Pałasiński Super Star

Obrazek użytkownika mona
Sport

Szlag mnie trafił.
Oto objawia się rankiem Jacek Pałasiński, oznajmiający, że cały świat pisze o polskim rasiźmie.
Kto wypuścił tego "Filipa z konopi"?

Robi się to jak z Katarzyną Kolendą - Zalewską na Krakowskim: ma być pokazana sytuacja, ale nie ma, ponieważ w określonym "momencie" wycisza się słowa oskarżonego Jarosława Kaczyńskiego, włączając Kolendę, opowiadającą o tym, co oskarżony mówi.
Rozumiem, że montaż mógł zrobić w konia reporterkę - ale mógł to zrobić raz. Delikwentka nie widziała, że ją wrobili?

Powtórka z rozrywki była identyczna: miał być "moment" na krakowskim stadionie - ale nie ma. Jest Pałasiński, ze stosownymi papiórami w ręku, relacjonujący tragicznym głosem chamskie zachowanie i "małpie okrzyki", adresowane do zawodnika drużyny holenderskiej. O bananach - nic.

Nieszczęśni Holendrzy, nieszczęsny Pałasiński...Akurat oskarżającymi są ci sami Holendrzy, którzy wymyślają donosicielski, niemal rasistowski portal z myślą o Polakach. Pałasiński nie słyszał?

Uczciwie poszukałam sprawy w GW, szukając opisu sprawy z "górnego c", bo "Gazeta: jest w tym zwykle niezawodna, zawsze gotowa przywalić polskiemu "Ciemnogrodowi". Jeśli kiedyś rozstawałam się swego czasu z GW z prawdziwym bólem głowy, to nie po to, żeby tam wracać. Ale na kogo miało być? To Czerska zwykle sprzedaje takie numerki.

Bardzo się rozczarowałam: GW opisała sprawę bez tragizmu, niemal wprost zaprzeczając tym bredniom, z powołaniem na samego Platiniego.
Nie daję linku, bo nie propaguję, ale poszukajcie sami.

Jestem kibolem, bo kibic - to za mało powiedziane. Powinnam napisać, co ma zrobić Pałasiński., ale...

Zresztą...wolno Olejnik w publicznym programie - wolno blogerowi.

Więc mój komentarz brzmi: Pałasiński sp...j. Na drzewo! Małpy straszyć!

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Jacek Pałasiński jest po prostu czymś na kształt Zygmunta Broniarka naszych czasów. Z tym, że Broniarek był inteligentniejszy i bardziej powściągliwy. ;-))).
Jakie czasy, takie Broniarki.

Pozdrawiam

PS.Nie denerwuj się. Nie ma powodu. :-)))

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#263581

Łatwo powiedzieć. Mało mam zmartwienia z tymi "grajkami spod wierzby", którzy sami mówią "przestaliśmy i przespaliśmy druga połowę"?
A w ogóle - z tym, czego w ogóle chcę? Bo na pewno nie chcę, żeby Ryżemu za bardzo się udało. No, to co ma nieszczęsny człowiek zrobić...sama nie wiem.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

mona

#263584

Mona! Ja przespałem całość. Autentycznie! Mała póżnopopołudniowa drzemka. :-))). Ale rozumiem dylematy patriotycznego kibica. ;-). Skup się na kibicowaniu, olej otoczkę, w tym Pałasińskiego. O ile wolno mi radzić... ;-)

Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#263588

niemal wprost zaprzeczając tym bredniom, z powołaniem na samego Platiniego"

Aha, też obserwuję to cudne zjawisko (np. http://www.rmf24.pl/raport-euro2012/nie-tylko-sport/news-skandynawskie-media-o-rasistowskim-skandalu-w-polsce,nId,611054) zaprzeczania oskarżeniom o rasizm i antysemityzm.

Powód wydaje mi się prosty, mianowicie - póki co - nie należy Donku psuć frajdy z tego sukcesu, chwilowo Polska ma być fajna. Później oskarży się wszystkich co trzeba o wszelkie możliwe zbrodnie, nawet te "przeciw ludzkości".

Pałasińskie, nomen omen, nie połapały się w mądrości etapu i naparzają przed czasem. Jak to się nazywa w piłce kopanej, spalony? :)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#263645

:-)!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#263653