Co i komu daje Owsiak?

Obrazek użytkownika Igor Zamorski
Blog

Co daje Owsiak?

-Lemingom - poczucie dobroczynności - oczywiście wyprane skrupulatnie z jakiejkolwiek głębszej refleksji na temat kondycji człowieczeństwa oraz spraw transcendentnych tym bardziej. jednym słowem lemingi kupują u niego a może lepiej byłoby powiedzieć za jego pomocą dobre mniemanie o sobie.

-Przygłupiej młodzieży mniej lub bardziej aspirującej do bycia "niezależną" czyli czytaj zdebilałą i pozbawioną wszelkich ideałów wykraczających poza jej własną dupę- bo inaczej tego nazwać ich nie mogę - poczucie wzajemnej konsolidacji , poczucie przynależności grupowej oraz własnej niesłychanej wyjątkowości nie popartej żadną pracą nad sobą , choćby intelektualną jedynie. Stanie z owsiakową puszką jeszcze nikogo nie uczyniło harcerzem albo kwestarzem niestety.

- Narkomanom i innym wyznawcom zajebistej zabawy za wszelką cenę - nie ważne z kim , jakiej , gdzie i kiedy a już najmniej istotne za czyje pieniądze. Członkom Przystanków Brudstock

-Podatnikom cieszącym się z coraz wyższych podatków - tym aspirującym do bycia europejsem w wydaniu GW - poczucie wspierania własną kasą chorego systemu ,którego jak najprędzej i w obojętnie jaki sposób starają się zostać beneficjentami.

-Politykom - daje możliwość błyśnięcia w bardziej młodzieżowym anturage`u , a co więcej umożliwia kompletne zdebilenie kolejnych roczników przyszłych wyborców.
- Oficerom prowadzącym , SOWOM i innym Klossom z ABW=ery , bezstresowe kręcenie pierdolnikiem podczas cyklicznego tańca chochoła.

- Szpitalom a właściwie ich przyszłym właścicielom i obecnym zarządcom - możliwość powolnego przyzwyczajania miejscowych aborygenów , że za leczenie płaci się ekstra , pomimo nakładania na tychże już chyba najwyższych w Europie podatków. Ponadto akcja ta podnosi wartość majątku , który należy w wyznaczonym momencie zachachmęcić.

- Wszystkim poronionym "służbom" w stylu Straż Miejska oraz inne agencje ochrony daje możliwość legitymizacji własnego niezbędnego przecież z punktu potrzeb społecznych istnienia.
Oczywiście wszyscy zatrudnieni tam i nie zatrudnieni,wszyscy byli i obecni , zweryfikowani i nie - są jak najbardziej "za a nawet jak trzeba to i przeciw"

- Reżimowym mediom i ich konferansjerom i funkcjonariuszom a także ich oficerom prowadzącym ze względów wiadomych i oczywistych.

-Wszystkim zaangażowanym i upasionym na tej hucpie firemkom, artystom i "specjalistom" Owsiak daje możliwość zarobić i to całkowicie bezprzetargowo.

Jest to wcale pokaźna choć całkowicie niejednorodna z różnych względów grupa , której nijak nie można lekceważyć ale w moim rozumieniu należy uważnie jej się przyglądać.
Całe szczęście bawią się w dużej mierze nie za moje... Tyle tylko na ile uda im się wykręcić samorząd.

Moim zdaniem akcja Owsiaka - zarówno Wielka Orkiestra Moralnej Przemocy jak tez i Przystanek Brudstock - to umiejętnie podsuwane współczesne ersatze więzi patriotycznych i religijnych.

Przypomnijmy sobie kiedy i w jaki sposób Owsiak "wypłynął" na fale eteru. Doskonale na ten temat pisał Stanisław Michalkiewicz.

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (1 głos)

Komentarze

Owsiak dużo wszystkim daje. A najwięcej chyba młodzieży, która już na dobre głupieje w jego żebractwie. Matka jednej z uczennic średniej szkoły w moim mieście z przejęciem pochwaliła się, że jej córka z innymi koleżankami pieką ciasta, które będą sprzedawać w dniu kwesty, na rzecz Owsiaka.Mina jej zrzedła gdy jej uświadomiłam co to za inicjatywa i kto na niej korzysta w niekontrolowany przez nikogo sposób. Ale co to da, skoro głupota zatoczyła takie kręgi.

Vote up!
0
Vote down!
0

Szpilka

#122199

Oczywiście należy Polaków uświadamiać
Cała działalność Owsiaka jest możliwa jedynie dzięki niewiedzy ,jak Pani raczyła zauważyć , w czym uczestniczą. Ja i moi znajomi robimy to samo co Pani. Uświadamiamy i tym samym budzimy w tych ludziach odpowiedzialność. Ten "jeden" przekonany człowiek - przekona wkrótce i innych. Oczywiście tych, którzy nie są zupełnie ogłupieni. Pozdrawiam i życzę wytrwałości:)

Vote up!
1
Vote down!
0

Nie jestem pewien czy podążam we właściwym kierunku , więc na wszelki wypadek nie zbaczam z kursu.

#122203

Jeszcze wspiera Hare Krishna, których zawsze zaprasza na Przystanek Woodstock.

Vote up!
1
Vote down!
0

Kazia

#122240

 

____________________________

"Tylko orły szybują nad graniami i nie lękają się przepaści, wichrów i burz. Musicie mieć w sobie coś z orłów!-serce orle i wzrok orli ku przyszłości."-Prymas Tysiąclecia St.Wyszyński

Vote up!
0
Vote down!
0
#122291

Dam ekstra na CARITAS

krisp

Vote up!
1
Vote down!
0
#122316