Sekielski lustratorem, czyli nowa jakość

Obrazek użytkownika elig
Kraj

Propaganda obozu rządowego i mainstreamu usiłuje dość nieudolnie przejmować narrację "drugiego obiegu" oraz obozu patriotycznego. Szczególnie wyraźnie widać to w sprawie Smoleńska.

Po latach przemilczania tragedii smoleńskiej, w tym roku utworzono zespół Laska mający propagować rządową wersję wydarzeń i ruszono z kampania medialną, która skończyła się klapą. Zaatakowano więc z furią ekspertów zespołu Macierewicza, próbując podważyć ich kompetencje naukowe, co się nie mogło udać, bo są one niewątpliwe i bardzo solidne.

Wczoraj jednak pojawiła się nowa jakośc. Przed kamerami TVP wystapił Tomasz Sekielski i pokazując fragment dokumentu, pochodzącego jakoby z IPN, oskarżył prof. Chrisa Cieszewskiego o to, że był on agentem SB. Chodziło oczywiście o obrzucenie naukowca błotem, bo i tak nie mogło to mieć wpływu na prawdziwość jego ekspertyz naukowych, podobnie jak powszechnie znany fakt, iż Aleksander Wolszczan współpracował z SB nie zmienia tego, że Wolszczan jest bardzo wybitnym astronomem.

Manipulacje Sekielskiego szybko zdemaskował w TVP Info Antoni Macierewicz. Według portalu Wpolityce.pl / http://wpolityce.pl/wydarzenia/68796-ujawniamy-kompromitacja-sekielskiego-i-tvp-obrzucili-prof-cieszewskiego-blotem-na-podstawie-watpliwego-kwitu-nie-zajrzeli-do-pracy-naukowej-na-ten-temat / :

"W materiale wyemitowanym w TVP 1 i powtórzonym wielokrotnie we wszystkich serwisach stacji oraz w głównym dzienniku oparto się na jednym, jedynym źródle: dokumencie z Instytutu Pamięci Narodowej w którym Cieszewski miał zostać wskazany jako zarejestrowany przez SB tajny współpracownik. Dokument ten, jak wskazuje poseł Antoni Macierewicz, budzi bardzo poważne wątpliwości co do swojej wiarygodności. Kluczowa element - data rzekomej rejestracji jako "TW" oraz inne dane z tym związane zostały bowiem dopisane, wpisane w rubryki w których wcześniej były kreski oznaczające stan bez zmian. A więc były powtórzeniem wcześniejszego opisu Krzysztofa Cieszewskiego jako osoby rozpracowywanej przez SB. Sprawia to wyraźne wrażenie fałszerstwa, nikt w SB w ten sposób nie rejestrował agenta.".

Poza tym w TVP pokazano tylko fragment tego "dokumentu". Co wiecej w opracowaniach IPN znaduje się artykuł Cecylii Kuty "Przypadek TW Joanna" / http://lustronauki.wordpress.com/2013/12/04/prof-krzysztof-cieszewski-w-ksiazce-ipn/ / , w którym wykazano, że agentem SB był niejaki Kuncewicz, a nie Cieszewski.

Podejrzewam, że jest to nowa metoda propagandy obozu rządowego. Być może wkrótce TVN lub "GW" będą nas przekonywać, że profesor Binienda działał w szeregach ZOMO, a profesor Obrębski był agentem KGB. Antoni Macierewicz został już kiedyś mianowany wysłannikiem GRU przez blogera FYM-a /patrz -/ http://niepoprawni.pl/blog/1289/ostrzegalem-ostrzegalismy //, ale wtedy powszechnie uznano FYM-a za wariata.

Sekielski jednak wariatem nie jest. To funkcjonariusz medialny, nieraz już wykorzystywany w różnych akcjach. Można o tym przeczytać w artykule "Ciemna strona TVN" / http://mojaojczyzna.bloog.pl/id,2258221,title,Ciemna-strona-TVN,index.html?smoybbtticaid=611c95 /. Dowiadujemy się z niego, iż:

"Powszechnie wiadomo, jaką rolę odegrali dziennikarze TVN Andrzej Morozowski i Tomasz Sekielski w przygotowaniu podsłuchu Renaty Beger wobec związanych z PiS polityków i zmontowaniu osławionych taśm Renaty Beger. Przypomnę, jak ostro potępiła te manipulacje dziennikarskie znana dziennikarka radiowa Janina Jankowska, przewodnicząca rady programowej TVP. W artykule "Czwarta władza wkracza do polityki" ("Rzeczpospolita" z 2 października 2006 r.) Jankowska pisała m.in.: "W programie Tomasza Sekielskiego i Andrzeja Morozowskiego granice dopuszczalne w medialnym show zostały przekroczone (...)

Niedługo potem w centrowej "Rzeczpospolitej" ukazało się inne, bardzo ostre oskarżenie tendencyjności wspomnianych dwóch dziennikarzy TVN: A. Morozowskiego i T. Sekielskiego. Oto, co pisał w tej sprawie Marek Magierowski w tekście "Dziennikarz krzyczy na polityka" ("Rzeczpospolita" z 4 października 2006 r.): "Andrzej Morozowski i Tomasz Sekielski urządzili wczoraj wieczorem pokaz tendencyjnego dziennikarstwa najgorszego sortu. W swoim programie 'Teraz My' dokonali publicznej egzekucji posła PiS Jacka Kurskiego. Poniżyli go i wdeptali w ziemię, przy gromkim aplauzie publiczności". Magierowski pisał, że dziennikarze TVN potraktowali posła J. Kurskiego "w sposób chamski, jakby chcieli pokazać milionom Polaków, że uważają go za śmiecia. Nie ma usprawiedliwienia dla Morozowskiego i Sekielskiego: gdy dziennikarz zaczyna krzyczeć na polityka, oznacza to, że powinien jak najszybciej zmienić zawód".

Jak widać Sekielski się nie zmienia - zawsze dyspozycyjny.

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (1 głos)

Komentarze

Telewizje i inne prorządowe media pewnie tego nie sprostują.
Warto więc tę sprawę nagłośnić w każdy możliwy sposób.

To, co zrobił Sekielski, to już nie tylko upadek dziennikarstwa. Moim zdaniem - to zwykła ludzka podłość, a może nawet już i nie taka zwykła.

Wstyd, że tacy ludzie, jak Sekielski, czy Lis prowadzą programy w telewizji publicznej. Chyba, że nazwa "publiczna" ma się teraz kojarzyć inaczej.

To ważny temat i cenna notka.
Serdecznie pozdrawiam z "10".

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#394910

trudno nazwać dziennikkarzami pomimo tego że taki etat wykonują.To są zwykłe kanalie wkomponowane w stan osobowy dziennikarzy telewizyjnych a zadanie wykonania danego reportarzu lub innej informacji ogólnej dostaja jako rozkaz od ludzi,którzy trzymaja ich krótko za morde.Tych dwóch nawet nie zasłuuguje na to aby sie zastanawiać dlaczego i w jakim celu tak postepują,poniewaz nie widac mozliwosci zmian w ich zachowaniu.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jeszcze zaświeci słoneczko

#394922

 Jeśli mogę się wtrącić?

Masz rację Weteranie. Ci panowie nie są zdolni do jakiejkolwiek refleksji. Jak odurzeni zwalczają tych, których im kazano i którzy tylko dlatego, że nie płyną z prądem, stali się ich osobistymi wrogami.

Nazywanie dziennikarzami ich i tych wszystkich pełniących role stojaków do mikrofonów  jest obrazą dla tego interesującego i trudnego zawodu.

 

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#394925

Przygotujcie pytania, to mu je zadam.

Offca.tv - Telewizja nie dla baranków!

Polub nas na Facebooku - Facebook.com/Offca.tv
Zasubskrybuj nas na Twitterze - Twitter.com/Offca.tv

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Offca.tv - Telewizja nie dla baranków!

Polub nas na Facebooku - Facebook.com/Offca.tv
Zasubskrybuj nas na Twitterze - Twitter.com/Offca.tv

#394923

Po każdym "występie" waadzy i mainstreamu ile razy mówiliśmy, że już niżej upaść, że gorzej zeszmacić już im się nie da. Niestety za każdym razem się mylimy bo rzeczywistość wciąż pokazuje, że można. Potrzebują haków na prawicę na gwałt, a jak ich nie mogą znaleźć to je sami preparują. Przewidywałam to w którejś z notek i wykrakałam jakby.
Mówi się, że tonący i brzytwy się chwyci - właśnie się jej uchwycili i na koniec może wyjść niezły numer jak z dylematem myszki, której na jednym końcu żyletki przywiązano serek, a na drugim słoninkę...
Pozdrawiam.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#394928

wychowali se ekspertow ztytulami,w kazdej dziedzinie w Polsce i poza nia ta bezumna swolocz dostala tytuly nie za inteligencje i osiagniecia ale za sluzalczosc, to samo sie tyczy tzw. dziennikarzy za ten stolek co to dostali od wadzy
a nigdy by go nie zdobyli w konkursach musza ise wyplacic, ta swolocz gotowa jest na rozkaz sama sobie petle na szyje zalozyc i krzyczec ze to krawat tylko.
Conntesso jeszce tak zle nie bylo zeby jeszcze gorzej nie moglo byc to samo z jest dnem dla PObolszewi dno jest nieskonczenie glebokie oczym sie przekonujemy co raz to jak nam wyciagaja co jakis czas krolika z rekawa i niewazne ze wylnialy i zdechly liczy sie sztuka kuglarska i towarzyszaca temu oprawa cyrkowa.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#394995

To nieszczęśliwy człowiek. Mając tak "nietelewizyjną urodę" chciał sie ratować sensacją. Zdaje się, że mu znowu nie wyszło, ale jak go teraz wyrzucą z telewizji, to będzie mówił, że nie za wygląd. Mógł być też specjalnie sprowokowany, żeby się go móc pozbyć. Dziennikarzyną jest kiepskim, ale może "mocno osadzonym". Żałosny jest ten Sekielski.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Anka1

 

#395050

I jak za dawnych czasow nie matura lecz chec szczera....!nieuki i karierowicze wszelkiej masci za pochlebstwa i wiernosc oraz oddawanie glosow na sluszna jedyna partie robia kariery niewazne ze nie maja o niczym pojecia wazne ze trzymaja jezyki tam gdzie najbardziej smierdzi i ciesza sie ze moga!, kiedy wreszcie sie to skonczy jak dlugo polacy beda znosic bande zlodziei i wyrwigroszy a prosze pamietac ze jezeli beda wiedziec ze nastepne wybory wymiota ich, plaga zlodziejstwa osiagnie zenitu!!!

adolfnr2

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

adolfnr2

#395067

elig: Jak widzę, wszyscy maja takie samo zdanie o Sekielskim, co ja. Trudno więc dyskutować :)))

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

elig

#395082

Nie wiem jakie zamiary ma prof.Cieszewski, A.Macierewicz ale Sekielski powinien zostać pozwany.
Ta banda wypełniająca instrukcje POlitbiura (a głowę daję, że główny ściek dostaje instrukcje z kancelarii miłościwie panującego kaputa tak samo jak wszyscy aparatczycy i funkcjonariusze PO) czuje się bezkarna.
Proszę bardzo - tego gnojka co skopał p.Kloca 11.11.11 jednak skazano na 1.5 roku w zawiasach i na 8 lat bez prawa pracy w strukturach MSWiA czyli, że ta Temida nasza nie jest tak zupełnie sqrwiona i ślepa. Dobrych jurystów A.Macierewiczowi nie brakuje - ja np. mam przeczucie, że walną w sektę pancernej brzozy właśnie w stylu "Al Capone", podważając legitymność tzw.komisji Millera i wtedy się posypie cała ta piaskowa piramidka i powlecze wszystkie święte krowy, m.in. te rasy janicko-parulskiej i to będzie początek, dopiero wtedy Macierewicz zacznie wyciągać asy. Dlatego tak bardzo zależy wszystkim na uziemieniu przede wszystkim A.Macierewicza bo to jest człowiek, którego należy się bać mając coś na sumieniu. A jego się boją. I niech Go dobry Pan Bóg chroni jak źrenicy.

Pozdrawiam.
contessa

PS. Anka1 - zostaw niemedialną mordę Sekielskiego, to jest nieistotne - czy np.Olejnik lepiej "wygląda" ? Albo Kraśko z wyłupionymi ślepiami zza okularów, gdy mu coś nie wychodzi w programie to sprawia wrażenie jakby za chwilę chciał się rzucić na gościa i go nosem rozdziobać na strzępy ? Jego - konia trojańskiego głównego ścieku taki prof.Cieszewski to by w sekundę wsadził sobie do butonierki zamiast goździka i niech sobie fika... Dlatego wciąż zła jestem na prof.Rońdę, że w pewnym sensie skapitulował przed gówniarzem. Ja rozumiem skapitulować w czystej grze, prowadzonej na czystych zasadach, przed dziennikarzem zawodowcem. A Kraśko - kto on jest ? Synalek sławnego tatuśka i właściwie nic poza tym. A że ma dyplom dziennikarski ? Właściwie to nie wiem jaki dyplom ma Kraśko jr i mnie nie obchodzi bo dla mnie dziennikarzem nie jest, jest funkcjonariuszem głównego ścieku. Jak bym była córką Wincentego to mogłabym być np.i prof.dr hab.anestezjologii oraz dr fizyki jądrowej i prof.od katastrof lotniczych (hehehehe) w jednym bo takie czasy mamy, że każdy może być tym kim by chciał przy odpowiednich... koneksjach. Lewactwo myśli, że wiedza przekazywana jest genetycznie i wystarczy test DNA czyim synkiem/córeczką jest i siup - dyplomik, generalik, profesorek belwederski, namaszczeni przez dra chonoris kał za, chrabjego Komorowskiego.
Ciebie też pozdrawiam.
_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#395181

z PObolszewickich sadow odbic wymiar sprawiedliwosci i policje.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#395209

elig: Warto spróbować drogi sądowej.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

elig

#395232

Ja wiem, że nie należy zajmować się dupkami, ale jak go zobaczyłam w "przebitkach" odnoszących się do tematu prof. Cieszewskiego to zauważyłam, że z czysto estetycznych względów on nie powinien być pokazywany w telewizji. Gdybym przypadkiem trafiła na jego program, nie mogłabym się skupić na tym co mówi przez ten odrażający widok. Bez względu na obrzydliwość treści i intencji, "ci pozostali" jednak mają łatwiej.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Anka1

 

#395249