Seksualnych edukatorów sukcesy zdumiewające

Obrazek użytkownika Chłodny Żółw
Blog

Ciągłe sukcesy edukatorów seksualnych w Wielkiej Brytanii od lat wzbudzają uznanie u naszych postępowców. Nie tak dawno wywołały nawet pozorowane  "przerażenie w TVN-ie".  Tym razem jednak siły postępu wydają się autentycznie zdumione najnowszą wiktorią brytyjskich edukatorów... Im większy poziom wyedukowania, tym więcej aborcji?

Kto nie wierzy niech zajrzy na... Onet:

"Zaskakujące dane ws. aborcji u nastolatek"

Brytyjskie ministerstwo zdrowia ujawniło, że 89 nastolatek, które w ubiegłym roku przerwały ciąże, miały już wcześniej przeprowadzone co najmniej dwa zabiegi aborcji - donosi telegraph.co.uk.

We wszystkich grupach wiekowych było ponad 1000 kobiet, które dokonały aborcji przynajmniej pięć razy. W tym 214 poddało się zabiegowi sześć razy, 70 kobiet - 7, a 48 aż 8 razy. 34 proc. wszystkich zabiegów zostało przeprowadzonych u kobiet, które już wcześniej przynajmniej raz przerwały ciążę.

- Nastoletnie dziewczyny czują, że są gotowe na seks w sensie fizycznym i psychicznym, jednak nie są w stanie zapanować nad planowaniem, którego wymaga używanie antykoncepcji - powiedziała Ann Furedi z organizacji doradzającej w sprawach zapobiegania ciąży. Dodała też, że za wiele ciąż u nastolatek odpowiada ich chaotyczny i niezorganizowany tryb życia.

- To jasne, że aborcja jest przez coraz więcej kobiet i dziewczyn używana jako kolejna metoda antykoncepcji. To dowodzi, że liberalna edukacja seksualna bez wartości, skupiona na prezerwatywach i pigułce "dzień po", jest nieskuteczna - komentował wyniki dr Peter Saunders ze stowarzyszenia lekarzy katolickich.

W ubiegłym roku w Anglii i Walii przeprowadzono 189,100 zabiegów przerwania ciąży. Prawie 18 tys. u dziewczyn poniżej 18 roku życia, a ponad 1 tys. u mających 14 lat lub mniej.

Aborcja w Wielkiej Brytanii jest legalna do 24 tygodnia ciąży i refundowana przez państwo. Wyjątkiem jest Irlandia Północna, gdzie może zostać przeprowadzona tylko w ściśle określonych okolicznościach

Edukacyjne wysiłki brytyjskich postępowców nie od razu dały ich krajowi rekordowe wyniki. Dopiero w 2007 roku Wielkiej Brytanii udało się po raz pierwszy wyjść na czoło europejskich statystyk.

Brak głosów

Komentarze

Będą bronic tej edukacji aż do ostatniej dziewicy.

Teraz mówią, że to  nie wina edukacji tylko sposobu jej prowadzenia. Możemy czekać na nową statystyke po zmianie tej metody.

Chcą sprowadzić człowieczeństwo do poziomu instynktów wszelkimi sposobami.

Pozdrawiam normalnych

cui bono

Vote up!
0
Vote down!
0

cui bono

#65340

Anglia jest też na pierwszym miejscu w Europie na chlubnej liści urodzonych dzieci przez nieletnie dziewczynki, które przy tak dużym lansowaniu zabezpieczeń i tak zachodzą w ciążę, która w wielu przypadkach kończy się aborcją. Ta cała nowoczesność i edukacja seksualna prowadzi tylko do rozpoczynania życia seksualnego przez bardzo młodych ludzi zbyt wcześniej i do niepożądanych ciąż, a potem do morderstw na nienarodzonych dzieciach.

Żyjemy po prostu w cywilizacji śmierci.

Jak widać nowoczesna edukacja seksualna nie przynosi pożądanych efektów a wręcz przeciwnie, koncerny farmakologiczne przecież muszą z czegoś żyć.

Jestem ciekaw, ile na program edukacji seksualnej społeczeństw europejskich wydaje corocznie Unia Europejska? Dlaczego nasze pieniądze są marnotrawione? Dlaczego dzieci mają dzieci i dlaczego przy tak dużej ingerencji w kształtowanie świadomości młodych ludzi poprzez różne programy edukacji seksualnej młodzi ludzie i tak nie korzystają z nich zupełnie?

Vote up!
0
Vote down!
0
#65361

"Dlaczego dzieci mają dzieci i dlaczego przy tak dużej ingerencji w kształtowanie świadomości młodych ludzi poprzez różne programy edukacji seksualnej młodzi ludzie i tak nie korzystają z nich zupełnie?"
Dlatego.
1.Brak odpowiedzialnści za czyny.
Zasugerowani- "no risk ,no fun".
Widzą wyciągniętą ręke farmaceutów i pobłażanie opini publicznej.
2. Konsekwencja takiego "stylu życia", to rządanie in vitro.

Vote up!
0
Vote down!
0
#65364

Nasi światli edukatorzy postawili na wypromowanie par homoseksualnych. Ciekawostką jest, że nawet pośród hien nie obserwuje się tego zboczenia.

Pozdrawiam myślących.

Vote up!
0
Vote down!
0
#65418

uzupelnic jaki procent z tych skrobanek "popelnily" tzw. brytyjki z muzulmanskich rodzin? I to jest drugie dno edukacji seksualnej postepakow.

Na posiedzeniu gabinetu browna padlo stwierdzenie: "Emigrujacy do nas z trzeciego swiata nie maja zamiaru podejmowac jakiejkolwiek pracy, ale my potrzebujemy ich glosow i w zwiazku z tym kazde ograniczenie imigracji nalezy pietnowac jako rasizm". I to jest trzecie dno czerwonego rozwalania naszej kultury.

Vote up!
0
Vote down!
0
#65587

Podobno właśnie muzułmanie są najbardziej odporni na edukację seksualną. Chrześcijanie są znacznie bardziej "nowocześni".

Vote up!
0
Vote down!
0
#65597