Cnoty i grzechy ......

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

czyli dobry łapówkarz.
Zdegenerowany salon IIIRP postkomunistycznej nie może pogodzić się ze skazaniem łapówkarza Garlickiego.
" TE ręce powinny leczyć", „taki talent nie może się marnować" – mówią zwolennicy dr. Mirosława Garlickiego.
"To ręce pianisty" zachwycają się naganiacze łapówkarzy w burdelu przy Czerskiej.

prof. Hartman twierdzi, że ponieważ dr G. był dobrym kardiochirurgiem, łapówki w jego wypadku to bagatela. Jak napisał na swoim blogu: „Dr Garlicki uratował życie setkom ludzi, od czego trzeba odliczyć parę kopert i koniaków. Eh, chciałbym mieć taki bilans chwały i hańby”. „Liczba ofiar ordynarnej bolszewickiej hecy trudna jest do ustalenia”.

"Propagandowa pokazówka Ziobry i Kamińskiego, z błogosławieństwem Kaczyńskiego, mająca udowodnić, że niby to dzielni bojownicy IV Rzeszy Polskiej walczą z korupcją, kosztowała życie pacjentów, którzy mogli być operowani, lecz nie byli, bo atak policji politycznej na Klinikę Kardiochirurgii MSWiA na trzy lata sparaliżował jej działalność. Niestety, paraliż transplantologii wyszedł daleko poza tę placówkę. Liczba ofiar ordynarnej bolszewickiej hecy trudna jest do ustalenia."

"Należy ich zidentyfikować i policzyć. Mają prawo, by przemówić zza grobu. Oskarżam Ziobrę i Kamińskiego o śmierć tych ludzi, konkretnych, z krwi i kości, choć nieznanych z nazwiska. Nawet jeśli nie popełniliście przestępstwa, to ponosicie moralną odpowiedzialność za każdą nieprzeprowadzoną z powodu waszych działań operację. Niszcząc chirurga – zniszczyliście wielu jego pacjentów. I proszę was wytoczyć mi za te słowa proces – stworzyłoby to znakomitą okazję do policzenia waszych ofiar. Zdeptanych waszymi brudnymi policyjnymi buciorami, w których mieliście czelność naruszyć mir tego domu, gdzie ludzie ludziom zwracają uchodzące z nich życie."

http://hartman.blog.polityka.pl/2013/01/06/sedzia-tuleya-osadzil-iv-rp/

Do uwolnienia od zarzutów Garlickiego wzywa sąd II instancji lewak Janusz Kijowski.

- Przerwijmy wreszcie ten żałosny spektakl! Dr Garlicki powinien być (w II instancji) uwolniony od zarzutu "łapownictwa", przywrócony na stanowisko ordynatora Kardiochirurgii w Szpitalu MSW i obdarowany sowitym odszkodowaniem za poniesione straty moralne i materialne... Inaczej: wszyscy zapłacimy za szaleństwa Ziobry i Kamińskiego po wyroku Trybunału w Strasburgu! Będzie dużo drożej... A autorów pomówień, insynuacji i kłamliwie pomontowanych "filmików" powinniśmy ukarać my sami - przy najbliższych wyborach. Marzy mi się taka demokracja...!- tak w emocjonalnym wpisie wezwał do dzieła sędziów apelacyjnych Janusz Kijowski, reżyser z Olsztyna, a prywatnie zwolennik postkomunistów i „cywilizacji zachodniej”.

Okazuje się, że twórca „Kameleona” nie świętuje 11 listopada! Dlaczego? Reżyser został zapytany przez redakcję serwisu portalfilmowy.pl dlaczego nie doczekaliśmy się do tej pory współczesnego filmu, który opowiadałby o 11 listopada. Według Kijowskiego dzieje się tak dlatego, iż jest to „dziwne święto”.

- Przyjechał Piłsudski pociągiem, wysiadł na stacji Warszawa Główna i nic się w zasadzie nie wydarzyło tego dnia. Niech Pan zauważy, że data 11 listopada została ustanowiona świętem państwowym dopiero w 1937 roku. Nikt nie brał tego na poważnie. A w tej chwili to się zrobiło święto kiboli, pałkarzy, nacjonalistów i antysemitów. Ja w tym dniu nie wychodzę z domu, bo się boję, że dostanę w łeb od jakiegoś osiłka krzyczącego „precz z komuną!”. Swoje święto narodowe obchodzę 3 maja.-

Kijowski przywołując słynną inscenizację bitwy pod Grunwaldem, powiedział, że jest to "infantylizacja historii i zamienianie jej w supermarket”. Wielka impreza, która swoim rozmachem może się równać ze znakomitymi rekonstrukcjami w USA nie wzbudza zachwytu reżysera, który przyznał, że apelował do władz województwa by jej nie organizowali.

- A poza tym, co jest porywającego w fetowaniu bitwy średniowiecznej, gdzie azjatycka dzicz starła się z cywilizacją zachodnią? Co za sens wydawania milionów na bitwę pod Grunwaldem? – pytał Kijowski. Oprócz azjatyckiej dziczy reżyser znalazł również w Olsztynie dzicz talubsko-brunatną. Gdy środowiska katolickie poczuły się dotknięte plakatem sztuki „Boski spór”, który przedstawiał wiszącego do góry nogami Jezusa Chrystusa, Kijowski napisał na Facebooku, że atakują go narodowo-socjalistyczni talibowie, i szykują w Polsce nowy rok 1968.

http://wpolityce.pl/dzienniki/dziennik-lukasza-adamskiego/40455-11-listopada-talibowie-i-grunwald-czyli-wszystkie-leki-rezysera-janusza-kijowskiego
http://wpolityce.pl/wydarzenia/44791-zaczelo-sie-rezyser-sufluje-sadowi-drugiej-instancji-uwolnic-doktora-g-od-zarzutu-lapownictwa

Czy w tej umiłowanej przez lewaka Kijowskiego „cywilizacji zachodniej” hołubią łapówkarzy i złodziei?
Raczej nie i korupcja tam jest, ale znukoma.

W IIIRP postkomunistycznej złodziejstwo stało się cnotą, a adwokatami złodziei są zdegenerowany elity.
Dla salonowych degeneratów walka z ich "cnotami"o olbrzymi grzech.

- Jedni przez grzech się wznoszą, inni przez cnotę upadają.-
Autor: William Shakespeare

- Lepsza cnota w błocie, niż niecnota w złocie.-
Autor: Mikołaj Rej

ps. Janusz Józef Kijowski (ur. 14 grudnia 1948 w Szczecinie) – polski reżyser, wykładowca akademicki
Jest synem Józefa Kijowskiego.
Absolwent Wydziału Historii Uniwersytetu Warszawskiego (1972). W okresie studiów był krytykiem filmowym, pisał recenzje dla tygodnia "Kultura".

Od 1983 wykładał w Institut National Supérieur des Arts du Spectacle w Brukseli, a od 1998 także w w łódzkiej PWSFTviT. W 2000 uzyskał stopień doktora sztuki filmowej, a w 2004 stopień doktora habilitowanego nauki o sztukach pięknych. Specjalizuje się w zakresie reżyserii filmowej, teatralnej i telewizyjnej.
W 2002 został wiceprezesem Europejskiej Federacji Reżyserów Filmowych (FERA).
Zawodowo związany z Uniwersytetem Warmińsko Mazurskim w Olsztynie, na którym zajmuje stanowisko profesora. Pełni także obowiązki dyrektora olsztyńskiego Teatru im. Jaracza.

W wyborach w 2005 był liderem listy wyborczej Partii Demokratycznej do Sejmu w okręgu olsztyńskim.
W 2010 znalazł się w komitecie poparcia Bronisława Komorowskiego na urząd Prezydenta RP.
W wyborach w 2011 ponownie bezskutecznie startował do Sejmu (z listy SLD).

Brak głosów

Komentarze

Dziwna jest ta podwójna moralność; łapownik lekarz jest lepszy od łapownika policjanta albo drobnego cwaniaczka urzędowego? A pedofil reżyser od pedofila np. szewca? Kora lepsza od kupującego przez Internet blanty blokersa? NIE!

Vote up!
0
Vote down!
0
#322828

najgorszy pedofil dla tych degeneratów to ksiadz, reszta pedofili to niechcący...

pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0
#322829

ręce" doktora Gie były bardziej wirtuozerskie w krojeniu czy "krojeniu" pacjentów? Bo może on nie taki zły ten doktor Gie i na przykład uciułane na boku "pieniążki" przeznaczał "na Owsiaka"? Jeśli tak, to nikt komu dobro służby zdrowia, "dzieciaków" oraz ble, ble, ble, leży na sercu, nie powinien potępiać doktora Gie.

No to ściema!

HdeS

Vote up!
0
Vote down!
0

HdeS

#322833

w związku z odebraniem mu przez Najwyższego rozumu został komuchem.

HdeS

Vote up!
0
Vote down!
0

HdeS

#322830

Głupi się urodziłem i głupi umrę.
Jak to jest ? Pensja ordynatora w plugawym olejno malowanym oddziale w Ciechanowie wynosi 400 tyś/rok(skarbówka-co widzi to widzi, a czego nie widzi to nie widzi).
A wszystko to jakby wstęgą, miedzą na której biedni emeryci siedzą (600-900 zł/m-c /osobę).
Jak to jest że gnojek, jedyny bez konkurencji urasta do rangi demiurga życia i śmierci?
Przecież w każdym cywilizowanym kraju samorząd pozbawiłby łobuza prawa wykonywania zawodu na kilka lat.
Umiejętność jedno, lecz etyka przed umiejętnością.
Łatwiej operować skalpelem na otwartym mózgu czy sercu niż być posłusznym przykazaniom.

Vote up!
0
Vote down!
0
#322907

"Dr Garlicki powinien być (w II instancji) uwolniony od zarzutu "łapownictwa", przywrócony na stanowisko ordynatora Kardiochirurgii w Szpitalu MSW i obdarowany sowitym odszkodowaniem za poniesione straty moralne i materialne... "

Ponoć o odszkodowania będą się wkrótce ubiegać niesłusznie uwięzione niewiniątka z mafii pruszkowskiej - być może ten pan uważa, że przy nich ten lekarz o magicznych rączkach (jest forsa - nie ma forsy) to wręcz anioł (bo nie używa pistoletu, a nawet skalpela, jeśli go ktoś ładnie nie poprosi).

A propos, ostatnio słyszałam w radiu takie zdanie (utrzymane w poważnym tonie) "Dr G. był bardzo wymagający, zarówno wobec siebie, jak i wobec pacjentów." ;)))

A, już mniej śmiesznie, ponoć pielęgniarka błagała go, żeby wyciągnął ten wacik z serca pacjenta... qrva, kim trzeba być...

Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#322909

...i szlag mnie trafia jak słyszę słowo "wirtuoz", fachowiec z jakiej łaski który to morduje pacjęta zostawiając mu w sercu element sprzętu, narzedzi itp., przecież te wszystkie używane do operacji elementy liczy się kilkakrotnie !!! Jak można o kimś takim mówić "bardzo dobry transplantolog" ??? W USA za taką operację z pierdla nie wyszedłby przed ukończeniem osiemdziesiatki, wirtuoz zasrany !!!

Bóg-Honor-Ojczyzna

Vote up!
0
Vote down!
0

Bóg-Honor-Ojczyzna

#322933

Dzisiaj byly minister, obecny eurdeputowany z austrii, dostal 4 lata wiezienia bez zawieszenia za tajny prowokacyjny filmik na ktorym handluje swoje poparcie na przysle ustawy...a w Polsce cos by sie z nim stalo? Jakos to nie bylo w wiadomosciach...czemu narod by mial wiedziec ze moze byc innaczej lub i moze lepiej...

Vote up!
0
Vote down!
0
#322934