Eskalacja głupoty czy…?

Obrazek użytkownika kokos26
Blog

Kaczyński jak Michnik, Kaczyński jak Tusk. Bracia Kaczyńscy to zdrajcy, którzy okryli się hańbą. Oto ostatnie demaskatorskie odkrycia przedstawicieli Ruchu Narodowego. Kto by pomyślał, że obalenie republiki okrągłego stołu jest takie proste? Wystarczy tylko wyeliminować drugiego z braci, a Polska zostanie ostatecznie wyzwolona przez narodowców zaś Robert Winnicki wjedzie do stolicy na białym koniu witany owacyjnie przez nieprzebrane tłumy. Nie sądziłem, że można w tej głupocie zawędrować jeszcze dalej, ale dla narodowców, jak widać nie ma rzeczy niemożliwych. 

Oto z okazji kolejnej rocznicy stanu wojennego na fecebookowycm profilu Młodzieży Wszechpolskiej zestawiono z sobą wizerunek Jaruzelskiego i Kaczyńskiego opatrując to dzieło podpisem, „Pamiętamy twarze zdrajców”.

Wyszło nie do końca tak jak wyjść miało gdyż zamiast Lecha Kaczyńskiego z traktatem lizbońskim w dłoniach, przez pomyłkę i pośpiech umieszczono obok renegata Jaruzelskiego zdjęcie Jarosława prezentującego dokument o dopłatach bezpośrednich dla rolników. Nie ma jednak tego złego, co by na dobre nie wyszło. W ten oto sposób poznaliśmy za jednym zamachem aż trzech największych zdrajców Polski. Pierwszego już niedługo wyeliminuje biologia, drugiego wyeliminował zamach smoleński, a problem z trzecim zdrajcą zapewne wkrótce rozwiążą narodowcy gdyż najwyraźniej trzymają go już na muszce.

Na konwencji nowej partii Gowina, „Polska Razem”, Rafał Ziemkiewicz powiedział, „Kaczyński i Tusk to orzeł i reszka, awers i rewers. To ta sama moneta ”, a Robert Winnicki na swoim blogu zastanawia się: „Co łączy Adama Michnika i Jarosława Kaczyńskiego?” i oczywiście przytacza przykłady tej „łączności”.

Panowie podsuwam wam zupełnie nieodpłatnie nowe pomysły: „Kaczyński jak Bierut”, „Kaczyński jak Berman”, Kaczyński jak Kiszczak”, „Kaczyński jak Urban”, „Powązkowska „Łączka” dowodem zbrodni Kaczyńskiego”.

Ja jednak coraz częściej zastanawiam się, co łączy Ruch Narodowy z Systemem III RP i bez większego trudu odkrywam, że wraz z Czerską, Wiertniczą, komuchami z SLD i rządząca PO ma on wspólnego wroga w postaci PiS-u i Jarosława Kaczyńskiego.

Stare przysłowie mówi, że „Wróg mojego wroga jest moim przyjacielem” i wynika z niego jednoznacznie, że narodowcy nie tyle siedzą okrakiem na barykadzie, co znajdują się po tej samej jej stronie, co System, który obiecują wkrótce obalić.

Kiedy sięgam wstecz do swojej publicystyki to ze wstydem napotykam całą masę tekstów, w których wspierałem kiedyś Ligę Polskich Rodzin, Młodzież Wszechpolską i samego Romana Giertycha. Na zarzuty, że jest on dobrze zakonspirowanym zdrajcą reagowałem ostro i impulsywnie gdyż nie mieściło mi się w głowie, że ktoś, kto jako dwudziestoparolatek napisał „Kontrrewolucję młodych” może przejść na stronę wroga i służyć Systemowi III RP. Gdzie jest dzisiaj Roman Giertych wiemy wszyscy.

Ponowne moje mocne zaangażowanie się w popieranie Ruchu Narodowego pod obecnym przywództwem przysparza mi coraz więcej wątpliwości i rozterek. Coraz częściej zaczynam się zastanawiać czy obecna strategia jest tylko wynikiem lekkomyślności, głupoty i braku doświadczenia czy może kryje się za tym coś dużo bardziej niebezpiecznego? Niestety sami przywódcy RN swoimi kolejnymi wyskokami budzą chyba nie tylko mój niepokój i podejrzliwość.

Czyżbym się po raz drugi pomylił? Czy znowu za jakiś czas będę dziwił się swojej naiwności, kiedy ujrzę jak euro posłowie z RN rozwalają Unię Europejską od środka metodą Krzysztofa Bosaka, który demontował od wewnątrz telewizję TVN pląsając na parkiecie „Tańca z Gwiazdami”. Wtedy o ile pamiętam skończyło się to tylko na sambie. Jak będzie teraz? Oby nie zwieńczył dzieła Marsz żałobny Chopina.   

Tekst opublikowany w tygodniku Polska Niepodległa (od poniedziałku w kioskach)

Polecam styczniowy numer miesięcznika Zakazana Historia 

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Ja ich na szczęście od początku traktowałem jako nieopierzonych gówniarzy. Z Koniem na czele. Żeby to chociaż był Bucefał...
Popatrz sobie na ich doradców, a wiele będzie można zrozumieć.
To nie "pożyteczni idioci", to ci, którzy od początku dbali o to by u nas nie powstała solidna prawica.

Życzę spokojnych i radosnych Świąt

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-4

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#397519

Widać kobiety mają większą intuicję, także polityczną, bo wpadłam na to dużo wcześniej. Ale cieszy mnie Twoje "ziarno niepewności". Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt".

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-3

MagdaF.

#397520

To "ziarno niepewności" i krytycyzmu musi być pielęgnowane choćby tylko po to by nie stać się fanatykiem jedynej słusznej i nieomylnej partii politycznej.

Magdo, zdrowych pogodnych i Wesołych Świąt

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-3
#397552

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika tańczący z widłami został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Proszę mnie (między innymi) nie przepraszać. Nigdy się nie gniewałem na ludzką naiwność. Wystarczy, że po latach przyznałeś mi rację.

Spokojny Świąt Bożego Narodzenia

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-3

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#397521

Parafrazując cytowane w wypowiedzi sformułowanie, nie zarzucając nikomu agenturalności czy innych rzeczy najbrzydszych, można powiedzieć "Winnicki jak Wałęsa". To znaczy, zapytać ile w Robercie Winnickim jest z Lecha Wałęsy. Czyli - jak bardzo logika jego wypowiedzi i działań jest bliska logice wypowiedzi i działań Wałęsy, zwłaszcza z lat 1980-1981. Wałęsa miał także różnych doradców.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-4
#397525

Porownanie warte rozwazenia, ale nalezy przypatrzyc sie nie tyle doradcom, co finansujacym. Bo w totolotka juz chyba nie wygrywaja, ta metoda tak samo jak finansowanie ze skladek emerytow i studentow dosc skompromitowana.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-3
#397530

spodziewa się także określonych działań. I ma na to środki. Inaczej by nie finansował. Mówię ogólnie, nie sugerując niczyjej złej woli a priori. Kiedyś był totolotek, teraz mogą być choćby odpisy na instytucje pożytku publicznego, rady nadzorcze i inne takie. Sugeruję, że odpisami finansuje się nie tylko bezdomne zwierzęta, ale w pewnej części też lewactwo.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-3
#397535

jedynie licencjonowane byty. Tworzone przez lub z udziałem agentury. Tak naprawdę nic innego nie utrzymało sie na powierzchni.

Co nie było zgodne ze scenariuszem albo jest usunięte nawet poza margines lub zmiecione z powierzcni i lezy 2m pod nagrobkiem.

Wystarczy dobrze sie przyjrzeć i na koalicję i na opozycję. Nie dziwi nikogo że SLD przestało zabiegać o większe wpływy a wlasciwie stoi na uboczu? To przecież najlepszy dowód na to że wszystko idzie w/g ich scenariusza, więc im wystarcza tylko sladowa obecność w celu kontroli sytuacji.

Nathanel

Nie da się iść dwiema drogami na raz.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-4

Czytasz tego bloga na własną odpowiedzialność. Skargi i zażalenia nie będą przyjmowane. © Copyright by Nathanel. All rights reserved.

#397563

stanu stan aktualnie dzierżących i kontrolujących, Polska ma nie być Polską Polaków i dla Polaków. "Siły" wewnętrzne są instrumentem sił "zewnętrznych" by tak się stało bo kołchoz europejski i w ogóle nikt nie potrzebuje Polski silnej, Polski silnej DLA SIEBIE i SILNEJ W SAMEJ SOBIE. A takiej chcą Polacy - Ty, ja, tu zebrani i wszyscy, którzy się NIE SPRZEDALI, sprzedać się nie mają zamiaru i nie chcą być sprzedani. Dziś Polska i Naród są monetą wymienną rządzącej mniejszości, nic, że wybranej głosem większości. Ta "większość" też jest paciorkami za perkalik choć może uzmysłowi to sobie o wiele, wiele później i w ogóle ZA późno. Jest paciorkami Tuska, jego Platformy, Grodzkich, Biedroniów i Palikotów, glist Kluzik, Pieńkowskich, Szczurków za perkalik chwilowej władzy absolutnej.
Piszę tak celowo bo tu zaglądają również lemingi i to im życzę Wesołych Swiąt bo to mogą być dla nich ostatnie Swięta.
Wszystkim pozostałym, zebranym pod tą naszą niepoprawną choinką oraz przede wszystkim Kokosowi życzę : (...) "Ciepła i wesela, zdrowia i szczęścia życzę wszystkim w nadchodzące Święta Bożego Narodzenia - niech Dobra Nowina gości we wszystkich sercach i domach o każdej porze, a Dobro i Mądrość płynące ze żłóbka Nowonarodzonej Dzieciny będą błogosławieństwem na każdy przeżywany dzień."

(http://niepoprawni.pl/blog/1792/wigilii-nadszedl-czas)

contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#397570

polecam oceny poszczególnych wypowiedzi, zamiast analizy tzw. poglądów grupowych. Dziwią mnie stwierdzenia "znowu się pomyliłem" odnośnie osób, które mając tzw. "czoło myślą nieskażone", wypowiadają różne bzdury, żeby tylko zaistnieć medialnie.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-3

Anka1

 

#397592

Czyżby dryfowali gdzieś? Publicznie pytałam Ich jak byli w Białymstoku o źródla finansowania - niestety, odpowiedź Bosaka na okrągło, składki i fund.własne. Chłopcy poświęcają kieszonkowe. Jeśli tak - pochwalajmy, ale dalej trzeba pytać.Wydaje mi się, że nie są źli, może tylko uparci w błądzeniu. Faktycznie zdjęcie Jarka obok Jaruzela było takim faux pas, że tylko w gębę przyłożyć, gdybym była obok Nich.
Bo jeśli odkryjemy jakieś podejrzane źródła kasy, którą dysponują, jakieś Opary czy inne takie - to walić po łbach ale naj;pierw trzeba poszperać. Kokosie, czekajmy. Sytaucja w Ojczyźnie i tak fatalna a jeśli odetniemy młodzież - przepadliśmy.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2

Joanna K.

#397599

jak działania "narodowców" wpasowują się w nurt
narracji rosyjskiej. Można różnie myśleć o UE ale na przykładzie Białorusi i Ukrainy widać jaka była alternatywa.
Z UE łatwo się wypisać ze wspólnoty samodzierżawia raczej już nie.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-4
#397837