POszli już na całość! Komendy zostały już wydane, hamulce zwolnione. Atmosfera nienawiści robi swoje. To zaden szaleniec!

Obrazek użytkownika antysalon
Blog

To nie szaleniec zamordował w Łodzi dwóch pracowników biura PiS.
To zrobił wojownik Tuska! To premier Donald Tusk po ujawnieniu afery hazardowej ogłosił publicznie wojnę, wypowiedział wojnę PiS!
Atmosfera nienawiści już przyniosła krwawe owoce.
Nie wystarczyło nazwać bydłem swego politycznego rywala!
Za mało im było dożynania watah!
Bronisław Komorowski płakał ze złości, że saper był zbyt ślepy.
Palikot wzywał do zabicia i wypatroszenia!
Zawyli z radości, bo przecież nie z bólu! po tragicznej śmierci śp Prezydenta Lecha Kaczyńskiego w smoleńskiej "katastrofie".
Instytucjonalnie POdjudzali zapijaczoną tłuszczę sPOd baru przekąskowego na garstkę modlących się obrońców krzyża.
Bojówki dostały mocnego wszechłgarskiego POparcia salonu i samego premiera.
Nie miejmy złudzeń, że zrobił to szaleniec!
To atak na zlecenie!
A zleceniodawcy są POwszechnie znani!
pzdr
p.s.
Już postkomusza menda, niejaki Kik oskarża niedoszłą ofiarę tej masakry, Jarosława Kaczyńskiego, że to on szerzy nienawiść!!!

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Dlaczego nie do Warszawy, to tam mieszka Kaczyński. Opinie są jednoznaczne. Propaganda nienawiści robi swoje. Od razu zostało rzucone hasło, że to chory umysłowo , ale nie wygląda na chorego umysłowo. Wygląda raczej na kolegę Tarasa.

Takich wypadków po 10.04.2010 mamy więcej. Doszło do tego, że prawda nie ma miejsca w życiu publicznym. Nienawiść kumuluje się w ludziach. Propaganda jest zabójcza. Świat dziennikarski nie jest bez winy.             To może się zdarzać, jeśli propaganda nie ustanie. Odbieranie dobrego imienia ludziom to też zabijanie. To nie jest pijar - to fałsz. Apel o miłość i prawdę. Winniśmy domagać się prawdy. -Prof.M.Ryba
http://www.blogpress.pl/node/6123#comment-23343

"To wynik wielkiej kampanii nienawiści wobec PiS" JAROSŁAW KACZYŃSKI
◦To co się stało, jest wynikiem tej wielkiej kampanii nienawiści, która jest prowadzona wobec Prawa i Sprawiedliwości od długiego czasu - oświadczył na konferencji prasowej Jarosław Kaczyński. Prezes PiS w ten sposób skomentował atak na siedzibę biura partii w Łodzi. Każde słowo, które będzie nawiązywało do tej kampanii nienawiści, będzie wzywaniem do morderstw. To bardzo mocno chciałem podkreślić. (...) Ktokolwiek je wypowie - czy to będzie polityk czy dziennikarz - będzie to wzywanie do morderstw.
Jarosław KaczyńskiKaczyński stwierdził, że w przypadku ataku na biuro PiS mamy do czynienia z wydarzeniami nowymi w polskiej praktyce politycznej.

=================================

STOP nienawiści!
Anita_Cz, wt., 19/10/2010 - 12:27
Dziś o 18.00 - manifestacja pod Kancelarią Premiera

Przyjdź, podaj dalej.

=======================================

WARSZAWA - 11.11.2010
Warszawa: 11.11.2010, g. 15: Marsz Niepodległości Aktualności - Aktualności

wtorek, 19 października 2010 11:29 źródło/autor Wolna Polska   Udostępnij 0Marsz Niepodległości marszniepodleglosci.pl

11.11.2010 spotkajmy się w Warszawie, by zamanifestować naszą narodową dumę i przywiązanie do suwerennego państwa polskiego. Niepodległa Polska to wartość bezcenna. Naród silny i nowoczesny musi kształtować swój byt w niezależnym państwie, będącym podmiotem, a nie przedmiotem stosunków międzynarodowych. Prawdziwie suwerenna, oparta o solidne fundamenty narodowej tożsamości i przywiązania do tradycji, Rzeczpospolita, to najlepszy gwarant sukcesu – zarówno całego społeczeństwa, jak i poszczególnych jednostek. 11 listopada przemaszerujemy, by wyrazić naszą wolę walki o silną i wielką Polskę.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#95723

Ta banda ma w obwodzie wielu takich żołnierzyków.

Pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#95736

Katastrofa smolenska juz im przysycha dlatego ida na calosc,bo co im mozna zrobic, wybory dopiero za rok.Lecz tu moga sie przeliczyc,wszak to straszne zlo ktore sie wyrzadza naszej Polsce zostanie w okrotny sposob pomszczone bo dobro mosi zwyciezyc.I nie pomoga falszywe gadajace glowy ktorym sie wydaje ze, juz bez ograniczen nami manipuluja.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#97116

" Naród, który nie szanuje swej PRZESZŁOŚCI,
nie zasługuje na szacunek teraźniejszości
i nie ma prawa do przyszłości "......

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#98125