Zamach podczas Euro 2012

Obrazek użytkownika Igor Zamorski
Kraj

W komentarzach do pogróżek Tuska ( chyba na niezależna.pl) któryś z internautów zawarł tezę o planowanym zamachu podczas Euro 2012 w Polsce. Wpis ten , może dlatego iż mądry i obszerny " wyparował" albo ja źle widzę( w taki wypadku proszę o pomoc w odnalezieniu go , jeśli ktoś go widział.).
Skoro jednak nie potrafię go znaleźć , postanowiłem sam pokusić się o pobieżną analizę takiego scenariusza.

Zamach na Euro 2010.

Wobec szeregu z pozoru niezwiązanych zdarzeń i faktów , których jednak zignorować nie można takich jak na przykład tajemnicze roszady wiceszefów ABW
stawiam roboczą hipotezę przygotowaniach do zamachu, podczas EURO 2010.
Oczywiście przez ten sam team co poprzednio i za pomocą tych samych ludzi.

Ta analiza http://www.polishclub.org/2012/04/19/aleksander-scios-ucieczki-i-dymisje-o-nowym-rozdaniu/
blogera Aleksandra Ściosa wydaje się być trafna. Tylko , że…. zawieszona jakby w połowie.

Otóż
podczas każdego poważnego zamachu , podobnie jak to miało miejsce tuż przed 10.04 następuje atak informatyczny. A także sprawcy do ostatnich sekund PRZED , upewniają się czy sprawy idą zgodnie z ich planem. Tam gdzie to się zdarzy trzeba mieć swoich ludzi. TO oczywiste.
Poza tym podejrzewam , że sprawcy lepiej przygotują się do opanowania działań w Internecie aby nie powtórzyła się jak poprzednio wpadka ze śledztwami blogerów , dziennikarzy śledczych , specjalistów , aby było jak najmniej materiałów niezafałszowanych - i z pierwszej ręki.
Ten zamach z samego swojego założenia ma być wstrząsający. Tak wstrząsający aby Polacy sami zaczęli błagać Tuska i Komorowskiego o stan wyjątkowy i ograniczenia swobód obywatelskich. Dodatkowo w sferze działań inżynierii społecznej taki akt terroru ostatecznie zdaniem sprawców złamie kręgosłup moralny narodu , zniechęci do „ mrzonek o wolności” oraz odwróci uwagę od Zamachu Smoleńskiego , Rosjan i rodzimej współodpowiedzialnej za Zamach agentury.
Aby jednak mogło to się stać musi być spełnionych kilka warunków. To już niestety znamy z 10.04. Otóż wszędzie należy mieć swoich ludzi. Najlepiej więc śledzić roszady na poszczególnych stołkach. Bowiem ci ludzie zostaną oddelegowani gdzie indziej. Bowiem to nie jest czystka ale przegrupowanie sił. kogoś tym razem na pożarcie opinii publicznej trzeba będzie rzucić a nie mogą to jak widać z jakiegoś względu być „ starzy wyjadacze”. Może „ starzy wyjadacze” będą wtedy robić cos zupełnie innego? Jest tak niewiele czasu do rozpoczęcia Igrzysk , że „nowi nie będą w stanie” wszystkiego wyłapać. Zresztą może i nie będą chcieli?

Jednak jakoś tak się składa iż roszady i dymisje wskazują moim zdaniem na jedno – EURO.
Zgodnie ze starorzymską zasadą dedukcji prawnej odpowiedzmy sobie na takie pytanie :

Qui bono?

Na arenie międzynarodowej oczywiście Rosja.
Wyjdzie na to iż to Polacy jak zwykle zawiedli , niedopilnowani itd. Poza tym zauważmy iż to jest wspólna impreza Polski i Ukrainy. Spanikowani i odpowiednio „podgrzani obywatele Ukrainy mogą ‘ samorzutnie poprosić o bratnią pomoc Rosję. niemożliwe? A w takim razie po co Putin ulepił i tu tam swojego prezydenta?
Jest rzeczą oczywistą , że Sprawa Smoleńska w świadomości odbiorców medialnych zejdzie nie na drugi ale na dwudziesty drugi plan.
Dodatkowo podczas takiego mega – zamętu jaki powstanie po tego typu zamachu będzie można wykonać każdą nawet najbardziej śmiałą operację przerzutu, wywozu , likwidacji itp. na każdą dowolnie planowaną skalę.
Poza tym ludzie dążący do wyjaśnienia Zamachu Smoleńskiego siłą rzeczy skierują swoją uwagę na sprawy bieżące. Najważniejsza jednak chyba kwestią jest to aby sojusznik Polski – jedyny liczący się na arenie międzynarodowej – USA – mogący poprzeć sprawę Polski przeciw Rosji – zadziałał przeciwko Polsce.
Rosja zdaje sobie sprawę , że nic tak nie zmobilizuje Polaków do udziału w wojnie z Iranem jak informacja , że oto zamachu dokonali Irańczycy.
Rosjanie posiadają w Iranie potężną agenturę i stają za Iranem murem wiedząc oczywiście , że jak przyjdzie co do czego to „ wytargują „ od USA wszystko w zamian za nieangażowanie się w wojnę. Taki reset będzie im baaardzo na rękę. Oczywiście będą odgrywać rolę superarbitra w toczącej się wojnie oraz zaraz po niej . W tym są naprawdę nieźli.
A USA? Nie dosyć , że przymkną oczy na zamach wykonany rękami Rosjan i za wiedzą Niemców , to będą mieli nie tylko „legitymacje „ agresji na Iran ale także rzesze polskich ochotników u bram swych jednostek. Takiej puli nie przegapią .

Niemcy.
Odzyskają inicjatywę na arenie międzynarodowej w działaniach skierowanych przeciwko USA a właściwie przeciw tym działaniom , które ograniczają Niemcy na arenie polityki międzynarodowej. Dla przykładu po ostatnich narzuconych Berlinowi przez Waszyngton redukcjach potencjału militarnego ( zarówno w ilości etatów i sprzęcie) Niemcy niejako bez swej woli stały się trzecim co do wielkości na świecie eksporterem broni. Jakie rodzaje broni potrafią napędzić taki licznik – można się bez trudu dowiedzieć ze źródeł oficjalnych.
Po takim zamachu , któremu Amerykanie nie są w stanie zapobiec, nie będzie już można dalej takiej redukcji uzasadniać. Dodajmy , ze Niemy jako kraj graniczący z Polską a więc potencjalnie zagrożony , będą mogli przyjść z „bratnią pomocą” humanitarną a może i nie tylko . także przeprowadzenie każdej niemożliwej dotąd operacji na dowolna skalę będzie wszak możliwe. A pamiętajmy o tym iż ostatnio jakby wiele się we Wrocławiu kopie i buduje i to w bardzo , bardzo interesujących Niemców miejscach. Scenariusz , tych kolejnych budów i związanych z nimi firm i skandali daje niejakie pojecie o skali takich zamierzonych operacji. Poza wszystkim innym taki scenariusz pozwoli na pełna kontrolę nad pozostawioną w polskim volksdeutschowskim rządzie agentury . Ci ludzie zrobią wszystko aby uniknąć odpowiedzialności za 10.04. Pamiętajmy , że recydywistom przychodzi to bardzo łatwo.
W secie dodatkowym , drugi garnitur PO czyli Schetyna i Zdrojewski to przecież ludzie zdolnego Śląska , których kariery są tak samo spektakularne jak i budowy i puste parcele we Wrocławiu.

USA – jak wyżej napisałem nie przepuści takiej okazji. Nie przed wyborami. i nie w ich sytuacji gospodarczej.

O Izraelu nawet nie ma co w tym kontekście pisać. Agenturę tu maja „ od kołyski aż po grób” a przecież nie ma nic lepszego jak taki zamach TUTAJ. I doskonale rozgrywają pomiędzy Moskwą , Berlinem i polską WSI . Doskonale. Kto nie wierzy niech przeczyta książkę „A każdy szpieg to książę”. Oficjalna historia spec służb żydowskich.

Polska

W Polsce skorzystają na tym wszyscy ci , którym polska racja stanu jest solą w oku i jak pisał Sapkowski , cierniem w dupie.
Licząc na bezkarność będą mogli jednocześnie działać w warunkach stanu wyjątkowego a to moją już ćwiczone przez Jaruzela i Kiszczaka jak postępować z Polakami. Na mocy spec ustaw czy spec dekretów będą mogli wprowadzić w życie wszystkie przygotowane wcześniej ustaw od ACTA poczynając a na strzelaniu do ciężarnych kobiet kończąc.
Nota bene Komorowski jak zwykle wypuścił się przed orkiestrę uzasadniając tę zbrodniczą możliwość , noszeniem przez zamachowców tzw. pasów szachidów.
Widać więc po co były od wielu miesięcy wdrażane kolejne procedury , awanse i zakupy sprzętu. Po co syreny ogłuszające , LARD-y i podwyżki dla Policji .
I nie dziwią Tuskowe pogróżki które zaczęły się jakoś tak dziwnie z roszadami a ABW sączyć.
A także pseudo dmuchana afera w więzieniami CIA w Polsce.
Jak trzeba było – to się z Leppera zrobiło wariata a teraz nagle CIA zawiniło a Leppera powiesili. Serial z tymi więzieniami jak dzieckiem wyśliźniętym z kocyka.
Ale przecież należy oswoić stado z zagrożeniem terrorystycznym.
Oczywiście zawsze jakiś dobrze poinformowany specjalista ( najlepiej izraelski) się autorytatywnie wypowie.
Wszystko to jest oczywiście nie do pojęcia nie do udowodnienia i nie do przyjęcia już nie tylko dla lemingów ale i zwykłych przyzwoitych ludzi.
Wszyscy będą na swoich miescach to jest służby pod bronią a lemingi przed telewizorami.
Żaden przyzwoity człowiek nie będzie mógł sobie wyobrazić , ze mordując własnych obywateli rząd otwiera sobie drogę do bezkarności tak we własnym kraju jak i poza granicami.
tak jak to miało miejsce z wysadzeniem domów mieszkalnych w Moskwie aby uzasadnić ludobójstwo Czeczenii.
Z tą jednak zasadniczą różnicą , że to stolice innych państw rozgrywają coś w czym zakładnikami są polscy zdrajcy a mięsem armatnim jak zwykle my – Polacy.

Oby moje przypuszczenia , obawy proroctwa , analizy i paranoje okazały się gówno warte.
Ale pomyślcie tylko, co byście sądzili o kimś kto na parędziesiąt dni prze Smoleńskiem w taki sposób interpretowałby ówczesną bieżącą rzeczywistość?
Zachęcam do przeczytania mojego wpisu na temat strategii pt strategia Niepokonanego.

P.S> I kto po takim akcie terroru śmie zapytać o jakieś afery , pęknięte drogi czy tym podobne bzdury…….

Brak głosów

Komentarze

 ...podczas meczu inauguracyjnego, to oczywiste, a hiena-niesiołowski (ten od nieudanego wysadzania lenina, a;e udanego wsadzania narzeczonych) zakrzyknie we WSI24, że to oczywisty zamach przygotowywany przez bojówki al-trwam ben-lidzyka,a - co jak co, ale on to na takich prowokacjach się zna, bo ma doświadczenie 50-letnie...

Vote up!
0
Vote down!
0
#247336

Ale przecież należy oswoić stado z zagrożeniem terrorystycznym.
 Oczywiście zawsze jakiś dobrze poinformowany specjalista ( najlepiej izraelski) się autorytatywnie wypowie.

To może tłumaczyć cel tego wywiadu w TV Info

http://tvp.info/informacje/ludzie/terrorysci-sa-juz-w-polsce-euro-2012-to-dobry-cel/7119101

 

 

"Ojczyzna to ziemia i groby. Narody tracąc pamięć, tracą życie"

Vote up!
0
Vote down!
0

"Ojczyzna to ziemia i groby. Narody tracąc pamięć, tracą życie"

#247344

 Wydarzenia,jakie mają miejsce na całym świecie,a w szczególności w krajach cywilizowanych,nie wydają się przypadkowe.Istnieje pogląd,że są one sterowane przez grupy niezmiernie bogatych bankierów,takich jak Rockeffeler,Rothschild,Soros i inni.Ich działania nie są obojętne dla ludzi i narodów.Wydaje się,że mają one określony cel.

Pozdrawiam.

 http://niepoprawnyali.blogspot.com/2012/04/illuminaci-i-ich-cele.html

Vote up!
0
Vote down!
0
#247350

Ma Pan racje.Wiele portali pisze na ten temat.

http://www.wykop.pl/ramka/1114039/byly-agent-mossadu-ostrzega-przed-euro-terrorysci-sa-w-polsce/

Pzdr.

Vote up!
0
Vote down!
0

someone

#247365

Zgadzam się z przedstawioną analizą. Mam bardzo podobne myśli. Ale ja staram się pójść krok dalej: Trzeba wymyślić co robić? Jest jeszcze trochę czasu... 

Vote up!
0
Vote down!
0
#247389

DZIECKO POLSKIE
tu znajduje sie komentarz o ktorym piszesz.
( na stronie 14 )

http://niezalezna.pl/27098-tus...

Czy Tusk ma wiedzę co wydarzy się na EURO2012 i Olimpiadzie
W 2012 roku CIA zorganizuje ogromne zamachy terrorystyczne podczas XXX Igrzysk Olimpijskich w Londynie oraz podczas Euro 2012 w Polsce. Zamachy posłużą jako pretekst do poszerzenia totalitaryzmu, powszechnej inwigilacji i ograniczenia praw człowieka. Posłużą także jako pretekst do napaści NATO na Iran, ponieważ każda wojna potrzebuje Casus belli usprawiedliwiającego mordy i grabieże. Zamachy mają, więc wywołać u społeczeństw zachodu szok i niedowierzanie, chęć odwetu i żądze krwi. Gdy nagle zginą dziesiątki tysięcy ludzi tłum nie zastanowi się czy wskazany przez media i polityków sprawca jest nim w rzeczywistości. W rzeczywistości zaś będzie to klasyczna operacja typu „False Flag”. Takimi operacjami były chociażby „Incydent mukdeński” z 1931 roku dający Japonii pretekst do zajęcia Mandżurii, czy też „Prowokacja gliwicka” z 1939 roku dająca Niemcom pretekst do ataku na Polskę. Taką operacją, choć rząd amerykański się do tego nigdy nie przyzna był też zamach 11 września 2001 na WTC i Pentagon będący pretekstem do podboju Afganistanu i Iraku. Niestety tego typu operacją będzie też tegoroczny atak terrorystyczny podczas wspomnianych imprez sportowych.
Iran to kraj ponad 2 razy ludniejszy od Afganistanu czy Iraku. Nieporównanie bardziej cywilizowany i bogatszy. Tak, więc aby wywołać w społeczeństwach zachodu żądze ataku na ten kraj, tegoroczny zamach musi być naprawdę potężny. To nie będzie ani zamach pokroju bomby w Mińskim metrze z 2011 roku, ani zamach pokroju bomby w Londyńskim autobusie w 2005 roku. Tegoroczny zamach podczas XXX Igrzysk Olimpijskich w Londynie oraz podczas Euro 2012 w Polsce może być nawet większy od tego z 11 września 2001 roku. Być może zostanie użyta broń masowego rażenia.
Skąd wiemy o planowanych zamachach? Nie mamy, co prawda wglądu w proces decyzyjny CIA, mamy jednakże 7 przesłanek układających się w spójną całość:
1) Wypowiedź krajowego szefa wywiadu USA Jamesa Clappera. Od wielu lat media prowadzą permanentną akcję propagandową mającą na celu ukazanie Iranu jako Imperium Zła marzącego o zniszczeniu świata. Z medialną akcją propagandową sprzężone jest prowokacyjne zachowanie syjonistycznych polityków USA i Izraela, którzy każdego dnia swoimi wypowiedziami jak i wydawanymi dyspozycjami starają się przygotować ludzi do wojny z Iranem. W nagonce na Iran stosowane są wszelkie środki od zaliczenia tego kraju do „osi zła” przez prezydenta Busha po zabójstwa irańskich naukowców i naloty dronów. Najnowszą odsłoną tej propagandowo-terrorystycznej kampanii jest właśnie wypowiedź krajowego szefa wywiadu USA Jamesa Clapera twierdzącego, iż Iran jest gotowy „do sponsorowania przyszłych ataków w USA lub przeciw naszym interesom za granicą” Powyższa wypowiedź zawiera dwie informacje. Po pierwsze świadczy o tym, że syjonistyczny reżim USA zamierza rzeczywiście zorganizować operacje False Flag dla rozpoczęcia wojny z Iranem. Po drugie ów sfingowany zamach będzie miał miejsce poza granicami USA.
2) W USA powstaje faszystowskie państwo policyjne. Więcej informacji: 4-częściowy artykuł „Welcome to the United States of Orwell” link Jeszcze więcej informacji: świetny blog dokumentujący dzień za dniem powstawanie w USA faszystowskiego państwa policyjnego.
3) W USA trwają przygotowania do stanu wojennego i na powstanie obozów dla internowanych we wszystkich 50 stanach.
4) Czwarta przesłanka to kreowany w mainstreamowych mediach i bezmyślnie powtarzany za nimi w mediach niszowych mit końca kalendarza majów w 2012 roku. Oczywiście jest to bzdura, oczywiście żadnego końca świata, nowej ery, przebudzenia i tym podobnych rzeczy nie będzie. W całej promocji tej daty chodzi tylko i wyłącznie o mentalne przygotowanie ludzi do nagłych zmian systemowych, zmian w organizacji społecznej i trybie życia. Cała wieloletnia kampania kreowania mitu 2012 roku ma za zadanie zminimalizować szok związany z tegorocznymi jak najbardziej przyziemnymi wydarzeniami - zamachem i zamordyzmem.
5) Piąta przesłanka to podpisana 31.12.2011 roku przez Baracka Obamę totalitarna ustawa „National Defense Authorization Act” określająca całe terytorium USA jako pole bitwy co pozwala US Army na aresztowanie obywateli USA w ich własnych domach, bez nakazów ani procesów. A także wprowadzanie porozumienia ACTA cenzurującego internet. Natężenie totalitarnych ustaw w ostatnim czasie sprawia wrażenie zabezpieczenia się syjonistycznych „elit” przed protestami społecznymi wynikającymi z nadchodzących wydarzeń.
6) W 1997 roku generał Aleksander Lebiedź podał informację, że w rosyjskich magazynach jądrowych brakuje około 100 przenośnych bomb walizkowych. Najpewniej ich wcale nie brakuje. Najprawdopodobniej są one wciąż w posiadaniu kontrolowanego przez syjonistów KGB, bądź część z nich została przekazana bratnim CIA i Mossadowi. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wymienione służby użyły ich a winę zrzuciły na Iran zarzucając mu kupno tego typu broni wiele lat temu na czarnym rynku.
7) Okrągła liczba XXX. Podczas X Olimpiady w 1932 roku miał miejsce Wielki Kryzys, który pozwali bankom syjonistów wchłonąć mniejsze banki gojów. To także Wielki Kryzys wyniósł do władzy Adolfa Hitlera i NSDAP, których głupia polityka oparta o bezmyślne ludobójstwo, skończyła się budową państwa Izrael na palestyńskiej ziemi oraz powszechnym zakazem krytyki syjonistów jako przejawem „antysemityzmu”. Podczas XX Olimpiady w 1972 roku Palestyńczycy z organizacji „Czarny Wrzesień” zamordowali 11 izraelskich sportowców, co pozwoliło Izraelowi na dalsze represje w okupowanej Palestynie w ramach odwetu i „prewencji”. W tym zaś roku przypada XXX Olimpiada…
Rodaku! Twoim obywatelskim obowiązkiem jest przeczytać, ostrzec innych i podjąć działania, aby ten scenariusz się nie spełnił!
Lori (nv) 19/04/2012 - 22:11.

Vote up!
0
Vote down!
0

DZIECKO POLSKIE

#247477

DZIECKO POLSKIE:

Tusk grozi: żarty się kończą

http://niezalezna.pl/27098-tusk-grozi-zarty-sie-koncza?page=13

Vote up!
0
Vote down!
0

DZIECKO POLSKIE

#247479

Byc może ktoś z internautow zawarł tezę o planowanym zamachu podczas Euro 2012 w Polsce ale na pewno 16.02 br. z blogerem krzysztofjaw poruszyliśmy temat pod wpisem jego autorstwa:

"Muszy humor, rządowa groteska celowej niekompetencji.."

Pozwolę sobie przytoczyć moja wypowiedz wraz z jego odpowiedzą i interesującym linkiem jako komentarz do Pana wpisu: Tez od dłuższego czasu nurtuje mnie to pytanie co robią tak niekompetentne osoby na tak odpowiedzialnych stanowiskach (pomijając jednak fakt ze żadnej rożnicy nie ma w stosunku do ich poprzedników. Jest jednak coś o czym Pan nie wspomniał. A mianowicie do tej całej roszady dochodzi również w kręgach MSWiA. Rapacki odwołany a za nim wszyscy wojewódzcy komendanci tuz przed euro. O co tu chodzi? Bo na pewno nie chodzi tu o bezpieczeństwo. Nasuwa się pytanie: czy nowi nie doświadczeni będą w stanie lepiej koordynować prace policji i czy zdążą poznać specyficzny jej charakter tzn swoich podwładnych i współpracowników? Odp: Masz rację... Dziwne te zmiany w kręgach MSW. W MON też "młokos"... Stadion akurat w Warszawie ma największe kłopoty i wybudowany tak, że nie gwarantuje bezpieczeństwa a do tego niechlujnie... HM... Tak jakby celowo dezorganizowano państwo, aby wprowadzić rządy totalitarne, np. stan wyjątkowy i władza objęta przez Prezydenta... W tym roku USA uchwaliły jeden z największych budżetów wojskowych (wojennych) w historii.. Nie jestem zwolennikiem spiskowych teorii dziejów i zawsze staram się odnosić się do nich z dystansem, ale też znalazłem w sieci taką oto apokaliptyczną informację mówiącą o możliwym zamachu w czasie trwania Euro: ]]>http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2012/02/05/]]>... Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#247491

W załozeniu ze USA są sojusznikiem Polski.

Ale USA nie są aktualnie naszym sojusznikiem.

 

 

Vote up!
0
Vote down!
0

kazikh

#247517

Żaden błąd a tylko potwierdzenie Pańskiej myśli:

W 2012 roku CIA zorganizuje ogromne zamachy terrorystyczne podczas XXX Igrzysk Olimpijskich w Londynie oraz podczas Euro 2012 w Polsce i na Ukrainie. Zamachy posłużą jako pretekst do poszerzenia totalitaryzmu, powszechnej inwigilacji i ograniczenia praw człowieka. Posłużą także jako pretekst do napaści NATO na Iran, ponieważ każda wojna potrzebuje Casus belli usprawiedliwiającego mordy i grabieże. Zamachy mają, więc wywołać u społeczeństw zachodu szok i niedowierzanie, chęć odwetu i żądze krwi. Gdy nagle zginą dziesiątki tysięcy ludzi tłum nie zastanowi się czy wskazany przez media i polityków sprawca jest nim w rzeczywistości. W rzeczywistości zaś będzie to klasyczna operacja typu „False Flag”. Takimi operacjami były chociażby „Incydent mukdeński” z 1931 roku dający Japonii pretekst do zajęcia Mandżurii, czy też „Prowokacja gliwicka” z 1939 roku dająca Niemcom pretekst do ataku na Polskę. Taką operacją, choć rząd amerykański się do tego nigdy nie przyzna był też zamach 11 września 2001 na WTC i Pentagon będący pretekstem do podboju Afganistanu i Iraku. Niestety tego typu operacją będzie też tegoroczny atak terrorystyczny podczas wspomnianych imprez sportowych.

Skąd wiemy o planowanych zamachach? Nie mamy, co prawda wglądu w proces decyzyjny CIA, mamy jednakże 6 przesłanek układających się w spójną całość:

1) Pierwsza przesłanka to wypowiedź krajowego szefa wywiadu USA Jamesa Clappera. Od wielu lat wszelkie możliwe media syjonistyczne prowadzą permanentną akcję propagandową mającą na celu ukazanie Iranu jako Imperium Zła marzącego o zniszczeniu świata. Z medialną akcją propagandową sprzężone jest prowokacyjne zachowanie syjonistycznych polityków USA i Izraela, którzy każdego dnia swoimi wypowiedziami jak i wydawanymi dyspozycjami starają się przygotować ludzi do wojny z Iranem. W nagonce na Iran stosowane są wszelkie środki od zaliczenia tego kraju do „osi zła” przez prezydenta Busha po zabójstwa irańskich naukowców i naloty dronów. Najnowszą odsłoną tej propagandowo-terrorystycznej kampanii jest właśnie wypowiedź krajowego szefa wywiadu USA Jamesa Clapera twierdzącego, iż Iran jest gotowy „do sponsorowania przyszłych ataków w USA lub przeciw naszym interesom za granicą” Powyższa wypowiedź zawiera dwie informacje. Po pierwsze świadczy o tym, że syjonistyczny reżim USA zamierza rzeczywiście zorganizować operacje False Flag dla rozpoczęcia wojny z Iranem. Po drugie ów sfingowany zamach będzie miał miejsce poza granicami USA.
2) Druga przesłanka to kreowany w mainstreamowych mediach i bezmyślnie powtarzany za nimi w mediach niszowych mit końca kalendarza majów w 2012 roku. Oczywiście jest to bzdura, oczywiście żadnego końca świata, nowej ery, przebudzenia i tym podobnych rzeczy nie będzie. W całej promocji tej daty chodzi tylko i wyłącznie o mentalne przygotowanie ludzi do nagłych zmian systemowych, zmian w organizacji społecznej i trybie życia. Cała wieloletnia kampania kreowania mitu 2012 roku ma za zadanie zminimalizować szok związany z tegorocznymi jak najbardziej przyziemnymi wydarzeniami- zamachem i zamordyzmem

3) Trzecia przesłanka to podpisana 31.12.2011 roku przez Baracka Obamę totalitarna ustawa „National Defense Authorization Act” określająca całe terytorium USA jako pole bitwy co pozwala US Army na aresztowanie obywateli USA w ich własnych domach, bez nakazów ani procesów. A także wprowadzanie porozumienia ACTA cenzurującego internet. Natężenie totalitarnych ustaw w ostatnim czasie sprawia wrażenie zabezpieczenia się syjonistycznych „elit” przed protestami społecznymi wynikającymi z nadchodzących wydarzeń.

4) Czwarta, piąta i szósta przesłanka dotyczą sfery symboliki. Syjoniści bowiem jako organizacja na poły okultystyczna przywiązującą do niej ogromne znaczenie. Przed atakiem na WTC w hollywodzich filmach i serialach pojawiło się mnóstwo zapowiedzi nadchodzącego ataku. Niestety zapowiedzi te zostały dostrzeżone dopiero po fakcie a i to przez niewielki procent społeczeństw. Pierwsza przesłanka z symboliki to logo XXX Igrzysk Olimpijskich w Londynie. http://rpgrecords.com/wp-content/uploads/2011/02/2012-olympics-logo-1.jpg Już w 2007 roku, kiedy owe logo ujrzało światło dzienne ludzie na świecie dopatrywali w rzekomych cyfrach 2012 napisu ZION, po angielsku SYJON. Rzeczywiście znajdujący się pośrodku loga kwadrat nie ma żadnego związku z rzekomymi cyframi ma natomiast zastosowanie jako kropka nad i w wyrazie ZION

5) Druga przesłanka z symboliki to wydane w 1996 roku Karty Iluminatów przedstawiające kolejne wydarzenia prowadzące do wprowadzenia New Word Order. Karta przedstawiająca atak na WTC już się wydarzyła, karta przedstawiająca atak na Pentagon także, karta o tytule „Kill for Peace” także, to właśnie w ramach „Wojny o Pokój” wymordowano miliony ludzi w Afganistanie, Iraku i Libii. Karta, która wydarzy się teraz to „Combined Disasters”. http://i42.tinypic.com/oh4dxe.jpg Przedstawia ona walącą się kamienną wieże zegarową przypominającą zarówno symbol Londynu – Big Ben, jak i symbol Warszawy – Pałac Kultury i Nauki. Ludzie uciekający przed kulą ognia prezentują różne typy rasowe, co albo symbolizuje wielokulturowe miasto albo międzynarodową imprezę. Być może jedno i drugie. Kolory ubrań uciekających osób są takie same jak kolory 5 obręczy symbolu igrzysk olimpijskich. http://i41.tinypic.com/ehikm.jpg Wszystkie te kolory pojawiają się także w logo Euro 2012. http://i39.tinypic.com/10r2vqv.jpg Czy to przypadek, że logo mistrzostw w Polsce i na Ukrainie jest stylizowane na kwiat z piłką zamiast pąku, czy tez może specjalnie ma taką formę, aby „wcisnąć” do logo imprezy kolor zielony i czarny? Uważamy, że to drugie.

6) Trzecia przesłanka z symboliki to okrągła liczba XXX. Podczas X Olimpiady w 1932 roku miał miejsce Wielki Kryzys, który pozwali bankom syjonistów wchłonąć mniejsze banki gojów. To także Wielki Kryzys wyniósł do władzy Adolfa Hitlera i NSDAP, których głupia polityka oparta o bezmyślne ludobójstwo, skończyła się budową państwa Izrael na palestyńskiej ziemi oraz powszechnym zakazem krytyki syjonistów jako przejawem „antysemityzmu”. Podczas XX Olimpiady w 1972 roku Palestyńczycy z organizacji „Czarny Wrzesień” zamordowali 11 izraelskich sportowców, co pozwoliło Izraelowi na dalsze represje w okupowanej Palestynie w ramach odwetu i „prewencji”. W tym zaś roku przypada XXX Olimpiada…

Co należy czynić? Przede wszystkim nie należy panikować. Nie popełniajcie samobójstwa, nie wyzbywajcie się majątku. Zachowajcie żelazne nerwy i zastosujcie się do poniższych rad:

- Skopiujcie ten tekst i wklejajcie wszędzie gdzie się da. Na swoje blogi, na wszystkie fora, pod wszystkimi artykułami, prześlijcie wszystkim znajomym. Poruszajcie też temat nadchodzącego zamachu w świecie realnym. Róbcie wszystko, aby uświadomić niebezpieczeństwo jak największej grupie ludzi.
- Jeśli macie taką możliwość pikietujcie w wolnym czasie pod ambasadami i konsulatami USA i Izraela. Skandując „WIEMY O ZAMACHU” Być może, jeśli protest będzie masowy syjoniści zrewidują plany bądź też ograniczą skale aktu terrorystycznego.
- Jeśli atak nastąpi a media, służby i politycy zaczną oskarżać Iran. Domagajcie się prawdy.
- Jeśli możecie zróbcie zapas konserw na parę tygodni. Nie wiadomo, jaki chaos może zapanować w gospodarce po atakach. Pamiętajcie przezorny zawsze ubezpieczony.
- Jeśli macie bilety na stadiony, nie idźcie na nie! Przebolejcie zmarnowanie pieniędzy. Nie wiadomo, którego dnia i na którym stadionie będzie atak. Być może właśnie na zawodach, na które macie bilet.
- Jeśli mieszkacie w Londynie bądź też miastach organizatorach Euro, starajcie się w czasie wspomnianych imprez przebywać jak najwięcej poza miastem. Jeśli nie macie takiej możliwości przebywajcie jak najwięcej w domu. Iran to kraj ponad 2 razy ludniejszy od Afganistanu czy Iraku. Nieporównanie bardziej cywilizowany i bogatszy. Tak, więc aby wywołać w społeczeństwach zachodu żądze ataku na ten kraj, tegoroczny zamach musi być naprawdę potężny. To nie będzie ani zamach pokroju bomby w Mińskim metrze z 2011 roku, ani zamach pokroju bomby w Londyńskim autobusie w 2005 roku. Tegoroczny zamach będzie nawet większy od tego z 11 września 2001 roku. Być może zostanie użyta broń masowego rażenia. W 1997 roku generał Aleksander Lebiedź podał informację, że w rosyjskich magazynach jądrowych brakuje około 100 przenośnych bomb walizkowych. Najpewniej ich wcale nie brakuje. Najprawdopodobniej są one wciąż w posiadaniu kontrolowanego przez syjonistów KGB, bądź część z nich została przekazana bratnim CIA i Mossadowi. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wymienione służby użyły ich a winę zrzuciły na Iran zarzucając mu kupno tego typu broni wiele lat temu na czarnym rynku.

Nie chce straszyć, nie chce narzucać żadnych poglądów ani zmuszać do jakichkolwiek działań. Na spokojnie proszę przemyśleć wszystko, co jest powyżej napisane i samodzielnie ocenić czy mam racje czy też jestem wariatem.

Vote up!
0
Vote down!
0
#247552

xD

Vote up!
0
Vote down!
0
#268698