Wejście smoka - minister Czuma kontratakuje

Obrazek użytkownika Chłodny Żółw
Kraj

Rzeczy dziwne się dzieją. Media jakby mniej przyjazne ulubionej partii naszej. Coś wisi w powietrzu...  Ale o tym innym razem. Dziś o nie do końca spodziewanej niespodziance.

To informacja zaskakująca i dla mnie. Ale chyba jeszcze bardziej dla tych, którzy - kiedy psioczyłem na ministra Zbigniewa Ćwiąkalskiego - tłumaczyli, że inni będą przecież tacy sami.

Nie będą! Przynajmniej nie minister Andrzej Czuma.

Wiadomość ciekawa. Chyba dla komentatorów z każdej strony barykady.

"Zakończyło się spotkanie rodziny Olewników z ministrem sprawiedliwości Andrzejem Czumą. Włodzimierz Olewnik, ojciec zamordowanego Krzysztofa, powiedział, że rozmawiano między innymi o konieczności powołania komisji śledczej w sprawie śmierci jego syna.

- Byłem przeciwny powołaniu komisji - mówił z kolei minister Andrzej Czuma. - Rodzina Olewników przekonała mnie, że taka komisja jest potrzebna".

"Oni" jednak nie do końca zawłaszczyli państwo???

 

Brak głosów

Komentarze

Szanowny żółwiu. Ja jeszcze ważniejszą informację uyskałem z mediów. Olewnik - ojciec - zadeklarował się, że może jako pierwszy zeznawać przed komisją. To jest moim zdaniem sprawa kluczowa. teraz wszystko zależy co powie! Chyba nie zdajemy sobie sprawy jak ważną dla Państwa Polskiego - tak, właśnie Państwa! jest zarówno sprawa Olewników jak i sprawa z Milanówka. To są bardzo groźne sprawy.
Teraz wszystko zależy od tego - kto poprowadzi komisję i kto wejdzie w jej skład.
AW

Vote up!
0
Vote down!
0
#11968