Jakim trzeba być szują i hipokrytą ....?

Obrazek użytkownika Nathanel
Blog

Znowu czepiają się O. Rydzyka. Dyżurny politruk wyprodukowal paszkwil na księdza. Nie ważne czy jestem jego  (księdza) zwolennikiem, ale jestem przeciwnikiem każdej mendy, która sama nic dobrego w życiu nie zrobiła, a czepia się innych. Paszkwil opublikował "fuckt.pl" nazwiska szui nie podaje aby nie robić mu reklamy

Cała perfidia i hipokryzja politruków wiercących dziury w kościele, usiłując umieścić w nich ładunki wybuchowe które miałyby Kościół rozsadzić, skupia się jak w soczewce w końcowym sformułowaniu napastnika, który napisał tak:

" Na kolejnej stronie możemy zaś podziwiać zdjęcia  z budowy kościoła i dwa gotowe blankiety do wpłaty. Jeden "na cele kultu religijnego", drugi na budowę świątyni. Kwota nie jest oczywiście ustalona i każdy może wpłacić "co łaska". Ulotki trafiają jednak głównie do osób starszych, które miały już kontakt z rozgłośnią i dają nadzieję na "pomoc". Często wpłacają pieniądze mimo swych głodowych emerytur, czy rent. To jednak już nie jest chyba zmartwienie największego biznesmena wśród duchownych.

Nie jest tez największym zmartwieniem " ojca zagłodzonych" fakt że tyle ludzi OTRZYMUJE  GŁODOWE renty i emerytury. 

Ofiarność ludzi biednych trwa nie od dzisiaj:

Z Ewangelii wg św. Łukasza: Gdy Jezus podniósł oczy, zobaczył, jak bogaci wrzucali swe ofiary do skarbony. Zobaczył też, jak uboga jakaś wdowa wrzuciła tam dwa pieniążki, i rzekł: «Prawdziwie powiadam wam: Ta uboga wdowa wrzuciła więcej niż wszyscy inni. Wszyscy bowiem wrzucali na ofiarę z tego, co im zbywało; ta zaś z niedostatku swego wrzuciła wszystko, co miała na utrzymanie».

Ale skąd mają to wiedzieć ateiści "troszczący się" o wiernych Kościoła katolickiego. Skąd  taka szuja może wiedzieć że ludzie dają z serca, a on pisze za Judaszowe srebrniki. Jak taki hipokryta śmie użalać sie nad  ludźmi-  którymi pogardza.

Brakuje mu takiej samej odwagi aby głośno nazwać z imienia i nazwiska tych łobuzów co emerytów i rencistów nie tylko głodzą, ale jeszcze fundusze emerytalne okradają? Takiego to tylko lać po pysku tylko niech nastawia policzki.

Brak głosów

Komentarze

By ich oskubać , udając cnotę
Tej jednak nie mają czerwoni
Mają tylko zło w dłoni
Sierp młot i pistolet gorący
Od mordowania ludzi logicznie myślących
Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#285252

Nie martwią się judasze że sami nie robiąc nic pożytecznego ani dla tego kraju ani dla ludzi zarabiają miesięcznie więcej niż normalni ludzie w Polsce zarobią przez kilka lat.

Vote up!
0
Vote down!
0
#285271

w 80% jest miałczeniem, biadoleniem przypominajacym skarżenie sie czterolatka - "mama kotek się na mnie patrzy". Już od chwili wejścia do Polski armi sowickiej i zainstalowania rządu bolszewickiego w Polsce, judasze maja głeboko w dupie naród polski, bo to oni stanowią 95% wiekszości we władzach polski. Zakaz ujawniania akt osobowych, zakaz dostepu do archiwów MSW , teraz początek likwidacji IPN, to są wszystko parchate działania faktycznych władców w Polsce. Naiwny naród polski liczy na odruchy człowieczeństwa - sumienia z ich strony - NIE tego nigdy nie będzie- ich zadaniem jest determinacja narodu polskiego - likwidacja fizyczna tego narodu i tego państwa. I dopuki Polacy tego nie zrozumieja doputy oni będą z żelazną konsekwencją dążyć do celu i likwidacji między innymi takich ośrodków polskości i źródeł prawdy jak TV Trwam i Radia Maryja. Gnębienie i prześladowanie takich ludzi jak Ojciec Tadeusz Rydzyk to jest wpisane w ich zadania programowe i od tego oni nie odstąpią - gdzie tu mowa o dialogu i porozumieniu judaizmem?

Vote up!
0
Vote down!
0
#285292

czytam dużo ,ale ten nick wiedzę po raz pierwszy: nowicjusz - i tak od razu z grubej rury? może by tak sprawdzić w słowniku znaczenie słów:determinacja" i "eksterminacja" aby ich nie mylic? Jeśli chodzi i ortografie - również są błędy, ale dam sobie spokój z poprawianiem - zawsze możesz się wykręcić dysleksją - jak, z całym szacunkiem dla prawdziwych dyslektyków - wykręca sie masa nieuków.

Vote up!
0
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#285311

 Po co czepiac sie bledow ortograficznych? Mow o tresci. Do rzeczy!

Vote up!
0
Vote down!
0
#285318

Może najpierw zastanowić się należy nad treścią a pózniej przystąpić do ewentualnej krytyki.O ile się nie mylę taka forma jest najlepszą z mozliwych.Po za tym jakie znaczenie ma nowy,stary,zasiedziały itd,skoro pisze treściwie i na temat prawie newralgiczny?

Vote up!
0
Vote down!
0

Jeszcze zaświeci słoneczko

#285365

Oni nie są w stanie zrozumieć tej wielkiej rzeszy donatorów, którzy swymi często dosłownie złotówkowymi wpłatami utrzymują RM i TV Trwam!
To zjawisko wprost niesamowite, to fenomen naszych czasów!
Tak więc to salonowe barachło nie POjmie tego.
I jest ograniczone jeno do prób obśmiewania tych co dzielą się często właśnie dosłownie swym wdowim groszem!
pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0

antysalon

#285312

Athina

antysalonie ja jeszcze tylko dodam, że taka gnida nigdy nie zrozumie ,że jakiemuś dziełu Pan Bóg może błogosławić

Vote up!
0
Vote down!
0

Athina

#285320

Pomijając wymiar moralny takich ataków, ich oczywistą hipokryzję - zadziwia brak jakiejkolwiek w nich logiki. Gdzie się podziało umiłowane hasełko rozmaitych cool-trendy-liberałów "róbta, co chceta"? Jeżeli ktoś ma życzenie wpłacać ostatnie pieniądze na RM, świątynię - jego sprawa. Tym bardziej, że w przeciwieństwie do przymusowych opłat na utrzymanie rządowego bajzlu (podatki), ci, którzy płacą dobrowolnie "na ojca Rydzyka", otrzymują wiele w zamian - choćby poczucie własnej wartości, płynące z przekonania, że wspierają budowanie czegoś ważnego. A w przypadku tej najbardziej chyba krzywdzonej i poniżanej grupy, ludzi niezamożnych, bezradnych, "niepotrzebnych", to naprawdę istotne!

Vote up!
0
Vote down!
0
#285322

niech sobie szmaty pyszczą na Ojca Dyrektora, który raz jest biznesmenem, co to ma kasy jak lodu, a raz bankrutem biednym jak mysz kościelna, gdy trzeba dać koncesję na telewizję TRWAM.

Oni pyszczą, a ja Ojca Dyrektora wspieram regularnie co miesiąc finansowo.

Pozdrawiam Niepoprawnie

krisp

Vote up!
0
Vote down!
0
#285325

ale jeden przypadek to Rydzyk niemiły władzy który gromadzi środki od biednych i coś buduje a inny to młody Plichta który zbierał pieniądze od naiwnych konsumentów (zwanych teraz frajerami) mediów które reklamowały jego interes a potem ładował tę kasę min. w przedstawicieli obecnej władzy. zarobiły na tym media i pewnie kampania wyborcza iluś członków platformy a teraz naiwni (frajerzy) dowiedzieli się że za to zapłacili. no i widzimy władzę która intensywnie poszukuje dóbr firm Plichty potrzebnych na spłatę zobowiązań, zobowiązań przede wszystkim wobec urzędu skarbowego. państwo bierze udział w okradnięciu obywateli bo państwo to politycy rządzącej koalicji.

inaczej : ostatnio czytałem na fakt.pl że z samolotu wyproszono jakiegoś pasażera by zrobić miejsce dla marszałka województwa. zupełnie jak w średniowieczu. z drogi chamy bo pan idzie.

Vote up!
0
Vote down!
0
#285348

Ojciec Rydzyk mówi otwarcie, że są potężne ośrodki, które kierują atakami na RM i TV Trwam. Problem w tym, że mało ludzi w te słowa wierzy, a ostrzeżenia o działaniach masonerii, Klubie Bilderberga, Komisji Trójstronnej i Nowym Porządku Światowym traktują jak bajki o żelaznym wilku. Pora byśmy zaczęli głośno o tym mówić. Ataki na Ojca Rydzyka to tylko fragment większego planu.

Dziwi mnie, że nikt spośród posłów patriotycznych nie zadał Rostowskiemu pytania w Sejmie, by ujawnił, po co w tym roku wziął udział w spotkaniu Klubu Bilderberga. Za czyje pieniądze tam pojechał i czy z podróży służbowej zdał sprawozdanie? 

Dla nieuświadomionych:    http://www.dailymotion.com/video/xe9x59_wake-up-call-kto-rzydzi-ywiatem_news.       Zwróćcie proszę uwagę na "system of repeaters" (od 1:57:47). Ktoś daje sygnał (jak z tymi mailami, o których mówił gen.Petelicki), a goebbelsowska machina powtarza.

Będziemy ten ich jazgot jeszcze długo słuchać, Nathanelu. Bo długo jeszcze TV Trwam i Radio Maryja działać będą. Gdyby to nie było dzieło Boże, już dawno kanaliom by się je zdusić udało. Ale się nie udało i nie uda, bo mocniejsi od nich roztaczają nad tym dziełem opiekę swoją. A kto się do dzieła przyłącza, ten współpracuje z tymi mocnymi.

Uszy do góry! I róbmy swoje.

Vote up!
0
Vote down!
0
#285351

Prof. Jerzy Robert Nowak w cyklu "Minął miesiąc". Najpierw (ok. 18.15) w Trwam i chyba jednocześnie w RM (chyba, bo nie zawsze tak jest), a o 21.40 kontynuacja w RM.

Psy szczekają, a Ojciec Tadeusz nie ogląda się na nie, tylko robi swoje.
Mówi się, ze przeciwności jeśli nie złamią, to wzmocnią, zahartują. Ojca Rydzyka nie złamały.
Alleluja i do przodu!

Vote up!
0
Vote down!
0
#285370

Dzięki za tę notkę. Karaluchy są wyjątkowo odporne na wszelkie kataklizmy, ale - dzięki Bogu ! - nie są wieczne.
10-ątka, bez zawahania.
Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0

mukuzani

#285377

W pełni zgadzam się z pańską opinią, natomiast nie mogę pogodzić się z jej językowym kształtem.Zapewne chodziło panu o eksterminację narodu a nie determinację,a dopóki do póty piszemy tak. Składam te drobne uchybienia na karb emocjonalności wypowiedzi.Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0

mika54

#285421