Do zobaczenia w wolnej Polsce :)

Obrazek użytkownika tutejszy
Kraj

Znikam na kilkadziesiąt godzin. Mandaty od straży miejskiej i policji (nie martw się Mamo dziwnymi listami w najbliższym czasie) chowam do szuflady, bo będzie trzeba pospłacać to wszystko po niedzieli. Wszystkie projekty, które zawiesiliśmy, będzie trzeba dokończyć, wiadra na klej, drabinę i inne sprzęta znieść do piwnicy, plakatów wyborczych już nie będzie. Ostatnie ulotki rozdamy dzisiaj, cała brygada zwarta i gotowa ruszy dziś po raz ostatni w miasto. Na jednym osiedlu będziemy musieli zerwać własny plakat, bo Pani Barbara nieustannie przykleja go w niedozwolonym miejscu, ale wszyscy szanujemy Panią Barbarę, która nie widzi na jedno oko nic, a na drugie widzi tylko Jarosława Kaczyńskiego :)

Ostatnie spotkanie wyborcze za kilka chwil (PO nie robi spotkań, bo ich leniwy elektorat i tak by nie przyszedł), potem odtrąbimy wsiadanego i wyretuszowane twarze platformersów pokryjemy naszymi plakatami, gdzie w rogu widnieje charakterystyczne logo z głową orła w koronie.

Przed północą bagażniki i plecaki będą już puste, ale poczekamy na tych PRACOWNIKÓW PLATFORMY OBYWATELSKIEJ SUTO OPŁACANYCH Z KIESZENI PODATNIKA, bo jak będą chcieli nas zalepić to pogonimy ich i nawleczemy na pal, ale tak, żeby czuli jak umierają (tzn. zgłosimy na policję zakłócanie ciszy wyborczej).

Przed świtem będzie trzeba wrócić do legowisk, a ostatnie nieprzespane noce odbiją się pewnie kilkunastogodzinnym snem. W niedzielę trzeba pilnować wyborów, a w nocy przedponiedziałkowej opijać zwycięstwo.

Ej, chciałem ja Wam jeszcze przed wyborami popisać o tym, com widział za kulisami różnych sztabów, chciałem napisać o dziwnych zjawiskach wokół Nowej Prawicy, opisać Wam nocne przygody… Ale to mniejsza. Jakże Wasze myśli?
Czy potrzeba, żebyśmy zaraz w pole wyszli?
Strzelców zebrać - rzecz łatwa; prochu mam dostatek,
W plebaniji u księdza jest kilka armatek;
(…)
Szabel nam nie zabraknie, szlachta na koń wsiędzie,
Ja z synowcem na czele i? - jakoś to będzie !

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

i te projekty rozpoczęte rozwijać i te planowane tworzyć...

Powodzenia dzisiaj (sobie życzył nie będę, ale wiadomo jak jest :-)

Pozdrawiam.

Ps. Mam nadzieję, że nie "jakoś" tylko wreszcie "konkretnie".

Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!

#189570

Dobry tekst i czekam na następne relacje z frontu!!!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#189586

Pozdrawiam serdecznie, u mnie też pełna mobilizacja. Ja akurat objeżdżam dziś do północy prowincję. Zwyciężymy

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

KP

#189589

http://turboupload.com/ec46qlbpefhv

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#189596

Sympatyczka p.p. Kaczyńskich

Przepraszam, jeśli niesłusznie, ale podejrzewam tu jakiś przekręt. W innym miejscu zastrzegłam takie ogłoszenie, chcąc zwrócić na nie uwagę Redakcji.
Czy ktoś chce tu na nas zarobić? Akcja nie jest firmowana przez Redakcję. Nie ma żadnych wyjaśnień co to za plakaty, itp
Za to od razu kieruje do PayPala. Sorrki, tak się nie robi. Uwaga, to może być oszust!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Sympatyczka p.p. Kaczyńskich

#189606

Witryna Turboupload w standardzie "oferuje" płatne konto, ale taka natura tego typu serwisów. Możliwe jest też pobranie pliku bezpłatnie.

Oczywiście, akcja nie jest firmowana przez Redakcję (aczkolwiek klepsydra urocza) tym niemniej - nie ma tutaj przekrętu.

pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#189610

Sympatyczka p.p. Kaczyńskich

Przepraszam za zamieszanie. W ostatnich chwilach przed wyborami podejrzliwość wzrasta.
Tym niemniej, nie jest to coś standardowego w tym miejscu, żeby bez żadnych wyjaśnień, komentarza, obrazka poglądowego, itp. Ja z pewnością nie skorzystam, choć - gdyby to wszystko było odpowiednio przedstawione, wyjaśnione, itp. - pewnie tych paru groszy na szczytny cel bym nie pożałowała.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Sympatyczka p.p. Kaczyńskich

#189615

Najlepszy klej ,nie do zdarcia:mąka ziemniaczana+woda,gotowac na wolnym ogniu,ale Ty to pewnie wiesz!Czy w poniedziałek zobaczymy się w wolnej Polsce?Pewnie nie! Choć chciałabym w końcu tego doczekać!30 lat temu wieszaliśmy plakaty:Katyn pamiętamy!/właśnie na ten klej/.10 dla Ciebie,pozdrów Mamę.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#189616

Tak działają serwisy służące do pobierania uprzednio wrzuconych plików. Na zasadzie: pobierz sobie czyjś plik za DARMO, ale jakbyś chciał szybciej/częściej - wykup sobie konto.
Nie ma tu nic niezwykłego, tak jest od lat, to polityka marketingowa właścicieli tego tyuo portali (nie ma nic wspólnego z konkretnym użytkownikiem/"dawcą".
Inna sprawa, że interface turboloadera jest odrobinę mylący na pierwszy rzut oka.
Ale - jako informatyk z zawodu, który nie raz szperał w sieci za dziwnymi rzeczami - zapewniam :).

pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#189619

Pozdrawiam cię, ja też 30 lat temu,kleiłem plakaty i,roznosiłem ulotki,ale nogi nas niosły gdy ZOMOIE nas goniły,czy spodziewałeś się będzie powtórka z rozrywki,nie wszystkim było dane przeżyć,i o nich musimy dać światu prawdę,do puki nasze pokolenie żyje

pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#189661

W ramach tzw. ciszy wyborczej:
http://www.youtube.com/watch?v=dj7_4iFUHas&feature=related

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#189772