Pan prezydent podpisał

Obrazek użytkownika Jan Bogatko
Blog

Pan prezydent podpisał tak zwaną ustawę antydyskryminacyjną, przygotowaną przez Nowe Oświecenie. Sejm z początkiem grudnia przyjął ustawę, sprowadzającą się w istocie do przejęcia dyrektyw UE do polskiego prawa. Dyrektywy te stawiają na głowie demokratyczny porządek prawny.

 

Spełniły się marzenia dwu wielkich reformatorów prawa 20. wieku, Adolfa Hitlera i Józefa Stalina. Nareszcie odrzucono burżuazyjne domniemanie niewinności, wprowadzając w miejsce tej zmurszałej regulacji nowoczesną zasadę domniemania winy. Odtąd każdy jest winny, zanim nie udowodni

 

niewinności

 

co nazywa się dzisiaj „zasadą odwróconego dowodu”. Ta rewolucja w prawie chronić ma m. in. mniejszości (np. seksualne) przed np. molestowaniem seksualnym. To sprawca musi wykazać, że nie molestował. Przypomina mi się kawał z brodą z Berdyczowa: chłopa

 

sąd

 

ukarał za pędzenie bimbru. –„A na jakiej zasadzie? – pyta się sędziego chłop. – „No, bo macie aparat” – mówi sędzia. „A to niech mnie sąd skaże też za gwałt – mówi chłopina. - A to dlaczego? – dziwi się sędzia. - „No, bo aparat mom” – odpowiada skazany. Oj, niedobrze, niedobrze.

 

Walka o piękny, nowy świat, toczy się dalej:

 

http://www.youtube.com/watch?v=wbzof9L5f2E&feature=related

 

Post scriptum: to kolejny przypadek narzucania przez ryczącą mniejszość swych zasad milczącej większości. O ile znam się na medycynie, zaskarżenie ustawy do Trybunału Konstytucyjnego niewiele da.

 

Pani Seneszyn miałaby rację w swych wywodach wykazując, że większość  kobiet w Polsce to dyskryminowane lesbijki.

 

Uwaga dla purystów językowych z onet.pl – „No, bo aparat mom” to cytat.
Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Panie Janie ależ ta kobieta mówi prawdę i ma rację, że w Polsce jest dyskryminacja niektórych środowisk, mniejszości i że z fobiami należy walczyć- weźmy najbardziej popularną i pierwszą z brzegu: Pisofobię! My powinniśmy natychmiast przyłączyć się do parady równości!!!Ja nawet byłbym gotów przebrać się za powabną lesbijkę tylko po to aby PIS i Nienormalne Mniejszości zaczęli być traktowani jak Obywatele, na równi z PO i SLD!
;)
Pozdrawiam i Wesołych Świąt życzę.
PS Jak w przypadku homofobii może istnieć domniemanie niewinności? Mężczyźni i kobiety z gruntu są wrogami nieokreślonych płciowo jednostek... sam fakt utożsamiania się z płcią jest jak widać na cenzurowanym. Rzekłbym :Ahoj przygodo! :)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#118457

Jan Bogatko

...nie pozostaje mi nic innego, jak przyznać Panu rację. Polityczna parada równości? Hm, świetny pomysł.

Wesołych Świąt!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jan Bogatko

#118458

zlikwidować GW, A. M. i inni na odwyk Antypisofobiczny- właściwie Anty- antyobywatelski- czyli wpoić nawyki patriotyczne regularną dietą i lewatywą plus indoktrynacja 36 godzin na dobę bez możliwości skierowania wzroku ku paznokciom, aż przestaną się męczyć w nienormalnym kraju, bo wszystkiemu jest winna ich frustracja a nie nasza!... i równość powróci, i normalność i może Polska stanie wreszcie na nogi :)
Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#118462

Jan Bogatko

...już widzę hasła.

Pozdrawiam,

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jan Bogatko

#118467

A kto by chciał molestować jakiegoś osobnika z tych wiecznie niezadowolonych mniejszości seksualnych, nawet gdyby mieli okazałe aparaty? Chyba tylko oni sami między sobą.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Szpilka

#118476

Jan Bogatko

...droga Szpilko, sęk w tym, że to Pani będzie musiała udowodnić, że nie molestowałaa np. p. S.

Wesołych Świąt,

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jan Bogatko

#118480

tzw. organizacje zarządzania prawami autorskimi przychodzą do knajpek, hoteli nawet zakłądów fryzjerskich żądając opłat za puszczaną z radia czy telewizora muzykę. Jak nie chcesz płacić to musisz im udowodnić, ze się im te pieniądze nie należą - i jest to raczej niewykonalne. Pamiętam dyskusję z prawniczką, która się tym zajmuje. Moje argumenty, że jeśli ktoś chce ode mnie pieniądze to on musi mi udowodnić, że się mu należą okazały się bardzo naiwne. Wyjaśniono mi, że w przypadku prawa autorskiego jest dokładnie odwrotnie. Tak więc porzućmy przestarzałą klasyczną logikę i zasady prawa. Teraz jest postęp i świetlana przyszłość.
oszołom z Ciemnogrodu

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

oszołom z Ciemnogrodu

#118750

Jan Bogatko

...pewne dnia zobaczymy, że nam z konta potrącą za kozę z uboju rytualnego,i na nic przydadzą się wymówki, że jesteśmy jaroszami,

Wesołych Swiąt,

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jan Bogatko

#118757