Wataha wilków do Marszałka

Obrazek użytkownika 1Maud
Kraj

Szanowny Panie Marszałku,
Proszę bardzo uprzejmie o nie uprawianie hipokryzji.
„Korzystając z okazji chciałbym się zwrócić do Jarosława Kaczyńskiego, aby zgodnie z tym o czym mówiła Joanna Kluzik-Rostkowska, o potrzebie powstrzymania agresji w trakcie kampanii wyborczej, żeby zadbał o zachowanie własnego zaplecza wyborczego. Już nie wspomnę o słynnym incydencie w Londynie, ale również o wypowiedziach i zachowaniach pana Pospieszalskiego i różnych innych osób i tytułów. Jeśli ma nie być agresji, to musi być staranie z obu stron - mówił Komorowski wTVN24, wyjaśniając, że rozmawiał z Palikotem w sprawie planowanych wydarzeń w Lublinie.”
Doskonale Pan wie, że pański fighter ,jest znienawidzony przez wszystkich, których dotknęła śmierć śp. Lecha Kaczyńskiego, czyli brata Pana kontrkandydata na stanowisko prezydenta. .Jakiekolwiek incydenty ,gdyby miały miejsce, nie miałyby związku z prowadzoną kampanią wyborczą , tylko wynikałyby z głębokiej niechęci do tego, co sobą reprezentuje Pan Palikot. Czyli niechęci do chamstwa i agresji.
I to na Pana karb należałoby zapisać, jakiekolwiek incydenty. Pan doskonale o tym wie, i kpi Pan twierdząc, że” swojego Januszka uspokoił „.A wiec -krzykliwie zapowiadany ,jako wsparcie polegające na wezwaniach do badań psychiatrycznych i oskarżaniu o kłamstwa –jest ewidentna kolejną prowokacją ,którą Pan ,swoim zachowaniem, i wypowiedziami, legitymizuje. Zaprawdę, Pana „zgoda” to jak podawanie zaciśniętej w pięść dłoni. Z wystawionym środkowym palcem.
Wypowiedzi Palikota przed rozpoczęciem wiecu, nie pozostawiły złudzeń ” - Chciałem zaapelować doTadeusza Rydzyka, do słuchaczy Radia Maryja, którzy na pewno będą na wiecuJarosława Kaczyńskiego, aby powstrzymali swój język agresji, aby nie ubliżali ludziom, którzy przyjdą na spotkanie ze mną, aby nie oskarżali o rasizm, ksenofobię i aby nie robili zarzutów narodowościowych wobec ludzi, którzy będą chcieli rozmawiać zJanuszem Palikotem dzisiaj na spotkaniu - powiedział Palikot na konferencji prasowej przed rozpoczęcie wieców.”.Nas, wyborców Jarosława Kaczyńskiego, nazwał „rozwścieczonymi wilkami” .Czy w domyśle oznacza to watahę, która trzeba dorżnąć?
Rozwścieczone wilki Jarosława Kaczyńskiego
Relacja z Lublina:
16:21 Janusz Palikot mówi do zebranych na placu, że Jarosław Kaczyński oszukał ludzi mówiąc, że nie będzie koalicji z Samoobroną. Odniósł się również do życia osobistego szefa PiS. Zaznaczył, że polityk nie ma ani żony ani narzeczonej. Palikot sugerował, że Kaczyński nic nie wie o problemie zwykłych ludzi.
16:34 Janusz Palikot skończył swoją przemowę. Wcześniej z głośników popłynęła muzyka filmu Rocky, skutecznie zagłuszając wiec PiS-u.
Poseł PiS Tomasz Dudziński mówił ze sceny, że na pl. Litewskim jest podobno "naczelny prowokator Platformy Janusz Palikot".

16:38 Na scenę wchodzi Jarosław Kaczyński. Z głośników słychać poloneza.
16:42 Za poseł Januszem Palikota stoją młodzi ludzie z transparentami z napisem "Jarosław Podróbka".Bez żadnych wcześniejszych zapowiedzi i uzgodnień z Zarządem Transportu Miejskiego zamknięta dla ruchu została część Krakowskiego Przedmieścia między ul. Kapucyńską a 3 Maja. Policja nie przepuszcza nawet autobusów komunikacji miejskiej. Nadzór ruchu musiał naprędce zorganizować dla nich objazdy.Kto utrudniał dotarcie na wiec?
16:59 Pod sceną Palikota doszło do awantury. Starszy mężczyzna zaczął atakować sympatyków PO, którzy przyszli na wiec. Zaczął rzucać w kierunku sceny różnymi przedmiotami. Janusz Palikot odezwał się ze sceny wskazując, że w ten sposób postępują działacze PiS. - Proszę zobaczyć na tego człowieka, my się tak nie zachowujemy - powiedział szef PO na Lubelszczyźnie. Mężczyzna został odciągnięty spod sceny przez kilku mężczyzn. W międzyczasie dochodziło do ostrej szarpaniny.
Kim był ten Pan, czy na pewno zwolennikiem PiS, czy też wynajętym przez Palikota, kolejnym słupem? Tym razem nie od wpłacania lewych pieniędzy na kampanię, a do bicia.. Wszak obaj Panowie, Kandydat Marszałek i fighter Palikot, już wcześniej wykazali się zdolnościami aranżacyjnymi (Janusz , to Ty???)

P.S. Czy Pan już postarał się o zezwolenie na odstrzał wilków ?

http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100609/LUBLIN/812674129

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Napracował sie biłgorajski fiut!, aby zakłócić wiec PiS!
I co ?
No i nic!
Wielki wał!
pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#64333

Wyszkolił sie na "najlepszych"wzorcach.Tacy jak palikmiot wcześniej przychodzili na demonstracje Solidarności, żeby wybijać szyby w sklepach i kraść.

Dzięki temu jego mocodawcy z łubianki mogli rozpowszechniać wersję o "bandzie pijanych wyrostków.

PALIKMIOCIE - TO SE NE WRATI. PAMIĘTAMY.

Pozdrawiam myślących.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#64340