Park rozrywki na Krymie...

Obrazek użytkownika maciej1965
Świat

Francuzi mają wybudować ruskim na Krymie park rozrywki. Okupacyjne władze rosyjskie planują wybudowanie parku rozrywki opartego na historii Rosji. I jak tu się rozerwać? W stylu Iwana Groźnego, ścinając sobie głowę, czy w stylu Stalina, jadąc na Sybir lub strzelając z nagana w tył głowy? Może w stylu carycy Katarzyny? Też chyba nie, bo po orgii bieg po śniegu na golasa nie jest zbyt zdrowy...

Jak widać Francuzi mają we krwi kolaborację z władzami okupacyjnymi, własnymi lub cudzymi. Podczas okupacji hitlerowskiej kolaborowali z Niemcami we własnej ojczyźnie a teraz, podczas okupacji rosyjskiej z Rosjanami na Krymie.

A swoją drogą, najlepsza forma rozrywki według ruskich, to wsadzenie sobie granatu z wyciągniętą zawleczką miedzy nogi... Każdy się tak znakomicie rozerwie!

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.8 (głosów:5)

Komentarze

...wiem czy w dzisiejszych czasach jest cokolwiek już niesmaczne, mam na myśli carycę ponoć rozerwana przez konia - więc dla dzisiejszego gender jazda na maxa...

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

ardawl

#1436101

rozrywka

 

na ziemiach zajętych

przez czekistę Putina

przednią ma rozrywkę

niejedna ruska rodzina

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1436223

Jakiej znowu rosji. Moskwy nie Rosji, bo nazwa została ukradziona, jak zresztą wszystko inne. Historia krwawych podbojów Moskwy, historia likwidacji całych narodów, historia odrąbywanych głów na rozkaz cara. Najlepszym wizerunkiem tej historii będą stosy pomordowanych ludzi i potężne kadzie krwi.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#1436321