Głupi klakier

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

Klakier (w oryginale Azrael).
Każdy ma swojego klakiera, takiego na jakiego zasługuje.
Miał go czarownik Gargamel, ma go i Tusk oraz PełO trzymająca WAAADZĘ.

Klakier Gargamela rudy kot rzedstawiany jako postać niezdarna i potrafiąca popsuć tym plany swojego pana. Krytycznym okiem spogląda na jego poczynania i próbuje wybić mu z głowy niebezpieczne pomysły. Z reguły jest wobec Gargamela lojalny, jednak epizodycznie zwraca się przeciwko niemu (np. w odcinku pt. Rozum Klakiera). Czasem pomrukuje ludzkim głosem.

A to klakier Tuska i jego mafii głupi klakier, bo ślepy i głuchy, zakochany platonicznie.

Głupi klakier dał dzisiaj świadectwo swojej głupoty.

- Min. Mucha pozwala wziąć Kaplerowi ponad pół miliona zł i mówi, że taka jest umowa. A jej poprzednik - Mirosław Drzewiecki - twierdzi, że umowa daje możliwość odebrania Kaplerowi części pieniędzy. Bo stadion miał być gotowy w sierpniu i termin nie został dotrzymany - komentował Andrzej Stankiewicz w "Poranku Radia TOK FM".
Publicysta "Newsweeka" nie ma wątpliwości, że nominacja ministerialna dla Joanny Muchy to porażka. - Pani Mucha chciała po prostu wejść do rządu i premier zaproponował jej fotel ambasadora Euro 2012. Ale teraz widać, że to nie jest stanowisko tylko do błyszczenia i robienia sobie zdjęć z Platinim. To jest stanowisko ministra kryzysowego. Ona może nie znać drużyn w lidze, ale musi potrafić zarządzać - mówił.

Wpadki wytykał też pani minister Paweł Lisicki. Zdaniem szefa tygodnika "Uważam Rze" lista nie jest krótka. - Pani minister wykazała się daleko idącą niewiedzą i ignorancją, zadając pytanie, które ją ośmiesza: w jaki sposób i kto wytypował drużyny, żeby grały mecz o Superpuchar. Jeśli ktoś zostaje ministrem sportu, to przynajmniej taką podstawową wiedzę musi mieć - stwierdził. Do listy wpadek doliczył też nominację dla Marka Wieczorka na stanowiska wiceszefa Centralnego Ośrodka Sportu.

Piękna kobieta kontra stado samców - odezwał się głupi klakier.
Zdaniem Kuczyńskiego krytykowanie Muchy za kłopoty z budową stadionu w Warszawie są nieuzasadnione.
- Niedoróbki i poślizgi wynikają z boskiego prawa. Szczególnie przy wielkich projektach - oceniał.

Głupi klakier wpadł w amok.

- Został sprawnie i szybko zbudowany piękny stadion. Do tego wyburzanie starego przeprowadzono tak, że miasto tego nie odczuło. Powinny więc być raczej oklaski, a są gwizdy. Wszystko w tym kraju jest porażką. Ludzie się dobrze bawili na otwarciu, a malkontencja polityczno-medialna gwiżdże - grzmiał Waldemar Kuczyński.

Głupiemu klakierowi przychodziła z pomoca Wielowiejska.

- Będę się bardzo cieszył, kiedy stadion będzie gotowy. Ale nie widzę powodu, żeby klaskać władzy, kiedy robi to, co do niej należy. Ale kiedy człowiek wziął 500 tys. za to, żeby skończyć stadion - a nie skończył - to nie powinien dostać całych pieniędzy - ripostował Stankiewicz.

Głupi klakier nie widzi nic złego w rozdawnictwie naszych pieniędzy za największy i najdroższy bubel na świecie.

- zobiono fajna rzecz - rzekł klakier

- Mieści się w średniej. Oczywiście został oddany z opóźnieniem. Są też kłopoty z łącznością dla policji. Ale nie wydaje mi się, żeby to było aż tak straszliwe, żeby trzeba było rozdzierać szaty - zawtórowała klakierowi Wielowieyska.

Od powietrza, głodu, ognia, wojny i głupich klakierów wybaw nas Panie!

http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,102433,11140673,Piekna_kobieta_kontra_stado_rozwscieczonych_samcow_.html

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Ten klakier o tyPOwych rysach z góry Synaj,to tyPOwy Leming Tuskowy,z sieczką POlszewicką,ktura mu za stępuje mózg

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#225830

przymierzam się od dawna, by "zabrać" się za tego Azraelinę!

Dzięki ci za te słowa.

pozdr,

TJ.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#225854

Jak to czytam to już ciśnienie mi idzie do góry!Prawie rok nie oglądam tego dziadostwa i jest mi z tym dobrze .Czytam już jako historie i mam  nadzieje że te wszystkie krogulce znikną za niedługo i nie wrócą nigdy !Wiem że ktoś to muśi oglądac z racji swego zawodu lub jakiejś misji i za to podziwiam tych wszystkich mocnych ludzi.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jagoda

#225905

  to mi się po prostu rzygać chce.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#225914