Tajne przez poufne?

Obrazek użytkownika Kuki
Kraj

Przeglądając doskonałe zestawienie faktów, pobrane dzięki notce Marka Dąbrowskiego

Smoleńsk: medialna dżungla luster (6) przypomniałem sobie, że 27 października przewodniczący Komisji Badania Wypadków Lotniczych Lotnictwa Państwowego (taki z niego lotnik, jak ze mnie ksiądz), minister administracji i spraw wewnętrznych Jerzy Miller przedstawiał Komisji Obrony Narodowej informacje na temat postępowania prowadzonego w sprawie katastrofy z 10 kwietnia 2010 r. pod Smoleńskiem.

Relacja szła na żywo w TVP Info do momentu rozpoczęcia odpowiedzi przez ministra na zadane przez posłów pytania, w tym pytania A. Macierewicza. W kluczowym momencie, gdy J. Miller wyjątkowo nieskładnie zaczął stękać, transmisję przerwano: akurat pojawił się premier ze świtą, by oznajmić, że niedługo na sali obrad odbędą się pierwsze czytania projektów rządowych dot. służby zdrowia. KrótkakKonferencja prasowa wystarczyła, żeby już do emisji prac KON telewizja nie powróciła.

Zajrzałem na właściwą stronę sejmową KON, żeby przeczytać stenogram. I co? Jak myślicie? Bingo! Stenogramu z tej części posiedzenia w wersji elektronicznej nie ma. To się nazywa pełen dostęp do informacji publicznych.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

nigdy konkretnych odpowiedzi Tuska na konkretne pytania rodzin smoleńskich, zadane mu 10 listopada...
Pozdrawiam.

contessa

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#105579

na stronie
http://orka.sejm.gov.pl/ListydoS6.nsf/J1?OpenForm
znajduje się formularz do wysyłania listów
proponuję pytać:
Uprzejmie proszę o wyjaśnienie dlaczego "Informacja Przewodniczącego Komisji Badania Wypadków Lotniczych Lotnictwa Państwowego - Jerzego Millera na temat postępowania prowadzonego w sprawie katastrofy z 10 kwietnia 2010 r. pod Smoleńskiem." na stronie KON pod 27-10-2010 pos. 108 nie jest dostępna w wersji elektronicznej?
http://orka.sejm.gov.pl/SQL.nsf/Main6?OpenForm&OBN

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#105827

jest już dostępna w fromie elektronicznej

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#106633