Kokosowi26 w anty-owsiakowy sukurs

Obrazek użytkownika krisp
Blog

Temu mendialnemu nadętkowi się wydaje (o Owsiaku tu mówię), że coś może.

Guzik prawda. Bez z całej tej merdialnej klaki i zainwestowanych przez władzę pośrednio lub bezpośrednio NASZYCH PODATKOWYCH PIENIĘDZY, pies z kulawą nogą nie wiedziałby, że coś takiego ze swoim melonem w ogóle istnieje.

Cała kasa, którą wydaje na sprzęt, pochodzi z darowizn ludzi, czyli nas, czyli NARODU. Nie powiem, że ten sprzęt jest nie potrzebny, bo sam znam szpital, gdzie z niego skutecznie korzystają, ale to rzeczywiście ułamek, jeśli nie promil, całego sprzętu wykorzystywanego do zabiegów.

Ale oprócz tej SŁUSZNEJ kasy, wydziera od nas krocie na swoje szemrane woodstoki, gdzie hołduje się najgorszym emocjom i instynktom, oducza się polskości, promuje zboczenia i aborcję, lansuje merdialne szumowiny zwane też dla niepoznaki ałtorytetami i dziennikarzami wiodących mediów, i szarpidrutów zwanych dla niepoznaki artystami.

Ten facet jest zwyczajnie głupi. Nic od niego nie zależy. Nic też nie zależy od jakichś tam TVNów czy tej drugiej zaprzyjaźnionej z władzą stacji.

Jeśli w Niebie zapisane jest, że dziecko umiera, to żadni lekarze, żadne sprzęty i żadne moce poza Boską Mocą tego nie odwrócą. O czym mówię wiedzą doskonale lekarze, którzy na co dzień doświadczają cudów wyzdrowienia wbrew wszelkim regułom, ale też stają bezradni w obliczu śmierci.

Pozdrawiam Niepoprawnie

krisp

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart

Brak głosów