Prawdziwy jubileusz - czyli 500 na S24

Obrazek użytkownika Iwona Jarecka
Historia


Dziś zauważyłam, że na Salonie24 wklejam 500-ną notkę! Łał, pierwszą wkleiłam 02.06.2007 o godzinie 21:28, dotyczyła wolności. http://iwona.jarecka.salon24.pl/49074,z-rozmyslan-o-wolnosci. Tu link.

Więc to już ponad trzy lata!

Pamiętam ten S24 sprzed tych zawirowań i nie ten nowy, ale całkiem stary i sympatyczny.

Nie było wtedy Tekstowiska, Blogmedii, Niepoprawnych, wszyscy kumulowali się tutaj!

Z Wyrusem, Igłą, Nicponiem Adamem@Tezeuszem i…no tak, przyszłam tu za namową Jacka Jareckiego, czyli mojego męża i długo starałam mu dotrzymywać kroku w pisaniu.

Wzięło mnie na wspominki, bo fakt jest taki, że poznała przez Internet mnóstwo fajnych ludzi, ale i na wielu ludziach się zawiodłam, no cóż taki urok Internetu.

Osobiście poznałam, co mnie cieszy niezmiernie po pierwsze Poldka, czyli Staszka Młynarskiego, był naszym pierwszym gościem.

Poznałam wiele osób, boję się, że kogoś pominę, więc raczej nie będę wymieniać.
Powiem, że Ufka, to cudna dziewczyna, Sosenka, to prawdziwe zjawisko, bo młodziutka, a szczególnie przypadła mi do serca.

Z facetami trudniej, bo przyjaźnię się akurat z tym, którego tu już nie ma. Triarius- czyli Tygrys pojawił się, by…no dobra, nic nie miłego pisać dziś nie będę. A to autentyczny i może ostatni FILOZOF!

Nicpoń to też następny indywidualista i uroczy chłopak…no, bo bym zapomniała Timny, toż to najlepszy krytyk filmowy, którego też miałam szczęście osobiście poznać.

Dobra, nie będę pochwalnych słów dalej kierować, bo i KaZet, czy ReNka, wie, że są mi bardzo drodzy, że Pan Michał Stanisław de Zieleśkiewicz, to prawdziwy HISTORYK, dużymi literami. Że Łyżeczkę czytam zawsze. Ze Nathii M ma wielki talent…łał, nie, koniec, nic już więcej.

Przecież są jeszcze tak zwane szare eminencje, czy komentatorzy!

I cóż, znów wielu z tych których lubiłam zniknęli, no ale cóż…i tak korek od szampana wirtualny wyskoczył…radujcie się ludzie, Iwona Jarecka o nicku Alga., napisała tu już pięćset notek!

Serdeczności Wszystkim.

PS. A jaka ja byłam wystraszoną, gdym tu przyszła między takie sławy, jak Krzysztof Leski, Wojciech Sadurski, że o Igorze Janke nie wspomnę, bo to nadal nasz gospodarz.;p

 
Ps2. Wiem, że to nie dotyczy Niepoprawnych, ale, szczerze, nie wiem ile tu wkleiłam swoich różnych rzeczy...a ten portal jest mi szczególnie bliski.
Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

nie pisze bloga, bo nie mam czasu, lubię komentować, ale szlak mnie trafiał jak się komentarz nie ukazał to wklejałam czasem ze skutkiem.Mąż mój tez komentuje, choć był trochę straszony i wezwany na policję z pewnego artykułu Ja nie jestem bojażliwa lubię komentować mam swoich tu na niepoprawnych ulubionych, choć czasem podobny temat....10

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Marika

#86979

o których nie wolno na s24 wspomniać, jak Igła właśnie, on ma bana tam do końca życia, a to super facet, wiem, bo go ostatnio gościliśmy.

" Upupa Epops ".

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

" Upupa Epops ".

#86986

Życząc dalszych wklejo-notek pozdrawiam Cię!
Będąc na s 24 lubiłem pogaworzyć z Tobą, sosenka, łyżeczką, dziewczynami ostrymi zgrywuskami- uleciał mi ich nick.
Maryla dawała pełen zestaw wiadomości.
Leski często zachowywał się, jakby miał lat więcej niż Bartoszewski.
Sadurski florentczyk,który co rusz zamiast florenów okazywał się boratynką!
Ogłupioną do bólu, a może głupawą Renatką!czy też podobnym do niej prykowatym intelektualnie Starym!
Bezczelny Żyd z Tel Aviv kasował wszystkie moje komenty imputując mi rzekomy antysemityzm.
Pryszczaci admini ogarnięci misją naprawiania świata wedle opinii miłej Tuskowi.
* "miękką kołderką" ktoś kapitalnie określił jego polityczne teksty

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#86995

przysztatych już nie ma...choć zapewne jacyś przyszczaci nowi tam przybyli.

No coż, u Tel Aviva nie komentowałam nigdy, Renia oszalała całkiem, a Sadurszczak no cóż, był kiedyś w moich polecanych. Jak napisałam wiele od tego czasu się zmieniło, a i wielu z tych co lubiłam odeszło( tu piękne dygnięcie w twoją stronę).

Czuję się w jakiś sposób z s24 związana, choć nie przeczę, że wiele rzeczy mi się nie podoba.

ja napisałam komuś w komencie na s24, Salon jest jak demokracja....

Pozdro.:D

" Upupa Epops ".

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

" Upupa Epops ".

#87007

Zaznałem pogardy i wyższości wiodących s24. Bez jasnej przyczyny. W podsumowaniu w s24 trzy bany /dobę ; w niepoprawnych .pl zero przez 0,5 roku. Nie jestem święty, mogę myśleć inaczej. Tylko dlaczego JA dopuszczam myślenie innych inaczej ,a Ci inni mnie sekują. Nie mogę więcej pisać ,ni komentować ,niepoprawni .pl to podgląd klikalności. Nic nie ujmując Pani zachwytowi nad rocznicą ,proszę nie reklamować stronniczego medium,.Niezbyt jasno tłumaczę, ,budujecie wykluczenie. Jesteście źli.Proszę nie odciągać ludzi o szczerych ideałach do kloaki - ta ich zamota na 10 lat życia, to dużo. Trudne wyrazy ,idea jasna. s24 konformistyczna uprząż władzy. Dla jasności : już obchodziliśmy XXX-lecie PRL-u.Proszę się nie obrazić że wstawię Pani jedynkę za tandetną reklamę stronniczego i niesprawiedliwego medium. Myślę że w perspektywie stworzymy nowy ośrodek dyskursu -bardziej obywatelski, mniej ubecki.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#86996

nic nie reklamuje, no ale to Twój punkt widzenia. Jeśli zasłużyłam na tą jedynkę... no cóż, czułam się przez moment współtwórcą s24.
Niepoprawni są mi jeszcze bardziej drodzy, bo jestem tu z nimi od początku. Nigdy na s24 nie kryłam się z własnymi sympatiami, często też dostawałam za to po głowie. No ale nie mam zamiaru się Tobie tłumaczyć...a nie jestem mam nadzieję tandetną.

" Upupa Epops ".

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

" Upupa Epops ".

#87010

Można nie lubić salonu, można mieć do niego pretensje o niesłuszne bany, ale nie można nie zauważyć, że jest miejscem ścierania się poglądów i że jest najstarszą chyba blogernią mającą swoich stałych autorów i komentatorów.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

GosiaNowa

#87002

no właśnie, jest to w pewnie sposób prapoczątek.

I raz jeszcze bardzo dziękuję.

Serdeczności.:D

" Upupa Epops ".

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

" Upupa Epops ".

#87011

Nie Jesteś tandetą(przepraszam za plebejskie spoufalanie). Tu toczy się walka o standarty. Wolno narzucać oględny opis świata? To skąd taka zajadłość w kasowaniu odstępców na prawo (a gdzie skrajni lewacy)? My was nie pozabijamy. To pewne. A wy, czy w imię wyższych racji nie zrobicie jak Wolski. Czy nie przyjdzie wam do głowy wysnuć hipotezę : Lepiej zabić 9 z Wujka niż zabić wielu więcej , nie wiadomo kogo i których. Ja wiem że to abstrakcja i Pani poczuje się urażona. Dobrze pisze jeden z blogerów : wystarczy nic nie robić by zło zwyciężyło. Przy całym szacunku i zrozumieniu dla Pani poglądu , zaprzeczę :s24 to antyludzki szkodnik.To blog ściągający naiwnych i urabiający ich świat.Tak nie wolno.Trzeba dać w granicach przyzwoitości wolność wypowiedzi wszystkim.A tego w s24 brak..Przepraszam idę spać , dziś też jest dzień.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#87024

ani ja lewak, ani nie mam zamiaru nikogo zabijać. Nie nazywam się też Igor Janke, choć mamy takie same inicjały.

Poza tym, wybacz, pochwaliłam się tutaj tym, że n s24 napisałam już 500 tekstów i że piszę już od ponad trzech lat (z przerwami) tam tylko ku własnej próżności.

A wiesz gdzie najtrudniej walczyć, tam gdzie jest faktyczny wróg, a nie tam gdzie biją Ci brawa.

A Niepoprawnych właśnie cenię dlatego, że tu czuję się między swymi.

" Upupa Epops ".

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

" Upupa Epops ".

#87086

500! Łał, moje najszczersze wyrazy i to mimo, że macierzystą blogernią są dla mnie Niepoprawni, gdzie od podstaw uczyłem się blogowania. S24 traktuję nieco po macoszemu - publikuję tam notki, gdy zlecą już z "jedynki" NP - z różnych względów (m.in. - wielu agreguje notki z S24, to ja na odwrót: agreguję notki z NP na S24 - a co, nie można?)

Wielu następnych "pięćsetek" życzę!

pozdrowienia

Gadający Grzyb

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

pozdrowienia

Gadający Grzyb

#87027

dzięks!
A ja nic nie agreguje, tylko wklejam najpierw na moim blogspotowym blogu, potem tu na niepopach, by na koncu doklejać na s24.

Pozdro.:D

" Upupa Epops ".

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

" Upupa Epops ".

#87115