Polityk (wcale nie z Gdańska!) głupotą zniewolony

Obrazek użytkownika Chłodny Żółw
Blog

W związku z rocznicą sowieckiej agresji na Polskę pisałem już o ... kibicach z Gdańska. http://chlodnyzolw.salon24.pl/126016,kibic-nie-tylko-lechii-gdansk-zniewolony

Kiedy temat powoli przestaję być modny pomyśłałem, że warto jednak dopisać coś na temat zachowań polityków. Niekoniecznie tych pochodzących z Gdańska.

Choćby o wypowiedziach robiących wrażenie znacznie głupszych niż "wybryki" kibiców. Gdyby ktoś wytłumaczył mi o co chodziło w ostanich dniach panu wicemarszałkowi sejmu, Stefanowi Niesiołowskiemu, byłbym wdzięczny.

---------------------------------------------------
Po swych medialnych występach (czemu złośliwi dziennikarze ciągle go zapraszają???) wicemarszałek sejmu, Stefan Niesiołowski uznał się za ofiarę burzy politycznej rozpętanej wokół projektu sejmowej uchwały w sprawie 17 września 1939 roku.

- To jest gra polityczna. Możecie ją sobie prowadzić. Ale zostawcie mnie w spokoju. To absolutnie niedopuszczalna polityczna gra nad grobami Katynia. Czepianie się tego słowa (ludobójstwa) i robienie z tego afery jest obrzydliwe - mówił Niesiołowski w telewizji TVN24.

Czyżby źli politycy opozycji, dwa lata temu podstępem wymusili na nim podpis pod dokumentem stwierdzającym, że Sowieci dopuścili się w Katyniu ludobójstwa? Teraz zapewne ci sami podstępni opozycjoniści przymusili Niesiołowskiego do deklarowania, że mordu w Katyniu nie można uznać za ludobójsto.

Być może nawet sfałszowali jego podpis...

A jeśli nie, to jak można to wszystko wytłumaczyć?

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Niesioł niech wraca do zajmowania się muchówkami. Jako polityk już się wystarczająco skompromitował.

Pamiętam jeszcze jak go skwitował Roman Giertych: "To tak jakbym ja przeniósł się do SLD".

pozdrawiam

Kirker prawicowy ekstremista

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Kirker prawicowy ekstremista

#31583