Swąd szatana, czyli kilka słów o "antypolskiej" nagonce na Kościół.

Obrazek użytkownika KP
Kraj

Tak sobie ostatnio pomyślałem, czy gdyby w którejś ze szkół gdzie pracowałem, znalazł się jakiś zboczeniec i skrzywdził dziecko, to czy ktokolwiek domagałby się przeprosin i zapłaty odszkodowania od szkoły? Albo na przykład w urzędzie gminy, gdzie pracuje moja znajoma. Czy urząd płaciłby za krzywdy wyrządzone przez takiego człowieka?

Oczywiście zakładając, że ludzie ci nie byli wcześniej za pedofilię karani albo "nie było możliwości" sprawdzenia tak jak w przypadku tego zboczeńca, który z powodzeniem zatrudnił się jako wychowawca na koloniach.

Nie rozumiem naiwności ludzi, którzy uznają, że jednak wszystkie te lewackie ścierwa zajęły się "realnym problemem w Kościele" i ze trudno, trzeba przełknąć tą gorzką pigułę. To są wszystko bzdury. Realnym problemem to są na przykład ludzie z takiej jednej partii, którzy chcą obniżenia wieku współżycia seksualnego do 13 lat, albo taki jeden redaktor, który chce legalizacji kazirodztwa. I jakoś nie słyszałem - przy tych okazjach - określenia "lewicowy zboczeniec" albo "lewicowy pedofil" a przecież tak by trzeba to zjawisko nazwać.

Poniżej dwa linki ze zbliżonym spojrzeniem na tą kwestię:

http://osiejuk.salon24.pl/540319,moze-ksiedza-dla-szanownych-panstwa

http://www.toyah.pl/

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Tylko że jeśli zostało się zaatakowanym, to chwilowo, dopóki nie da się zorganizować kontrnatarcia, nie należy dodatkowo wystawiać głowy, czy innych części ciała na ostrzał.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

<p>ro</p>

#384915

Przyszedł czas,kto na prawdę kocha Boga,by pokazać swoje credo,czy jesteś obrońcą wiary i Boga,czy tylko udajesz że jesteś wierzącym,

Obrona wiary to nasz święty obowiązek,i nie pozwolimy na opluwanie Pana Boga,i naszej wiary.

pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#384925

Przepraszam, a co ma wspólnego?...

Mam udawać, że Arcybiskup zachował się roztropnie? Toż mądrzej bronił dzisiaj Kościoła nie kto inny, jak spec od szczawiu i mirabelek.

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

<p>ro</p>

#384940

Stasiek

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Stasiek

#384987

Prawdą jest, że są rodziny rozbite, z wieloma problemami i dzieci z takich rodzin szukają ciepła, wsparcia u ludzi spoza rodziny.
Czy to usprawiedliwia jakiegokolwiek dorosłego do nadużycia zaufania dziecka???
Czy taka argumentacja jest stosowna w ustach człowieka Kościoła???

I powiem tak: to jest mój Kościół, jestem jego członkiem i rani mnie, gdy go opluwają. Wierzę, że przypadki pedofilii w Kościele są naprawdę nieliczne. Jeśli jednak się zdarzą, to uważam, że jest tylko jeden właściwy sposób postępowania: natychmiast odsunąć takiego człowieka od dzieci, jeśli zarzuty zostaną potwierdzone, udowodnione należy surowo ukarać i suspendować (suspensa jest karą polegająca na zakazie sprawowania funkcji kapłańskich), a dodatkowo wyznaczyć pokutę.
Tylko takie postępowanie sprawi, że Kościół będzie miał prawdziwy autorytet moralny i propaganda mainstreamu nie będzie skuteczna.

A tak na marginesie dodam, że wizerunkowo ks. abp. Michalik "strzelił w stopę", sobie i Kościołowi. Jego wypowiedź została natychmiast rozdmuchana i dała pożywkę do kolejnych wściekłych ataków. Jeśli trwa wojna (a to jest wojna cywilizacyjna), wypowiedzi muszą być bardzo precyzyjne i przemyślane, inaczej, tak jak ta, zostaną perfidnie wykorzystane.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

...............................................
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

#385014

Czerwonemu millerowi i temu pali-chamowi jest tylko jedno w głowie..Zniszczyć i zdeptać kościół katolicki i członków tego kościoła.Wtedy im się mordy nie zamykają gdy coś złego wydarzy się w kościele...Ale gdyby tylko obrazić,któregoś z ich parti czy to pedała czy ateistę to będą tych zboczeńców bronić do ostatniej kropli krwi....

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Marika

#384931

do tej notki i to chyba nie przypadek że ukazuja sie w tym samym czasie:

http://antydotum.pl/Anty/wbpanty/BHO/potop.php

 

Nathanel

Nie da się iść dwiema drogami na raz.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Czytasz tego bloga na własną odpowiedzialność. Skargi i zażalenia nie będą przyjmowane. © Copyright by Nathanel. All rights reserved.

#384933

fot. PAP

Ks. Jarosław Cielecki

http://www.radiomaryja.pl/informacje/satanizm-w-polityce/

****************************************  

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

----------------------------------

Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#384935

Atakowanie księży o pedofilię, to wygodny temat , księża nie są wstanie obronić się , chyba że każdy z osobna przyrzeknie że nie jest pedofilem. Pedofilia jestem tematem zastępczym , i przy okazji niszczy się chrześcijaństwo , jednym słowem dwie pieczenie na jednym ogniu .

To tak jakby skupić się na jednym odcinku drogi, i brać tylko pod uwagę ilość wypadków , na danej drodze , reszta nie brana byłaby pod uwagę, chociaż inne drogi, były znaczniej niebezpieczniejsze . Czy to jest logiczne, myślę że nie , jeśli chcą chronić dzieci , to powinni wszystkich brać pod uwagę , ponieważ wszędzie można spotkać pedofila , a nie tylko w śród księży .

 

 

Nie możemy naprawić całego zła, ale możemy znaleźć ludzi, którzy pomogą nam tego dokonać.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Nie możemy naprawić całego zła, ale możemy znaleźć ludzi, którzy pomogą nam tego dokonać.

#384936

  Zarowno z tej, ktora za wszelka cene chce zniszczyc Kosciol Katolicki, etyke i moralnosc wyznawcow, uzywajac w tym celu przypadki pedofilii, jak i z tej, ktora broni pedofilow i obarcza ich nieletnie ofiary wina za amoralne czyny pedofilow. 

Czytajacemu niektore artykuly i wypowiedzi, nasuwa sie pytanie, czy w ogole ktokolwiek ma dobro dzieci na uwadze, czy sa to puste frazesy wykorzystywane, kiedy jest to najbardziej dogodne w politycznych rozgrywkach. 

Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Lotna

 

#384948

Kreatura „demokracji” wykreoWała system „para-służbowej pedofilii” = korupcjoFilii (POdwójnej księgowości-antypaństwowych "korzyści" czerpanych z nierządu czerepów "elit" pedofilenia podwładnych "władzy" ...

- niedojrzałych zawodowo (niedopoliEtycznionych )kadr urzędniczych...

Ofiar antypolskiej korupcjofilii, podPOrząd(ko/cho)wanej POlitycznemu i medialnemu molestowaniu Obywateli ...

SŁUŻĄCYCH - do "autoryzowania" podgrzewanych wieloletnich fałszerstw „prokuratorskich” (nie)letnimii - "POdgrzanymi" - „ ciałami sędziowskimi” ...

prokurującymi nadZwyczajnie - propagandową POprawność - bezprawnych zaRZĄDzeń - antypaństwowego molestowania ASESOREK (resorujących prokuraTorowanie patologicznych parafilii a-gospodarczych )...

POlityczną „pedofilią” - redukującą "edukację prawną" do specjalistycznego (infantylnego "urzędniczego" = dziecięcEgo)- "systemowego" = maniakalnego "administracyjnego" kłaMania i fałszowania prawdy materialnej ...

- 0 politycznym nadużywaniu „służby zdrowia” do zbrodniczego „legalizowania prac politycznych” nad „demograficzną demokracją” =
elimiNacją nacji Polaków…

politycznymij patologiami aspołecznymi …
policyjnie odkrytymi - na krótko…

Przed politycznym zabójstwem gen. M.Papały…

Pozdrawiam + 10.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#384956