Lady Ashton i faszystowska, polska "Mała Dziewczynka"

Obrazek użytkownika Chłodny Żółw
Blog

Na europejskich salonach lewicowe totalitaryzmy oceniane są bardzo różnie.

O ile do potępienia dowolnego  polityka wystarcza już samo oskarżenie go o jakiekolwiek związki z socjalizmem narodowym, to związki z socjalizmem internacjonalistycznym traktowane są czasem jako... poważny atut w drodze do najwyższych stanowisk unijnych.

O tym jak wygląda "demokracja" w zaciszu unijnych gabinetów mogliśmy się przekonać już nie raz.

Pół roku temu, zupełnie niespodziewanie odczuł to poseł Michał Kamiński, którego nie wybrano na wiceprzewodniczącego PE, mimo że został wskazany przez swą frakcję Europejskich Konserwatystów i Reformatorów.

"Polityk PiS Michał Kamiński przegrał wybory na wiceprzewodniczącego Parlamentu Europejskiego z powodu swoich rasistowskich i wrogich wobec gejów wypowiedziinformowały zagraniczne media.

Ale "najlepsze" było dopiero przed Kamińskim... Prawdziwa nagonka na znanego entuzjastę budowy w Polsce grzecznej,  "ocieplonej prawicy", rozpoczęła się po tym jak został on przewodniczącym klubu Europejskich Konserwatystów i Reformatorów  w Parlamencie Europejskim.

Brytyjski serwis BBC przypominał o jego przynależności do Narodowego Odrodzenia Polski, które podobno było "homofobiczną, rasistowską, antysemicką",  minister spraw zagranicznych David Miliband nazwał naszą "Małą Dziewczynkę" człowiekiem o neonazistowskiej przeszłości, a media... używały sobie na całego...

"Europejscy Żydzi ze zgrozą przyglądają się politycznemu awansowi Kamińskiego, który jako nastolatek był członkiem Narodowego Odrodzenia Polski",  "może sam Kamiński nie jest faszystą, ale z pewnością podziwiał ludzi, którzy nimi byli", "nacjonalista, antysemita, faszysta, homofob, zwolennik Pinocheta..." -Michał Kamiński był w gazetach niemal tak popularny jak słynny Ben-Laden!

- Ja nie tylko nie jestem antysemitą, ale jeszcze wielokrotnie dawałem wyraz temu, że uważam antysemityzm za coś niechlubnego, złego, skandalicznego i zasługującego na potępienieodpowiadał na krytykę Kamiński, ale nie zdało sie to na wiele.

Faszystowski potwór...

Na pewno do dziś, wielu zagranicznych dziennikarzy zastanawia się co robi w PE ten symbol zbrodniczego, podnoszącego łeb faszyzmu...

 A co politykami podejrzewanymi o związki z organizacjami komunistycznymi? Ci mają się jak najlepiej! Gdyby nie nieco osamotniony poseł Nigel Farage, pewnie nie zorientowali by się, że ktokolwiek ma coś przeciwko przydzielaniu im coraz to nowych stołków.

Najbardziej spektakularny przykład to kariera pani Cathy Ashton...

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

co tu się dziwić. To się wywodzi jeszcze z lat 20. i 30. zeszłego stulecia. Już Lenin określał faszyzm najwyższą formą reakcji. Front Ludowy porównał prawicę do tegoż systemu jako pierwszy. Teraz tylko powielane są pewne kalki wywodzące się jeszcze z przedwojnia.

pozdrawiam

Kirker prawicowy ekstremista

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Kirker prawicowy ekstremista

#44592

Przecież to jedna rodzina!

Jeszce coś na temat socjalistycznej rodziny... W wyrazie twarzy pani Ashton jest coś znajomego. Jakieś urokliwe, posępne zadumanie. Podobne do tego w jakie twarz swą przyobleka zwykle pani profesor Środa. Rodzina!? Pozdrawiam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#44595

Zdaje sie ze ten wyraz twarzy ma wyrazac najglebsze zatroskanie o losy swiata, ktory nie gwaranuje jeszcze wszelkich przywilejow roznym przesladowynym mniejszoscia z mniejszoscia homo-niewiadomo na czele.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#44598

niewtajemniczeni mogliby podejrzewać, że to jakieś klasyczne postsowieckie, pełne tęsknoty za minioną świetnością chlebodawców, aparatczykowskie otępienie. Albo... no nie wiem... może nawet... gazy...(?) a to po prostu zatroskanie i głębia wejrzenia przejętego naszym losem, szlachetnego, unijnego urzędnika.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#44601

z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciu:)

A dlaczego się oni tak nienawidzili i nienawidzą? Przecież walczą o tą samą niszę ekologiczną, więc nic dziwnego.

pozdrawiam

Kirker prawicowy ekstremista

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Kirker prawicowy ekstremista

#44655

Ashton to już ostateczna degeneracja (zwałów i fałd pod opcjonalnym podbródkiem nie liczę):):):)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#44602

Receding chin and bunny teeth :)

Dla mnie, to ona ma wygląd krzyżówki starej miotły z wyliniałą lamą. A wyraz na twarzy wskazuje na przewlekłe zatwardzenie.

Co w sumie dziwne, bo ta pani choruję na sraczkę umysłową :D

Raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę!

#44617