Tusk już wygłosił swoje expose!

Obrazek użytkownika PLK
Kraj

Systemowe media się od samego rana sztucznie podniecają tym co się znajdzie w piątkowym expose premiera. Czy będą cięcia wydatków socjalnych i zapowiedzi podwyższenia podatków, głowią się.

To ja im mogę oznajmić że, Tusk już wygłosił swoje expose, równo tydzień przed oficjalnym terminem. Nie w sejmie ale na ulicach Warszawy. Płynie z tego expose jedno wyraźne i proste jak pałka policyjna przesłanie: ZOMO wraca.

Brak głosów

Komentarze

Wzrost VAT, PIT i CIT. Wzrost akcyzy. Do połowy koku dalsze zatrudnienia w budżetówce - nawet do 30 tys. A i nie bedzie obcięcia jakichkolwiek ulg czy tez kosztów uzyskania przychodu.

Czasem ANTY, czasem PRO; zawsze OFF.

Vote up!
0
Vote down!
0

Czasem ANTY, czasem PRO; zawsze OFF.

#200727

I niech w koncu doprowadza tego wilka na Urzedzie prezesa RM do... prokuratury.

* W zalaczeniu - wspomnienie  Slonca Peru

z Wycieczki Zycia do Poludniowej Ameryki:

http://sorisomail.com/partilha/74298.html

 

Vote up!
0
Vote down!
0

baca.

#200742

niż thuskowe kobity razem. _________________________________________________________
„Jest jedna tylko rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna. Tą rzeczą jest honor”. Józef Beck

Vote up!
0
Vote down!
0

Pokora i uległość tylko do wzmocnienia i utrwalenia niewoli prowadzi (J.Piłsudski)

#200744

gdy słyszę po raz kolejny -"prrrehmierr Tfusk powiedział","predyzent odznaczył" qfa ,braknie miedzi na te odznaczenia a i bajki słońca  też przyprawiaja o mdłości nie od dziś.Piszecie o podwyżkach vat,cit,pit itd ale nikt z was nie pamięta o "katastralnym"który będzie bardzo dotkliwy, który niejednego obywatela może w bardzo krótkim czasie pozbawić lokum albo też podsunąć  myśli samobójcze.Nie wiem od którego miesiąca dokładnie wprowadzą "ster kata" ale pewne jest że w 2012 i ma to wyglądać tak.od mieszkania 0.5% wartości, od domów mieszkalnych 1%,od gruntów 2% a jeżeli te grunty nie będą zgospodarowane tylko będą leżeć odłogiem wzrost ma wynieść sukcesywnie do 5% wartości ,rocznie.Będą płacić wszyscy,zakłady pracy,PKP,księża i reszta wlaścicieli jakiej kolwiek nieruchomości.Wyobrazcie sobie takich co mają najniższy dochód i mieszkanie wartości np.200 tyś,co to oznacza dla takich rodzin?Już nie wspomne o planowanych cięciach ulg prorodzinnych.Najwidoczniej i to się już potwierdza, chodzi im o wyludnienie Polski

P.S.CO nie oznacza że podwyżki innych podatków nie dadzą popalić społeczeństwu.

Vote up!
0
Vote down!
0
#200795