Dał im przykład Napieralski

Obrazek użytkownika Bartosz Wasilewski
Kraj

Wyniki wyborów prezydenckich są zaskakujące, nie mniej niż kuriozalna pomyłka sondażu dla TVN. Remis ze wskazaniem to dla Komorowskiego zdecydowanie za mało, nie ma wątpliwości, że wczorajsze wyniki to przede wszystkim jego porażka. O zwycięstwie Kaczyńskiego nie ma co mówić, bo bądź co bądź, zajął tylko drugie miejsce i to on będzie musiał gonić konkurenta. Mimo to nie spodziewałem się talk dobrego wyniku tego kandydata.

Najwiekszym zwycięzcą, zgodnie z powszechną opnią,. jest Napieralski. Trzeba podkreślić,że to ten kandydat prowadził najbardziej nowatorską i, jak się później okazało, najbardziej skuteczną kampanię wyborczą.Moim zdaniem kandydaci, którzy pozostali na placu boju, zamiast umizgiwać się do kandydata lewicy powinni tak jak on ruszyć w teren i rozmawiać ze zwykłymi ludźmi w bezpośrednich spotkaniach. Tak powinna wygladać walka o głosy oddane w I turze na Napieralskiego.Byłaby to walka znacznie ciekawsza, bo to właśnie podczas takich spotkań padają najbardziej konkretne pytania. Niestety - dla polityków - takie pytania są też najtrudniejsze.

Jak dwaj kandydaci zdecydują się walczyć o elektorat Napieralskiego - czas pokaże. Boję się, że będziemy świadkami niesmacznego lizusostwa (mogą o tym świadczyć wczorajsze słowa Tuska komplementującego Napieralskiego). Myślę, że więcej zależy od Kaczyńskiego - to on mógłby zrobić krok naprzód - powiedzieć na przykład - z linią polityczną Napieralskiego nam nie po drodze, ale bardzo podobała się nam jego kampania i będziemy korzystali z jej doświadczeń. Taka wypowiedź pozytywnie kontrastowałaby z gadaniną Tuska o "rosnącej sile politycznej lewicy" (czytaj: ładny wynik, możemy pogadać o stołkach).

Brak głosów

Komentarze

 Wydali ok 20 milionów zł na kampanie, a efekt ? ..jest >Jarek i Grzesiek jako głowni gracze czyżby ktoś sobie zakpił z WSI i żydków stojących murem z hr Bronkiem co pożarł moje zwierzaki i nie wypłacił mi kasy , chodzę teraz głodny,skradam się podstępnie  jak cwany  wilk i atakuje złodzieja . Myśliwy(pierdolony komuch i złodziej) a nie wie ?,ze w leśnym ekosystemie jest boży porządek i nawet czerwonego mamuta w leśniczówce pożre  ,.który wskoczył na tonąca platformę .Nie okrada się  lasu aż do tego stopnia że misio,wilki,rysie nie maja co jeść to są gatunki chronione prawem  a skoro ja je dokarmiam nie wolno nic zrobić w moim lesie bez mojej zgody (trzeba zapłacić za szkody ) to ponad 100 lat mojej i dziadka pracy  ,

Vote up!
0
Vote down!
0
#67162

Część elektoratu Napieralskiego to kobiety, które oddały na niego głos bo młody i przystojny. Wiem też, że deklarowały się w II turze oddać głos na Kaczyńskiego, opcja Errora w ogóle nie wchodziła w grę. Tak więc starania PO o pozyskanie elektoratu Napieralskiego to przynajmniej w części będzie daremny trud...

Vote up!
0
Vote down!
0
#67175