia nowo narodzony niemowlak ,jak by wiedzial to by sie pewnie nie chcial narodzic.

Wyborcy sa suwerenem i narod jest zyrantem tych co zostali wybrani do rzadzenia.

 

Vote up!
0
Vote down!
-2
#1434092