Prawybory w PO - dowcipny "Radek"

Obrazek użytkownika Chłodny Żółw
Blog

"Wyślijmy sygnał, że wszyscy członkowie Platformy mają równe prawa".  (Radosław Sikorski)

(źródło: polskatimes.pl)

Zabawa w prawybory coraz bardziej wciąga polityków PO. Nikogo nie zraża fakt, że wynik rywalizacji Komorowskiego i Sikorskiego jest już od dawna znany.  

Dziennik "Polska" "dotarł" nawet do listu jednego z kandydatów:

"Dotarliśmy do listu Radosława Sikorskiego. Przyznaje, że jest w PO tylko dwa lata, ale nawołuje: "Wyślijmy sygnał, że wszyscy członkowie Platformy mają równe prawa". Snuje wizję Polski "dynamicznej i konkurencyjnej, kraju sukcesu gospodarczego i bezprzykładnego awansu cywilizacyjnego. Kraju ludzi młodych, coraz lepiej wykształconych, władających językami". Równocześnie Sikorski przypomina o "tragifarsie, jaką były i są rządy braci Kaczyńskich". Ten list dobrze charakteryzuje argumenty, jakimi szef MSZ będzie się posługiwał w prekampanii".

Na wypadek, gdyby ktokolwiek miał jeszcze wątpliwości w sprawie wyników, partyjne "autorytety" zapewniły o swym poparciu dla Komorowskiego, głosy ma liczyć Hanna Gronkiewicz Waltz, a Władysław Bartoszewski wezwał Sikorskiego do wycofania się z konkurencji ze starszym kolegą.

Co na to Sikorski? Ciągle udaje, że to rywalizacja na poważnie...

UwAgA   ReKLAmA:

Głosuj! Korzystaj ze swych demokratycznych praw !!! :)

Tym razem poparcie Chłodnego Żółwia w konkursie na Blogera Roku jest znacznie prostsze :)

Wystarczy kliknąć  TUTAJ   (albo na banerek w prawym górnym rogu strony: "Zagłosuj na mnie"), a potem w dolnej ramce wpisać swój adres mailowy, wcisnąć "WYŚLIJ" i po jakimś czasie, ze swojej skrzynki potwierdzić (KLIKNĄĆ NA LINK który przyjdzie na adres mailowy) faktyczne poparcie dla zaskorupiałego gada.

Nie trzeba wysyłać żadnych obrzydliwie kosztownych esemesów

Ocena wpisu: 
Brak głosów