Plan oporu

Obrazek użytkownika Igor Zamorski
Idee

Że komunizm jest systemem rakowo - gnilnym to zgoda. Nowotwory złożone z najgorszych mętów moralnych , politycznych , społecznych i duchowych stanowią jego budulec ,opokę i zbrojne ramię. Ponadto komunizm zawsze przewiduje opór wobec niego ( zbrojny czy nie ) i stara się ten opór złamać bądź zneutralizować. W tym tkwi trudność walki z nim , że jeśli nie działa się wielopłaszczyznowo to jest na płaszyznie moralnej , duchowej , światopoglądowej , politycznej , organizacyjnej , świadomościowej czy zbrojej - jednocześnie nie odniesie isę nad nim przewagi i nie zniszczy się go w całości .Bowiem tak jak i rak pasożytuje on na tkance zdrowej powodując jej rakowacenie a ponadto rozsiewa gdy tylko może swoje śmiercionośne zarodniki. Wykorzystując do tego celu funkcje życiowe organizmu. Tak jak walka z rakiem nie musi niestety skończyć się pełnym sukcesem tak i w wypadku walki z komunizmem trzeba walczyć do końca. Swojego albo jego. Ponadto system obronny zdrowego organizmu " oszukiwany" jest przez rakowe komórki , które rozpoznawane są mylnie jako zdrowe. I tu podobieństwo kolejne choć nie jedyne i ostateczne.
Wracając jednak do sprawy poruszanego tu terroru oraz w ogólności " metod leczenia" czy choć ograniczania albo jedynie usuwania tego komunistycznego raka ze zdrowego organizmu - należałoby zadać sobie pytanie o to,czy podsuwane " terapie" rzeczywiście mają tego raka wyleczyć czy tylko pod pozorem jego kosztownego, w każdym znaczeniu , jego leczenia bądź usuwania nie decydujemy się zostać " niewolnikiem takiej terapii"?
Co przez to rozumieć należy?
Na przykład to , że stosowanie jakiejkolwiek formy terroru może być podłożem , podstawą bądź przyczyną kolejnych nieprzewidzianych przez nas dziś form zachowań lub zdarzeń polityczno - społecznych. To, iż te zdarzenia przyszłe czy zjawiska mogą nastąpić za sprawą lub na skutek działania naszych wrogów , że mogą oni taki plan bądź scenariusz przewidzieć i chcieć nim starować bądź tylko moderować, mogliśmy się przekonać po tym gdy SB i jej moskiewscy mocodawcy osadzili w sercu rodzącej się Solidarności swoją agenturę.
Tak więc reasumując. Aby dokonywać takich działań trzeba mieć plan.
Ale nie plan liniowy ale ewentualnościowy. Oraz procedury umożliwiające działania w warunkach rozmaitych zagrożeń czy innych niesprzyjających okoliczności. Należy mieć także plan strategiczny i taktyczny realizowany na bieżąco a nie tworzony AD Hoc- przez rozmaite " wyrosłe spod ziemi " ośrodki decyzyjne. Należy także mieć procedury działań kontr wywiadowczych , wywiadowczych , logistycznych , informatycznych czy informacyjnych , propagandowych , szkoleniowych , pomocowych i samopomocowych i wielu wielu innych.
W przeciwnym bowiem razie zdamy się, jak to bywało w naszym kraju ( ale też i wszędzie tam gdzie komunizm się rozpanoszył) ,że zostanie narzucona nam inicjatywa tych działań z zewnątrz. Że staniemy się łatwym łupem dla ,niestety należy to w tym miejscu wskazać ,największej na planecie międzynarodowej Agentury Zła. I nie łudźmy się , że to dotyczy tylko Rosjan. Ze strony Niemiec narodowy socjalizm chyba ukazał się już całej Europie dostatecznie wyraźnie. A na to iż Moskwa i Berlin się znowu poróżnią chyba nie ma co tym razem liczyć.
Tak więc pozostaje jedynie albo samotna walka w otoczeniu pojedynczych ognisk oporu zagranicznego albo strategiczny sojusz z Hegemonem USA - ale to kolejne rozważania o tym czy celowy jest taki swoisty"pakt z diabłem".
Wiem jedno ,aby podjąć jakąkolwiek walkę o Polskę - na jakimkolwiek poziomie lub płaszczyźnie - choćby taką wewnętrzną dotyczącą zachowań własnych -
należy mieć plan.
I o stworzenie takiego choćby minimalnego planu apeluję.

Brak głosów

Komentarze

To możemy od jutra realizować i da efekty, gdy będziemy konsekwentnie wdrażać, na co dzień aby pokazać, że nie zgadzamy się na samowolę rządzących i niektórych instytucji państwowych.

Chcemy jedynie by TV-Trwam była na multipleksie cyfrowym, dzięki czemu była by dostępna dla wszystkich Polaków w całym kraju.

Ten marsz jest ważny, także dlatego że pokaże ile osób faktycznie jest za telewizją katolicką i za wolnością w mediach.

W marszu 29 września 2012 w Warszawie powinni być wszyscy Polacy,

Ponieważ na nasze protesty władza jest głucha to może zastosujemy drobne rozszerzenia naszych działań:

 • proponuję aby do każdego numeru w tym tygodniu w prasie  dodać plakat z prośbą o wywieszenie w szybach sklepów, kiosków, stacji paliwowych:
  • Nasz Dziennik,
  • Gazeta Polska,
  • Warszawska Gazeta,
  • Śląska Gazeta,
  • Codzienna Gazeta Polska,
  • Prasa Katolicka)
 • w sklepach w których nie ma prasy prawicowej oraz gdzie nie jest powieszony plakat informujący klientów o

marszu 29 września 2012 w Warszawie

my klienci (sympatycy TV-Trwam i wolnych mediów ) będziemy głosowali nie robiąc zakupów w tych placówkach handlowe. 

Dlaczego mamy kupować w placówkach handlowych które wspierają władzę i ograniczają nam dostęp do rzetelnej informacji z tej prasy,

 • jeżeli jest już prawie 2,5 miliona podpisów to biorąc pod uwagę osoby niepełnoletnie oraz które nie podpisały to tą liczę można spokojnie pomnożyć przez 3 lub 4, a to oznacza dużą grupę klientów, z którymi będą się musieli liczyć i też będą zmuszeni działać aby ich firmy nie były bojkotowane,
 • przestajemy kupować wyroby reklamowane w mediach typu: polsat, tvn, gazeta wyborcza, rfm, wawa, atm i innych które manipulują prawdą.

  

Tylko takie zdecydowane działanie

 społeczeństwa może zmusić tych

  spryciarzy, którzy chcą brać udział

w manipulowaniu społeczeństwem.

 

do zobaczenia na marszu

29 września 2012

w Warszawie

Vote up!
0
Vote down!
0
#292455

Xenia
ponad wszystko przedkładają grill, piwko, plazme i święty spokój.
Może się mylę? Chciałabym.
Zobaczymy 29-go w Warszawie, co ten Naród jest jeszcze wart.

Vote up!
0
Vote down!
0

Xenia

#292493

Obudzą się gdy nóż będzie już im POdrzynał gardło,kiedy trwoga to do Pana Boga,tak u nas w narodzie zawsze bywało od 1000 lat

pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#292503

Muszę Tobie Marku - niestety - przyznać rację. Ja też tak czuję.

Pozdrawiam, Satyr

________________________  

"I złe to czasy, gdy prawda i sprawiedliwość nabiera wody w usta".   (ks.J.Popiełuszko)

Vote up!
0
Vote down!
0
#292505

I ja ciebie pozdrawiam,jeszcze może wyprosimy u Matki Boskiej wolność Ojczyzny,przecież my jej dziećmi,a Pani naszą Królową,a Królowa nie opuszcza swojego Królestwa,braciom Węgrom pobłogosławiła,ale trza upaś do nóg Pani,i żarliwie modlić o pomoc

pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#292699

Pamiętajmy również o 11.11.2012

http://niepodlegli.net/

 

Vote up!
0
Vote down!
0
#292585

 postępowania, w tych skrajnie powaznych warunkach,będzie z naszej strony stworzenie systemu, swoistej "skarbnicy " wiedzy na temat wszelkiego autoramentu beneficjentów komunistycznego systemu, łącznie z powiązaniami z Rosją, ale nie tylko,dotyczy to takze Niemców. IPN "zawdzięcza" swój ewentualny upadek owym rzeczonym juz beneficjentom, którzy jeszcze NIE zostali zmuszeni w ten czy inny sposób do ujawnienia się, a mógł by to spowodować, tyle, ze to z kolei wywołało by niezłą konsternację, nie wiem, czy tylko w Europie...Ale jakieś dziedzictwo naszym dzieciom zostawić musimy, bo one tak, jak zdrowy organizm, w walce z rakiem, jezeli ich tego nie nauczymy, będą ślepe, jak kocięta...mogą nie rozpoznawać. Po to musi powstać ta skarbnica, bo IPN przy przeprowadzce utraci co bardziej wazne kąski, ale zgodnie z przepisami, tzn. nie więcej niz 5% swoich zasobów, ale TE 5% mogące zadecydować o "być albo nie być" obcej, z dziada-pradziada, agentury w Polsce. Na przewodnictwo w tym działaniu patriotyczno-prawicowego obozu nie mamy co liczyć...tenze w oparciu o ambicje wodzowskie poniektórych aktywistów został od środka juz częsciowo rozbity...Ale chroń nas Boze od przyjaciół, bo z wrogami damy radę...

Vote up!
0
Vote down!
0
#292623

Podpisuję się co najmniej jedną ręką, ale nie bez uwag.

O nich może, jak czas pozwoli w osobnym wpisie.

Pozdrawiam

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#292662