Chcą zdelegalizować oddawanie moczu na stojąco

Obrazek użytkownika Jadwiga Chmielowska
Świat

Mam nadzieję, że to żart. Dostałam mailem taki tekst:

Szwedzcy posłowie chcą zdelegalizować oddawanie moczu na stojąco
To­a­le­ty - Think­stock

Le­wi­co­wi po­sło­wie z re­gio­nu So­der­man­land na po­łu­dniu Szwe­cji za­pro­po­no­wa­li pro­jekt na­ka­zu­ją­cy męż­czy­znom ko­rzy­sta­nie z to­a­le­ty wy­łącz­nie na sie­dzą­co. Takie prawo ma pomóc w znie­sie­niu róż­nic i dys­kry­mi­na­cji mię­dzy­pł­cio­wych.

Po­my­sło­daw­cą jest poseł szwedz­kiej par­tii le­wi­co­wej, Viggo Han­sen. Uznał, że prak­ty­ki od­da­wa­nia moczu dys­kry­mi­nu­ją ko­bie­ty, po­nie­waż te nie mają moż­li­wo­ści ko­rzy­sta­nia z to­a­le­ty na sto­ją­co. Za­mie­rza przed­sta­wić swój pro­jekt w par­la­men­cie.

Głów­nym ar­gu­men­tem Han­se­na jest kie­ro­wa­nie się po­li­ty­ką rów­no­ści mię­dzy­pł­cio­wej oraz za­prze­sta­nie dys­kry­mi­no­wa­nia ko­biet.

Han­sen przy­wo­łu­je rów­nież ar­gu­men­ty me­dycz­ne. Ko­rzy­sta­nie z to­a­le­ty na sie­dzą­co zmniej­sza ry­zy­ko po­sia­da­nia pro­ble­mów z pro­sta­tą, oraz przy­czy­nia się do utrzy­ma­nia do­brej spraw­no­ści sek­su­al­nej.

Jak można było się do­my­ślić, prze­ciw­ni­ków pro­jek­tu jest wielu. Zło­śli­wie py­ta­ją czy pi­su­ary w szwedz­kim kró­le­stwie zo­sta­ną zli­kwi­do­wa­ne i czy w to­a­le­tach będą za­in­sta­lo­wa­ne ka­me­ry, które po­mo­gą w wy­chwy­ty­wa­niu tych, któ­rzy się do no­we­go prawa nie do­sto­su­ją.

źró­dło: terrafemina.​com

Brak głosów

Komentarze

Przecież nie ma zakazu, żeby postępowe kobiety sikały na stojąco. Nikt im tego nie zabrania.

Vote up!
0
Vote down!
0

ixi band

#357351

bo sprawa BAWILA Szwedow rok temu, kiedy ten duren zlozyl swoja propozycje.
Dwa, nie poslowie, tylko radni odpowiednika sejmiku wojewodzkiego.

W Polsce kilku poslow na Sejm zlozylo interpelacje:

http://gosc.pl/doc/1525942.Poslowie-Palikota-o-cudach-Jezusa

Zwracam uwage, ze to nie radni sejmiku, a poslowie na Sejm.

Wydziwianie nad Szwecja z powodu pomyslu jakiegos idioty jest rownie uprawnione, jak podanie w formie sensacyjnej informacji, ze polski Sejm chce zakazac nauczania o zamianie przez Jezusa wody w wino gdyz propaguje to nielegalna produkcje alkoholu.

Vote up!
0
Vote down!
0
#357353

Widać, że w szwedzkim parlamencie też nie brak dziwnych ludzi. Ten Viggo Han­sen, to jakiś dziwny facet, nie znający zupełnie budowy, fizjologi i przede wszystkim możliwości kobiet.
Może i bym uwierzył temu szwedzkiemu deputowanemu ale sam wielokrotnie widziałem na własne oczy kobiety sikające na stojąco. Jedną to nawet do pisuaru.

Ale co tam będziemy strzępić języki po próżnicy. Zaraz zadzwonię do eksperta od częstego sikania, czyli mojej teściowej, która ze względu na wiek często oddaje mocz a czasami to nawet go nie trzyma.
Zapytam czy potrafi sikać na stojąco.
Jak ją znam to odpowie : Też mi coś. Umiem nie tylko na siedząco i stojąco ale nawet w stójce na głowie.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#357370

Cóż, sprawa się wyjaśniła. Co prawda do sikania w stójce na głowie nie chciała się przyznać (choć ja mam czasami nieodparte wrażenie, że po kryjomu to robi) ale do pierwszego i drugiego jak najbardziej.
Powiedziała : Jeszcze moja prababka mnie uczyła, żeby będąc w lesie na jagodach lub grzybach nie kucać, ze względu na kleszcze.
Na koniec spytała : - pokój gościnny pomalowałeś ?
- Jeszcze nie, jestem w trakcie - odpowiedziałem zgodnie z prawdą.
- No to pilnuj lepiej swojego pędzla i odłożyła słuchawkę.
Wredny babsztyl.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#357374

...napisałeś :
// Może i bym uwierzył temu szwedzkiemu deputowanemu ale sam wielokrotnie widziałem na własne oczy kobiety sikające na stojąco. Jedną to nawet do pisuaru//....
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
- No qurczę....szkoda, że marnujesz swoje IQ na podglądactwo.
Szanuj swój dar :-))))
Może cierpisz również na OCD * ?
Wiesz, jakbyś był nieswój dzisiaj :-))

* OCD - Obsessive Compulsive Disorder.

Vote up!
0
Vote down!
0
#357389

No jak tu Maruś nie podglądać, gdy w trakcie balu karnawałowego nad ranem, do męskiej toalety wchodzi kobieta. Podchodzi do pisuaru obok mojego, z którego ja własnie korzystam, zadziera i tak już kusą kieckę (bielizny brak) i uśmiechając się do mnie drwiąco-zalotnie zaczyna rywalizację " kto wyżej siknie".

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#357394

że to prawda i że szkoda czasu na dowcipkowanie sobie na ten temat. Klucz tkwi w sformułowaniu "Hansen przywołuje również argumenty medyczne. Korzystanie z toalety na siedząco zmniejsza ryzyko posiadania problemów z prostatą, oraz przyczynia się do utrzymania dobrej sprawności seksualnej." Nie pierwszy to raz propaguje się bzdurę powołując się ogólnikowo na anonimowych "uczonych" - vide sprawa normalności homoseksualizmu. Jest to sposób manipulacji większością społeczeństwa która nie posiada specjalistycznej wiedzy w poruszanej dziedzinie. Byłoby dobrze gdyby - w takich przypadkach - ktoś z wciskających kit pofatygował się aby zacytować odpowiednie opracowanie wraz z nazwiskiem autora, nazwą czasopisma i datą wydania. Albo powstrzymałoby to niektórych od takich działań, albo można byłoby się pośmiać czytając prace źródłowe. Z punktu widzenia statystyki przypadłości medycznych cytowane zdanie miałoby o tyle sens, że - o ile wiem - kobiety raczej nie cierpią na problemy z prostatą ani utrzymaniem "dobrej sprawności seksualnej", co wzmacnia argument statystyczny na rzecz przedstawianej tezy. W końcu statystyka to tylko operacje na liczbach, można z nimi zrobić wiele...

Vote up!
0
Vote down!
0
#357365

nie chodzi o edukację obywateli, a o ich tzw. ewolucję wsteczną.

Pozdrawiam.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#357395

Jest jeszcze jeden aspekt sprawy - opędzanie się od wilków i węży w trakcie załatwiania potrzeby fizjologicznej. Pozycja kucząca ogranicza zwrotność, a więc to pozycja samobójców.
To by się nawet zgadzało, bo poprawność polityczna, to akurat satanistyczna religia samobójców. Mahometanie nie bez powodu ani myślą stosować się do bzdur po-po.

Vote up!
0
Vote down!
0
#357372

Przeciez "Anna Grodzka" sika na stojaco. A wiec precedens juz mamy!

Vote up!
0
Vote down!
0

Greg Shityna

#357379

sikania na siedząco, zwłaszcza w toaletach publicznych - na desce można złapać najprzeróżniejsze świństwa, a nawet zajść w cionrze.

A tak na poważnie to wszyscy funkcjonariusze państwowi włącznie z dupe... dupo... acha - deputatami, powinni przechodzić zaawansowane badania psychiatryczne przed objęciem urzędu i w trakcie sprawowania (np. raz na 2 miesiące), bo w dupach im się przewraca od nicnierobienia i wymyślają chore pierdoły, niebezpieczne dla obywateli.
Albo w cholerę rozwiązać te wszystkie sejmy, senaty, ministerstwa itd. Belgia ile czasu nie miała rządu ? I lepiej stała niż go mając.

Coś mi się wydaje, że największe wariatkowo jest na najwyższych szczeblach władzy.

Pozdrawiam.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#357383

Jeżeli lewactwo zabiera się (kierowane tzw. polityka równości płciowej), za pozycje fizjologiczne, to sprawa zaczyna być bardzo poważna i obawiam się, że na oddawaniu moczu się nie skończy tylko od oddawania moczu się zaczyna.
Za chwilę spróbują nam narzucić preferowane pozycje prokreacyjne i jak się domyślam, pierwsza z listy hetero wyleci pozycja "mosjonarska" a zastąpi ją "na pieska".
Natomiast u gejostwa nic się nie zmieni. Męsko-męscy pozostaną przy "piesku" a damsko-damskie przy "69".

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#357393

Parom hetero pozwolą tylko na pozycję "96", czyli pleckami do siebie.

Vote up!
0
Vote down!
0
#357413

Ludzie !! Ludzie !! Do czego to dochodzi. Ja rozumiem, że zboczona genderowszyzna chce zaglądać do mojego kibelka, żeby sprawdzić, czy przybieram odpowiednią pozycję fizjologiczno-filozoficzną "na Myśliciela" - Rodina, a przy okazji pozachwycać się przepięknym i bogatym bukietem zapachowym moczu (np. po szparagach) ale bez jaj. Co prawda swojej fizjologii nie należy się wstydzić ale żeby zaraz komisje toaletowe mi nasyłać ?
NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#357396

do gory bo to pomaga w calkowitym wyproznieniu woreczka moczowegopoprzez ucisk.
Sa w sprzedazy specjalne lejki dla kobiet ktore im umozliwija sisianie jka mezszcyzna nawet lepiej bo sie nie musza zenowac bo wystaje kawalek platykowej rurki.
Co do sikania na odleglosc to widzialem takie amatorskie zawody Bawarek na Oktober Fest w Monachium ustawily sie rowno zadrly kiecki kucnely opierajac sie z tylu na rekach i spricz na odleglosc po piwku niezle im szlo ludzie robili zdjecuia moze gdzies w sieci sa.

Vote up!
0
Vote down!
0
#357402

Do Żydów oczywiście.
Ich przecież nawet po śmierci w kucznej chowają.
A tak poważniej, to chyba moja wina...
Lat temu kilka, korzystając z publicznej toalety,
pozbawionej pisuarów, za to z pokaźną rynną wzdłuż ściany,
nazwałem głośno ten przybytek ścianą płaczu...
Widocznie ktoś poczuł się urażony:)))
------------
Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#357401

moze byc obserwowana sciana placzu.

Vote up!
0
Vote down!
0
#357418

Na mieście mówią, że napisała Pani ten wątek, aby przekonać się, kto weźmie udział w tego rodzaju kółku dyskusyjnym. Ciekawy wynik!

**********************************
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

********************************** Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#357414

PS . A ty dla kogo robisz statystyke?

Vote up!
0
Vote down!
0
#357419

Tak wynik bardzo ciekawy.
Okazało się bowiem, że niektórych smutasów interesuje tylko i wyłącznie polityka a zagrożenia genderowskie, własna fizjologia w tym pozycja "kucna" lub "stojna" oraz pozycje prokreacyjne (już?) zupełnie nie.
Pewnie myślą sobie : jestem ponad tym, nie będę zniżała/ał się do pozycji klopa. I mają rację. Po co się zniżać, skoro można stać.
Życzę im zatem bogatego bukietu zapachowego.....Kutznie lub Stojnie

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#357425