Seks i alkohol w życiu pięciolatka

Obrazek użytkownika Chłodny Żółw
Blog

Już od kilku lat Brytyjczycy są mistrzami świata w "edukacji seksualnej".

Ale i tego im mało! Pojawiły się informacje o planach ustanowienia kolejnych rekordów...

 

"Wszyscy uczniowie szkół podstawowych powinni być od 5 roku życia nauczani o seksie, związkach partnerskich i alkoholu. Według NICE (Narodowy Instytut Zdrowia i Standardów Klinicznych) zapobiegnie to nieplanowanym ciążom nastolatek - informuje radio ORŁA.fm. (...)

Simon Blake z organizacji charytatywnej Brook zajmującej się problemem zdrowia seksualnego popierającej projekt powiedział, że twierdzenia jakoby nauczanie o seksie prowadziło do rozwiązłości lub wcześniejszej inicjacji seksualnej są mitem... "

Dla przypomnienia inne niusy z tego miesiąca:

Ciągłe sukcesy edukatorów seksualnych w Wielkiej Brytanii od lat wzbudzają uznanie u naszych postępowców. Nie tak dawno wywołały nawet pozorowane  "przerażenie w TVN-ie".  Tym razem jednak siły postępu wydają się autentycznie zdumione najnowszą wiktorią brytyjskich edukatorów... Im większy poziom wyedukowania, tym więcej aborcji?

Kto nie wierzy niech zajrzy na... Onet:

"Zaskakujące dane ws. aborcji u nastolatek"

Brytyjskie ministerstwo zdrowia ujawniło, że 89 nastolatek, które w ubiegłym roku przerwały ciąże, miały już wcześniej przeprowadzone co najmniej dwa zabiegi aborcji - donosi telegraph.co.uk.

We wszystkich grupach wiekowych było ponad 1000 kobiet, które dokonały aborcji przynajmniej pięć razy. W tym 214 poddało się zabiegowi sześć razy, 70 kobiet - 7, a 48 aż 8 razy. 34 proc. wszystkich zabiegów zostało przeprowadzonych u kobiet, które już wcześniej przynajmniej raz przerwały ciążę.

- Nastoletnie dziewczyny czują, że są gotowe na seks w sensie fizycznym i psychicznym, jednak nie są w stanie zapanować nad planowaniem, którego wymaga używanie antykoncepcji - powiedziała Ann Furedi z organizacji doradzającej w sprawach zapobiegania ciąży. Dodała też, że za wiele ciąż u nastolatek odpowiada ich chaotyczny i niezorganizowany tryb życia.

- To jasne, że aborcja jest przez coraz więcej kobiet i dziewczyn używana jako kolejna metoda antykoncepcji. To dowodzi, że liberalna edukacja seksualna bez wartości, skupiona na prezerwatywach i pigułce "dzień po", jest nieskuteczna - komentował wyniki dr Peter Saunders ze stowarzyszenia lekarzy katolickich.

W ubiegłym roku w Anglii i Walii przeprowadzono 189,100 zabiegów przerwania ciąży. Prawie 18 tys. u dziewczyn poniżej 18 roku życia, a ponad 1 tys. u mających 14 lat lub mniej.

Aborcja w Wielkiej Brytanii jest legalna do 24 tygodnia ciąży i refundowana przez państwo. Wyjątkiem jest Irlandia Północna, gdzie może zostać przeprowadzona tylko w ściśle określonych okolicznościach

Edukacyjne wysiłki brytyjskich postępowców nie od razu dały ich krajowi rekordowe wyniki. Dopiero w 2007 roku Wielkiej Brytanii udało się po raz pierwszy wyjść na czoło europejskich statystyk.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

jakim to wielkim problemem są u nich ciąże nastolatek. Pomyślałem sobie - macie co chcieliście. Bo zauważyłem, że nie są w stanie zrozumieć, że jest to wynik ich własnych politpoprawnych działań - tzw. uświadamiania seksualnego dzieci, promocji homoseksualizmu, ingerencji we władzę rodzicielską i wprowadzaniu "praw dziecka". Palnujac wizytę w Anglii szukałem w Internecie mszy św. w najbliższej okolicy. Na stronie jednego z miast były informacje o imprezach i klubach gejopwskich, informacje o masza św. znaleźć nie mogłem. Nie wiem czy jak na to zwróciłem uwagę Anglikom to mnie zrozumieli.

oszołom z Ciemnogrodu

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

oszołom z Ciemnogrodu

#67858

edukatorzy na pewno zakłądają, że jedynym rozwiązaniem jest kolejne zwiększenie edukacyjnej dawki.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#67882