Tusk - Premier czy Komendant

Obrazek użytkownika kokos26
Blog

 Jak powszechnie wiadomo, według niemieckich, czyli dokładnych i precyzyjnych obliczeń, średnia długość życia więźnia w obozach koncentracyjnego miała wynosić trzy miesiące.

Aby osiągnąć ten cel odpowiednio dopasowano racje żywnościowe do wysiłku, jakiego wymagała długa ciężka i wyczerpująca praca. Chodziło po prostu o to, aby organizm więźnia spalał o wiele więcej energii niż dostarczały mu jej ubogie posiłki, czyli niewielka porcja chleba i najczęściej zupa z brukwi. Oczywiście towarzyszyło temu planowi pozbawienie więźniów opieki medycznej i lekarstw.

Dzisiaj już wiemy, że ludzka wola życia i przetrwania bardzo często okazywała się silniejsza od tego, co mówiły suche niemieckie wyliczenia, stąd trzeba było posunąć się do komór gazowych i innych form bezpośredniego unicestwiania ludzi „mniej wartościowych ras”.

Wiadomo też, że nawet w warunkach obozowych zdarzało się i tak, że na świat przychodziły dzieci. Tu jednak, sprawa była beznadziejna. Nawet, jeżeli udawało się jakiś czas takie dziecko ukrywać i utrzymywać przy życiu to w końcu jednak umierało bądź sprawa wychodziła na jaw i natychmiast takie dziecko mordowano.

Jednym słowem długa wyczerpująca praca ponad siły, bez żadnej taryfy ulgowej ze względu na wiek czy płeć oraz zero narodzin to był zdaniem Niemców świetny sposób na szybkie i cykliczne wyludnianie obozów.

Ten makabryczny wstęp napisałem po to, aby uzmysłowić wszystkim, posługując się tak drastycznym i idącym po bandzie przykładem, jakim ludziom powierzyliśmy władzę i czym tak naprawdę jest ta „wiekopomna” reforma Tuska sprowadzająca się właściwie tylko do wydłużenia Polakom obowiązku pracy, aż do 67 roku życia.

Jak wiadomo Tusk i jego przyboczni twierdzą, wspierani przez ekspertów, że powodem tego niepopularnego, lecz koniecznego posunięcia jest nieubłagalna demografia, czyli gwałtowne starzenie się polskiego społeczeństwa.

Jednym słowem i mówiąc wprost, więcej ludzi umiera niż się rodzi. Wkrótce, więc będzie brakowało tych, którzy pracując, sfinansują emerytury tych, którzy odeszli już po latach pracy na zasłużony, opłacany przez państwo pobierające składki, odpoczynek.  

Na 223 kraje świata Polska dzisiaj zajmuje 209 miejsce pod względem wskaźnika dzietności, czyli mówiąc bez ogródek, jesteśmy jednym z najszybciej wymierających narodów na świecie.

Gdyby na czele Polski stał mąż stanu lub choćby tylko uczciwy Polak i patriota to każdy głupiec chyba rozumie, że jako pierwsze zadanie postawiłby sobie za cel podjęcie wszelkich działań, aby ten trend natychmiast odwrócić i nie szczędząc na to sił i środków zrobić wszystko, aby dzieci rodziło się więcej.

Natychmiast zrezygnowałby z dyskryminacji przez system podatkowy pełnych rodzin i skończyłby z uprzywilejowaniem małżeństw bezdzietnych i ludzi samotnych.

Zerwałby z takimi absurdami jak na przykład te z przyjmowaniem dzieci do przedszkoli gdzie pierwszeństwo mają pociechy z rodzin niepełnych i za sam fakt pochodzenia ze związku pozamałżeńskiego lub takiego, który się rozpadł, otrzymują podczas rekrutacji ponad 100 punktów, kiedy dziecko z normalnego małżeństwa niejako za karę otrzymuje tych punktów kilka.   

Taki poważny i odpowiedzialny polityk zrobiłby wszystko, aby wydźwignąć Polskę z ostatniego miejsca w Europie pod względem wsparcia udzielnego rodzinom posiadającym dzieci.

Dzieci Głupcze!!! To powinien usłyszeć od Polaków Donald Tusk.

Jeżeli jednak on, jako jedyne rozwiązanie widzi wydłużenie kobietom obowiązku pracy o 7, a mężczyznom o 2 lata to śmiem twierdzić, że bliżej mu mentalnością do komendanta obozu koncentracyjnego niż człowieka odpowiedzialnego, uczciwego i troszczącego się o Naród i Państwo Polskie.

Bo powiedzmy sobie szczerze. To, co robi Tusk i jego ekipa to mimo propagandowych zabiegów mówiących o aktywizacji zawodowej ludzi starszych, umożliwienie im spełnienia się i czucia się dłużej potrzebnymi, wykorzystaniem dla kraju ludzi doświadczonych, to tylko bezczelna, jak mówią młodzi ściema.

Chodzi tylko i wyłącznie o to, aby jak najbardziej skrócić okres czasu dzielący dzień odejścia na emeryturę Polki i Polaka od dnia ich zgonu, czyli ograniczyć za wszelką cenę te lata, kiedy Polacy pobierają należące się im, jak przysłowiowa psu zupa, wypracowane przez lata świadczenia.

Ktoś może powiedzieć, że grubo przesadzam i może rzeczywiście przykład, jakim się posłużyłem jest drastyczny i krzywdzący.

Tylko jak wytłumaczyć to, że Tusk śrubuje wiek emerytalny i jednocześnie planuje debatę na temat związków partnerskich, a na jego wyraźnie polecenie, posłowie PO głosują za panią wicemarszałek sejmu opłacaną sowicie przez przemysł aborcyjny? Wiadomo także, że wcześniej czy później ustawa umożliwiająca aborcję na życzenie wejdzie pod obrady.  

Mówienie, że to, co planuje obecna ekipa robi większość europejskich państw jest wielką manipulacją, jeżeli przyjrzymy się pomocy, jakiej udzielają one swoim rodzinom, w tym szczególnie dzieciom.

Warto też wiedzieć, że w takich na przykład Niemczech rzeczywisty średni wiek przechodzenia na emeryturę to 62 lata, ponieważ dla przykładu górnicy odchodzą tam na emeryturę w wieku 55 lat, a pracownicy budowlani w wieku 58 lat. Trzeba też dodać, że średnia życia Niemców jest dłuższa o 7 lat niż Polaków.

Widząc fiasko rządowego programu 50+, już dziś można z dużą dozą prawdopodobieństwa przewidzieć, że większość 60- latków będzie oczekiwało przez te ostatnie przed emeryturą lata, jako bezrobotni oraz klienci MOPS-ów i Caritasu.

Dla Tuska jest ważne jednak, że państwo nie będzie latami musiało wypłacać emerytur „starym polskim darmozjadom”, a jest nadzieja podparta statystyką, że spora część z nich wcześniej zejdzie z tego świata, zanim zainkasuje choćby jedną złotówkę emerytury z ZUS.

Dla mnie wielką i nieodgadnioną tajemnicą jest to, że Polacy zupełnie zatracili instynkt przetrwania, jako Naród i już drugi raz na premiera wybrali sobie zimnego cynika, Komendanta Tuska.

Artykuł opublikowany w Warszawskiej Gazecie

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Do planów władzy należy dodać fakt zakłamania średniego wieku życia...Tę średnią zawyżają znacznie pokolenia, którym było dane odpocząć na emeryturze, czyli aktualnych siedemdziesięcio-, osiemdziesięcio- i nierzadko dziewięćdziesięciolatków....Gdy Ich resurs na tym padole "wyjdzie" to wysoce prawdopodobne, że nie bedzie mowy o pracy do emerytury a do śmierci...!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#232184

Az trudno uwierzyc w to, ze Polacy to w 4/5 debile wybierajacy na swojego premiera gnoja, ktory zawsze ich nienawidzi i morduje.

pzdr.

edward
"Pan miłuje prawo i sprawiedliwość".
Psalm nr 33,5.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

edward
"Pan miłuje prawo i sprawiedliwość".
Psalm nr 33,5.

#232190

Jakim sposobem wyliczyłeś ze 4/5 Polaków wybiera Thuska

Załuzmy ze na PO głosowałao 55% głosujących a do urn poszło 50% uprawnionych to głosowało na nich +- 28%.Duży problem jest z liczeniem głosów i tu widzę główną przyczynę porazki PiSu w wyborach.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

kazikh

#232222

Do wyborow udalo sie mniej niz polowa uprawnionych, tak wiec przyjalem, ze nieobecni akceptuja Tuska.

edward
"Pan miłuje prawo i sprawiedliwość".
Psalm nr 33,5.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

edward
"Pan miłuje prawo i sprawiedliwość".
Psalm nr 33,5.

#232232

To jest po prostu tylko awans społeczny.
Dziadek na wieżyce wnuk w komendanturze.

Pozdrawiam,

Obibok na własny koszt

======================================================

Nunquam sapiens irascitur.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Obibok na własny koszt

#232206

Tylko dodam , że przecież każdemu założono konto emerytalne i tam miało mu sie zbierać ... i co to co sie nazbierało zabrali z OFE a reszta z zusu wyparowała ? Trzeba jasno powiedzieć , że okradziono społeczeństwo i dla tego nie ma na emerytury, a nie jakieśm tam fidrygołki że dzieci mało jak mają być jak młodzi nie mają żadnej stabilizacji, żadnej pomocy i w najgorszym wypadku umowy śmieciowe( te powinni dać posłom to może by lepiej myśleli)

TY napisałeś o takich jak ja , a ja o tych co widzę i serce się kraje bo nie mają perspektywna przyszłość no chyba że po plecach i pociotach.........

przepraszam wkurzyłam się ( nie na Ciebie)

pozdrawiam stara czarownica xana

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

pozdrawiam
stara czarownica
xana

#232233

i dobrze im tak niech zdychają my pocierpimy ale to polactwo niech zdycha na własne życzenie urodzeni niewolnicy bez świadomości

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#232253

zanim oni pocierpią 

to my dostaniemy łopata ....

nie mądry pomysł stać Cię na lepszy

pozdrawiam stara czarownica xana

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

pozdrawiam
stara czarownica
xana

#232261

Jak widać, naukowa propaganda potrafiła uczynić z Polaków nieprzeciętnych durniów, którzy najchętniej głosują, na swoich oprawców??? Nie tylko do sejmu, ale również na swiom podwórku, oddajemy władzę złodziejom, malwersantom i wyzyskiwaczom, ktorzy miast dbać o dobrobyt swoich wyborców, katują ich podatkami, mandatami za złe parkowanie, wszechobecnym monitoringiem i strażnikiem miejskim(dawniej ORMO), prywatną ochroną lokalnej władzy, dziś uzbrajaną po zęby, żeby nam dawać po mordzie, niby dla naszego dobra, i tak naprawdę dla utrzymania władzy i towarzystwa wzajemnej adoracji??? Założę się, że w następnych wyborach, ci oprawcy znów wygrają??? Pzdr.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#232301

"skończyłby z uprzywilejowaniem małżeństw bezdzietnych i ludzi samotnych"

A co to konkretnie za przywileje???
Uwaga, bo za chwilę dojdziemy do bykowego i innych genialnych pomysłów PRL-u!

"Zerwałby z takimi absurdami jak na przykład te z przyjmowaniem dzieci do przedszkoli gdzie pierwszeństwo mają pociechy z rodzin niepełnych i za sam fakt pochodzenia ze związku pozamałżeńskiego lub takiego, który się rozpadł, otrzymują podczas rekrutacji ponad 100 punktów, kiedy dziecko z normalnego małżeństwa niejako za karę otrzymuje tych punktów kilka."

A nie chodzi przypadkiem o to, że samotnym matkom jest po prostu trudniej?

Kokos - chyba pierwszy raz bez 10! ;D
Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#232375