Witamy na Niepoprawnym Oddziale !

Obrazek użytkownika jwp
Blog

Ławeczka moja, dla jednych gościnna, innych karcąca drzazgami nie ma kotwicy. Żegluje po morzach i oceanach naszej duszy. Wiatr ni burze nie zagonią jej do bezpiecznego portu. Będzie tam gdzie szkwał zakrywa nasze oczy i dławi duszę. Chłostana przez wiatry bywa nie piękna, lecz nie kusi syrenim głosem. Jest tak prosta jak prawda, czasem do bólu, lecz zawsze taka sama.
Tak zakończyłem mój wpis –
Jest taka ławeczka
Życie dopisało ciąg dalszy.
Gdy moja prosta z drewna wyciosana ławeczka, może czasem niewygodna gości wielu zacnych ludzi, to na salonach coraz ich mniej. Wypełnia się kolejna misja, jaką jest skanalizowanie w jednym miejscu prawicowych blogerów, komentatorów i czytelników. Zwabić, przywiązać i obłaskawić, a potem wykopać z drzwi. Wydawałoby się bezradnych i pozbawionych gruntu pod nogami. A w miejsce ich wyeksponować dla czytelników treści co najmniej lewackie i antypolskie.

Nie mam zamiaru dokonywać głębokiej analizy zjawiska medialnego jakim jest salon24 i jego prawdziwych pryncypałów. Dynamiczny rozwój sytuacji na tym „Niezależnym Forum Publicystów” wciąż dostarcza nowe dane i przyjdzie na ocenę jeszcze czas.
Można obrazowo porównać to co się tam wyprawia do Oddziału Psychiatrycznego. Jedni przychodzą tam z własnej woli, innych kieruje lekarz lub wysyła rodzina. Problem tkwi w tym, czy z prawdziwą diagnozą i dobrymi intencjami. Czy przypadkiem nie o ubezwłasnowolnienie chodzi. Zamknięcie na całe życie w izolatce. Na początku jest bardzo miło. Uśmiechnięty personel, oczywiście w skrajnych sytuacjach używający kaftana bezpieczeństwa, zleca kolejne badania, wysłuchuje pacjenta i ordynuje odpowiednie piguły. Gdy jednak okazuje się, że pacjent ich nie łyka, środki się zaostrzają, łagodna muzyka płynąca z radiowęzła zamienia się koncert Nergala. W kroplówce coraz mniej soli fizjologicznych, na ich miejsce pojawiają się podejrzane substancje. Lekarze, którzy uzdrawiali nasze dusze wysyłani są na wcześniejszą emeryturę, a zastępują ich „советские врачи”.

Zawiązane przyjaźnie i grupy szybkiego reagowania wycinane są w pień ostrzem cenzury. Ten oddział żywo przypomina психиатрическое - psychuszkę. Tam, z każdego normalnego człowieka można zrobić wariata, antysemitę, nazistę. Karta pacjenta, która wskazuje na zaostrzenie się najgroźniejszej dla Kreatorów Nowego Ładu choroby jaką jest Patriotyzm. To i zalecenia nowe. Izolatka, kaftan i na końcu wypis ze szpitala gdy pacjent nie rokuje i nie dał się zarazić Czerwonką. Gdy w Sercu Europy za dotacje z Unii wre sowiecka robota, a nożyce cenzora ciachają Nasze Polskie Myśli czas wyjść z ciepełka, jakie pozornie zabezpieczał salon24.

A tak naprawdę szykowane by nas utopić bolszewickie szambo, które zmierza do wyprowadzenia nas różnymi kanałami na zaplanowane dla Polski ścieżki.
Witajcie na Naszym Oddziale, na Mojej, Rospina, Bacy i wielu moich Szacownych Przyjaciół i Gości Ławeczce. Tu możecie uzdrowić swoje udręczone dusze, tu spotkacie Samych Swoich, choć z różnych krańców Ławeczki. Nasz Oddział jest dla Was otwarty dniem i nocą. Nikt Was to nie będzie leczył wbrew Waszej woli. Jest nas coraz więcej i uwierzcie mi, że to bardzo ważne miejsce w blogosferze, bez Smutnych Panów w tle. Oaza wolności, co nie oznacza, że tolerujemy tu wrogów Polski. Nam obcy jest rozkrok Jankego i jego śliskość godna węża.

Nie wypowiadam się w imieniu Redakcji, tylko we własnym. Ja też ma za sobą kilka dłuższych lub krótszych epizodów na salonie. I podzielę się gdy przyjdzie pora moją wiedzą i doświadczeniem. Dowodem na to jakie to miejsce - Niepoprawni są choćby dziesiątki komentarzy pod wpisem Amelii007 -
      Życie po życiu, czyli z wilczym biletem od Salonu24.
A także znane dla tych co tutaj bywają klimaty, różne jak Polska od Bałtyku do Tatr. Zawsze jednak ze wspólnym mianownikiem – Polską. A Polska to My, to nasze wspólne sprawy. Radości, troski i wspólne korzenie. Tradycja, wiara i wartości. Sprawy codzienne i te najważniejsze. Wśród ludzi z krwi i kości.
Zatem pozostaje mi tylko zaapelować - logujcie się, komentujcie i piszcie o tym co Wam leży na sercu. A gdy życie postawi Was pod ścianą, to nie bójcie się tym z nami podzielić. Bo w tym miejscu są nie tylko zbiory liter. Tu odradza się wspólnota poprzez więzi. I to co czynimy już wkrótce zagości w każdym najmniejszym skrawku Polski. Dla Polski, dla nas i Naszych Dzieci.
           A póki co, rozsiądźcie się na Ławeczce, która czasem uwiera.
                            Byśmy się na salonach nie przespali Polski.
                                     Miejsca ci u nas dostatek.
                                      A teraz z Naszej Beczki.

Brak głosów

Komentarze

Amelio, myślę ze ten utwór, przypadnie Ci do gustu Pozdrawiam serdecznie "My nie milczymy, my rośniemy,zmieniamy w siłę gorzki gniew- I płynie w żyłach moc tej ziemi, jak sok w konarach starych drzew" Yuhma Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart  
Vote up!
0
Vote down!
0
#213312

Witaj Braciszku,
dziękuję Ci serdecznie za tak Piękne Przywitane Amelii007 i innych Naszych Sióstr i Braci.

Bywaj

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#213326

ślicznie dziekuje! czy my sie spotkalismy na s24?
pozdr. serecznie!

Vote up!
0
Vote down!
0
#213484

Nie podejrzewam, bo na salonie nigdy nie gościłem inaczej jak z linku. Ale Braciszek Jwp, gorąco Cię rekomendował:) Z wielu Blogerami z salonu, miałem przyjemność w Legionie. Pozdrawiam "My nie milczymy, my rośniemy,zmieniamy w siłę gorzki gniew- I płynie w żyłach moc tej ziemi, jak sok w konarach starych drzew" Yuhma Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart  
Vote up!
0
Vote down!
0
#213493

w takim razie, tym bardziej mi milo!:)

Vote up!
0
Vote down!
0
#213507

 ceniąc sobie Twoje teksty obawiam się aby ławeczka nie przydała sie do bydlęcego wagonu którym udamy się w podróż w nieznane wioząc POLSKĘ w sercu i wspomnieniach aby ją ocalić dla ''nie poczętych jeszcze dzieci''gdy zabraknie tu dla nas miejsca i chleba...

Vote up!
0
Vote down!
0

 NSZ-ZJ

#213314

Witaj, nie bój nic. Jak zajdzie potrzeba to wykręcimy młynka Ławeczką jak Józwa Butryn. Czuj Duch jwp Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#213318

A, że ławeczka tak przytulna, zazwyczaj stoi w sąsiedztwie magicznego, otwartego dla podróżnych domku, to proszę, dla Was mili goście... Serdeczności dla Wszystkich :) RB
Vote up!
0
Vote down!
0

Wolność, godność, honor - tego nic nie zastąpi.

 

#213315

Witaj, dzięki za - "ławeczka tak przytulna". I z domkiem trafione. Dla Ciebie... Serdeczności jwp Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#213322

"Zatem pozostaje mi tylko zaapelować - logujcie się, komentujcie i piszcie o tym co Wam leży na sercu. A gdy życie postawi Was pod ścianą, to nie bójcie się tym z nami podzielić. Bo w tym miejscu są nie tylko zbiory liter. Tu odradza się wspólnota poprzez więzi. I to co czynimy już wkrótce zagości w każdym najmniejszym skrawku Polski. Dla Polski, dla nas i Naszych Dzieci."

Już choćby za ten akapit należy Ci się dyszka!

Twórzmy Ławeczki dla Polaków, którym leży na sercu wolność i niepodległość. Bąźmy zaporą dla postkomuszej, lewackiej, bezbożnej propagandy, która otumania, ogłupia i wynaradawia kiedyś chyba normalnych ludzi, zmieniając ich w stada idiotów.

Twoja Ławeczka, Drogi JWP, już stała się symbolem polskości i solidarności. Solidarności, której korzenie tkwią w tej niezwykłej, na wskroś polskiej - Pannie "S" z '80 roku.

Pozdrowienia.Ursa Minor

Vote up!
0
Vote down!
0

Ursa Minor

#213316

Witaj, może trochę na wyrost - "Twoja Ławeczka, Drogi JWP, już stała się symbolem polskości i solidarności". Dziękuję jednak za Twe słowa. To mnie tylko mobilizuje do pilnowania Naszej Ławeczki, by ją ktoś na czerwono nie przemalował. Pozdrawiam Serdecznie jwp Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#213324

"może trochę na wyrost - "Twoja Ławeczka, Drogi JWP, już stała się symbolem polskości i solidarności".

Nooo, na niepoprawnych z całą pewnością! (A mam nadzieję, że niedługo cała Polska usiana będzie takimi ławeczkami, bo czas najwyższy).
Zatem prototypu (i symbolu) należy szukać pod Twoim adresem :-)

Pilnować zawsze trzeba, bo lewactwo nie śpi.
Sporo jest do zrobienia w tej materii, ale jeśli ławeczka okazała się tak potrzebna, atrakcyjna i przytulna, to widać, żeśmy głodni wspólnoty.
Zatem, niech ławeczka powiększa gabaryty i zbiera chętnych, wtedy i oręża nie zbraknie do obrony :-) W razie czego...!

Pozdrowienia.Ursa Minor

Vote up!
0
Vote down!
0

Ursa Minor

#213447

Witaj Pulkowniku,

powiem Ci w zaufaniu, ze lepiej czuje sie na takiej laweczce, jak na zalaczonym obrazku, niz na wypasionej lawach saloniarstwa 3 RP.

Pozdrowienia dla wszystkich, ktorych znalem z s24. Takze dla tych, ktorzy mieli szczescie tam nie bywac.

Vote up!
0
Vote down!
0

baca.

#213317

Witaj Baco, jest tak jak piszesz. Nasza Ławeczka, to nie poduchy pod spasione dupska. Polską, a nie sowiecką ręką wyciosana. W trudzie i znoju. Postawiona na Pięknej Polskiej Ziemi w cieniu jabłoni. U nich full wypas, różne dopalacze, a u nas zsiadłe mleko. Pozdrawiam Serdecznie jwp Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#213327

Lepiej bym nie napisał. Zapewne inaczej, ale.....szkoda, że nie mam takiego pióra.:)))
Szkoda też, że zaczęliśmy nasze plany realizować w tym samym czasie i bez wzajemnej wiedzy o swoich poczynaniach.
Cel wprawdzie ten sam, ale niestety miejsca działania różne.

Serdecznie pozdrawiam

Resort

Vote up!
0
Vote down!
0

Resort

#213321

No szkoda, szkoda... 

Ale, jak mawiaja starzy gorale, co sie odwlece to nie uciece.

Zauwaz, ze donkowi postawili w resorcie silowym na... Romana Dmowskiego.

W przyszlym roku pod pomnik Romana Dmowskiego bedzie kroczylo MSW pod wodza  Romana D. ;)

Vote up!
0
Vote down!
0

baca.

#213325

Ale nie przypuszczałem, że to jest powód, aby Gozdawa drwił z Dołęgi.

Vote up!
0
Vote down!
0

Resort

#213329

I zajedz przy okazji do Dolegi.

Obejrzyj przy okazji tajne, najwazniejsze ladowisko AK na wschod od Dolegi, w okolicy Jadownik Mokrych.

z resortowym !

Vote up!
0
Vote down!
0

baca.

#213336

Oj tam, oj tam !

Jaka szkoda ?

A pod pomnikiem Dmowskiego, na czele MSW pojawi się niechybnie Roman.

Ale nie D., tylko G.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Znany kiedyś jako Wszechpolak.

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?

Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#213330

Dziadek Romana, Jedrzej byl gosciem przez duze G.

(mam w polskich zbiorach prawie wszystkie jego ksiazki polityczne), 

Ojciec, Maciej, jest jeszcze ok (chociazby przez dendrologie... Maciej G. jest profesorem od drzew ;)

Natomiast wnuk Roman, podobny do zdrajcy Libickiego, zasluguje juz na potepienie.

 

Vote up!
0
Vote down!
0

baca.

#213340

Witaj na Ławeczce. Napisałbyś inaczej, ale też po Polsku. To może dobrze, że w różnych miejscach, o tyle większy będzie efekt Akcji Polska. Bo to nowa akcja Resortu. Pozdrawiamy Cię Serdecznie Bushido i Porucznik Ola - na Niepoprawnych znana jako Równa Babka ( a z salonu znana Ci jako moja asystentka w Resorcie - Porucznik Z....a ). jwp Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#213328

Dzięki wielkie za dedykację.

Pozdrów serdecznie por.Olę.

Z wyrazami uznania i szacunku

Resort

Vote up!
0
Vote down!
0

Resort

#213331

]]>http://www.youtube.com/watch?v=N1fXQfF2wrQ]]> --------------------------------------------------------------Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart ____________________________________________________ 
Vote up!
0
Vote down!
0

Pokora i uległość tylko do wzmocnienia i utrwalenia niewoli prowadzi (J.Piłsudski)

#213335

Witaj i dzięki. Polacy słuchają polskiej muzyki. Uwalniam... I dla Ciebie i moich Gości Anioł Polskiej Muzyki... Pozdrawiam jwp Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#213338

dzięki za uwolnienie. A zastanawiałam się czy nie wkleić A.German...
--------------------------------------------------------------Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart _____

Vote up!
0
Vote down!
0

Pokora i uległość tylko do wzmocnienia i utrwalenia niewoli prowadzi (J.Piłsudski)

#213538

Ale zafundowales ptasi koncert.

Szaleja tam kosy, dzwonce, zieby, sikory... a w glebi kukulki i wilgi.

Brakuje tylko resortowych sow, pracujacych glownie w nocy.

Specjalnie, dla Parabellum:

http://www.youtube.com/watch?v=MD-lKV5ll4w

z przypadkowym portretem Bolka Walesy:

 

Vote up!
0
Vote down!
0

baca.

#213334

Za duzy format.

Bolka wyrzucilo z Niepoprawnych.

* Goraco za to polecam ksiezke Pawla Zyzaka: Gorszy niz faszysta.

Wlasnie ja czytam i jestem pod wrazeniem walki tego mlodego, odwaznego historyka z systemem politycznym 3 RP !

Vote up!
0
Vote down!
0

baca.

#213337

SOWA w całej okazałości jest na Nowym Ekranie. Uwalniam Twój klip dla Parabellum. Pozdrawiam jwp Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#213341

ParBellum,

nie sluchaj tych nagran noca w lesie, bo mozesz zosyac zaatakowany przez zdenerwowanego samca np. Uszatki.

Nie zartuje, ja bylem zaatakowany nie raz ;)

Vote up!
0
Vote down!
0

baca.

#213344

Nauczyłem się wydawać "sowie" dźwięki na złożonych w "muszlę" dłoniach jeszcze w podstawówce i nocami łaziłem po parku i pobliskim cmentarzu i je wabiłem.
Nie wiem co one (te wydawane przeze mnie dźwięki) znaczyły, ale sowy podążały za mną z drzewa, na drzewo.

Zresztą jedną sowę hodowałem w domu, aż na tyle dorosła, że można ja było wypuścić.

Vote up!
0
Vote down!
0

Resort

#213345

Potwierdzam !

Moglo tak byc.   Jak jednak przygotujesz sobie bardziej profesjonalne nagranie zlozone z glosow sow, wystepujacych na danym terenie, zlokalizujesz rewiry wszystkich gatunkow !

To jest jednak niebezpieczne. Nie wystarczy zabezpieczyc glowe kapeluszem z rondem. Jak powiesisz sobie magnetofon na piersiach... sowa zaatakuje go podczas odtwarzania glosow. Moze byc naprawde groznie.

pozdro ! 

 

Vote up!
0
Vote down!
0

baca.

#213347

Równa Babka dziękuje Ci za pozdrowienia. Ten tekst miałem napisać wczoraj pod tytułem - Witajcie w naszej Bajce. Ale zaszły tak zwane zmiany. Porucznik Ola dedykuje Ci... Pozdrawiamy jwp Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#213342

jwp Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#213339

Jest taka ławeczka,z lekka obrzezana,
Posadzili WSIoki trepa,by podżynał Pana.
Samozwaniec w ciemię bity,popadł w tarapaty,
Na hrabioskie pochodzenie,nie miał asygnaty.
W dyplomacji i kulturze mocno był obyty,
Nie przepuścił kielichowi,gdy był niedopity.
Na Wiertniczej wymyślili nowe paragrafy,
Aby Polsce nie szkodziły - óczonego gafy!.
Ot i WSIo!.
Pozdrowionka.

Vote up!
0
Vote down!
0

JAN OLSZEWSKI

#213350

Witaj Janie:) Nic to! -jak mawiał Mały Rycerz. Fortuna kołem się toczy, a Czyngis Chan, też uważał, że jego imperium jest wieczne. Żadne szczynukowicze, też długo u władzy nie będą. My musimy tylko chcieć -a damy radę. Pozdrawiam serdecznie "My nie milczymy, my rośniemy,zmieniamy w siłę gorzki gniew- I płynie w żyłach moc tej ziemi, jak sok w konarach starych drzew" Yuhma Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart  
Vote up!
0
Vote down!
0
#213370

Ale niespodzianka - podkładem muzycznym do "Hołdu ruskiego" jest utwór szczególnie mi drogi - "Tamburetta" Adama Jarzębskiego z Warki, kapelmistrza króla Zygmunta III Wazy.
Pozdrawiam kawowo.
contessa

_________________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#213378

witam nocnie wszystkich ławeczkowiczów a szczególnie serdecznie gospodarza .Mam wrażenie ,że przy ławeczce gospodarz rozpalił ognisko aby goście ogrzać się mogli i nieco dłużej pogwarzyć.Dzięki Za to miejsce spotkań ,czasami pełne magii,czasami goryczy i żalu ,czasami prowokująco zaczepne.Zawsze jednak POLSKIE .Cieplutko tu zawsze ,na salonach chłodem powiewa,tu słychać śmiech i płacz i muzykę na salonach czasami tylko echo odpowiada i to nie zawsze po polsku.
Pozdrawiam i serdeczności.
/kto chce rozgrzać świat,
musi mieć w sobie wielki płomień/

Vote up!
0
Vote down!
0

Ania

#213352

Witaj:) Bo My z Piastów, z TEJ Ziemi wyrosłych. Nasze TU korzenie, Orle gniazda i naszych Przodków kości. CZUJ DUCH "My nie milczymy, my rośniemy,zmieniamy w siłę gorzki gniew- I płynie w żyłach moc tej ziemi, jak sok w konarach starych drzew" Yuhma Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart  
Vote up!
0
Vote down!
0
#213368

CZUJ DUCH
Witaj Rospinie.Pozwolisz ,że przysiądę się z rana.Dzięki za muzykę .Piękna i z dreszczykiem,porywająca i z pazurem.
Smacznej porannej kawy:-))

Vote up!
0
Vote down!
0

Ania

#213373

Ławeczka gościnna dla Każdego z Polską w sercu:) A ty Siostro,jesteś tu u siebie. A dla wszystkich Gości, słowa Wielkiego Polaka, na Dobry Dzień Za radę i zwiastun z ust Błogosławionego "My nie milczymy, my rośniemy,zmieniamy w siłę gorzki gniew- I płynie w żyłach moc tej ziemi, jak sok w konarach starych drzew" Yuhma Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart  
Vote up!
0
Vote down!
0
#213375

Aż dziw, że dopiero teraz ją znalazłam, a tak dużo o niej słyszałam. No, ale znalazłam, przycupnęłam na brzeżku bo zaśnieżona (u mnie śnieg), liczyłam ptasie łapki odbite w śniegu i... zasnęłam. Obudziło mnie "paaaaac" - na głowie wylądowała sterta śniegu, strącona z gałęzi. Może to poranny wiatr zrobił psikusa, może wiercąca się sowa...
W każdym razie nocka zleciała w spokojnym śnie, nawet zimno wcale nie było bo jakże miało być jak z ławeczki bije takie miłe ciepełko ? Tyle serc gorących ją ogrzewa, tyle myśli ciepłych ją owiewa...
Pozdrawiam.
contessa

_________________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#213376

Witaj:) Marzenie żeglarzy - bezpieczny Port. I Ławeczka dla strudzonych podróżą do Wolnej Polski. Aby wśród serdecznych przyjaciół, spocząć choć na chwilę, ogrzać się przy ognisku. TO ognisko, bucha coraz silniej. Zapalone od iskier z Zamachu, a pomnożone zniczami pod Krzyżem Smoleńskim. Coraz Nas więcej, przynoszących gałązki... I bucha płomień w górę, coraz wyżej i wyżej. Dbajmy o TEN płomień. On rozświetli ciemności, odgoni mgłę i robactwo znad Polski. Jutro kolejna miesięcznica... Ile ich jeszcze, aby światło Naszego ogniska, oświetliło Smoleńsk? Dorzućmy drew! Nie ma miejsca na TEN krzyż na ziemi Polskiej? Dorzućmy więcej. Aż się nasz ogień, Krzyżem na chmurach odbije. I niech oświetla drogę dla Naszego Orła, by kukułki przegonił. Czuj duch "My nie milczymy, my rośniemy,zmieniamy w siłę gorzki gniew- I płynie w żyłach moc tej ziemi, jak sok w konarach starych drzew" Yuhma Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart  
Vote up!
0
Vote down!
0
#213386

 Dziękuję za piękny wpis i cudowne załączniki.

Pozdrawiam serdecznie.

Vote up!
0
Vote down!
0
#213393

Wiesz ile taka ławeczka warta jest dla tych co z dala przyglądają się Polsce i serce im się kraje ile tego sqrwysyństwa ją toczy? Nawet pojęcia nie masz. Chyba...
Ta ławeczka to skarb umacniający więzi międzyludzkie i więzy krwi. To właśnie taka kotwica, o której pisał JWP, taki magiczny magnes. A dla tych, którzy w Polsce nie mają już nikogo i jeśli wracają to tylko do krzyży na cmentarzach, to balsam dla duszy i chce się chcieć jak najczęściej przysiąść na niej bo wciąż coś/ktoś czeka na nich. I biegnie się do niej jak na skrzydłach. Niech jest zżarta zębem czasu, kulawa, w wyobra*ni tylko, ale jest. Jak na niej siądziesz i zamkniesz oczy to nagle wyrasta wokół niej las kwitnących malw z buszującymi w nich pszczołami, w upalne popołudnie woń jaśminu ją spowija, a wieczorem tak pięknie pachnie maciejka posiana przez Mamę w kąciku obok. Jak się wsłuchasz mocniej to wśród szmeru liści słychać szepty tajemne, a jak mocniej wiatr powieje to jakby skrzydła nadchodzącej gdzieś z dala husarii...
A to tylko wiekowy jesion opowiada jak to drzewiej w Polszcze bywało...

Ech, rozmarzyłam się.
Pozdrawiam.
contessa

_________________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#213400

Dzięki:) Takie słowa jak Twoje, dają moc. Moc, aby wspólnie rozbić te Ściany... "My nie milczymy, my rośniemy,zmieniamy w siłę gorzki gniew- I płynie w żyłach moc tej ziemi, jak sok w konarach starych drzew" Yuhma Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart  
Vote up!
0
Vote down!
0
#213406

Czas nas goni...Nieubłagane wskazówki zegara kręcą jak oszalałe,kartki z kalendarza spadają jak liście z mojego 100 letniego wiązu po pierwszych przymrozkach.Gonimy,pedzimy...dni mijają.Cieszę sie ,że jest ŁAWECZKA i mogę na niej czasami chocby i póldupkiem przysiąśc.Posłuchac o sprawach ważnych ,tych ,których nie zmieni nigdy żadna draczna polityczna menażeria.Posłuchac bicia polskich serc.Czasami coś odpowiem,ale ze pisarz ze mnie żaden ,to najczęściej milczę .Ale słucham,słucham i ta krótka lub dłuższa wizyta u Ciebie i pozostałego wspaniałego towarzystwa stanowi niejeden raz, jedyne wytchnienie po ciężkim dniu.Możemy zostac przegnani zewsząd ,ale nie z ławeczki.Ona zostanie na zawsze.Tu czy gdzie indziej,ale w odpowiednim miejscu z odpowiednia perspektywą ,taką aby widziec sprawy najważniejsze.

Wszystkim Ławeczkowiczom - utwór zespołu moich przyjaciół (niestety bez sp."Skiby")

uwolnijcie proszę - pozdrawiam Labrat555

]]>http://www.youtube.com/watch?v=s3fmqJi_t2Q]]>

Vote up!
0
Vote down!
0
#213390

Jeżeli właściciel ławeczki pozwoli,to przycupnę jednym
półdupkiem...bo juz mało miejsca :-)
Gdyby nie trudności z zalogowaniem sie do niepoprawnych.pl
to byłbym tu częściej,ale net via satelita i spada.
Odkryję przyłbicę na priv.

Vote up!
0
Vote down!
0
#213395

Witaj:) Miejsca Ci u Nas dostatek, jak będzie trzeba to przedłużymy:) Drwale w Polsce zawołani. Pozdrawiam serdecznie "My nie milczymy, my rośniemy,zmieniamy w siłę gorzki gniew- I płynie w żyłach moc tej ziemi, jak sok w konarach starych drzew" Yuhma Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart  
Vote up!
0
Vote down!
0
#213402

Za tekst 10 bo mam nadzieję, że nie jest to tylko ławeczka zbanowanych na s24(tak niestety powoli zaczyna to wyglądać i tylko nie mogę zrozumieć wszystkich, którym na salonie u Jankego było tak długo - tak dobrze. Klapki na oczach czy cuś?) Może jako towarzystwo wzajemnej adoracji powinniście przy nickach mieć jakieś wspólne wyróżniki :)

germario

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

germario

POLSKOŚĆ to NORMALNOŚĆ !!!

#213396

Musimy powitać na Ławeczce "marnotrawnych". Może trafiło do Nich, że czas przestać uwiarygodniać Jankeski system... Pozdrawiam serdecznie "My nie milczymy, my rośniemy,zmieniamy w siłę gorzki gniew- I płynie w żyłach moc tej ziemi, jak sok w konarach starych drzew" Yuhma Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart  
Vote up!
0
Vote down!
0
#213404

Oczywiście musimy tylko wytłumacz mi proszę dlaczego co jakiś czas czytam na Niepoprawnych jaki zły jest Janke i jego portal, jakie to nieszczęście być zbanowanym na salonie,jak to jest źle być trzymanym za pysk. Piszą tam dla wejść, czy to jest ta smycz Jankego, czy może uważają, że blogerzy z salonu to elita z którą się trzeba liczyć tylko czemu nie pozostaną przy swoich salonowych nikach, czy się czegoś wstydzą. germario

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

germario

POLSKOŚĆ to NORMALNOŚĆ !!!

#213417

Ja nie potrafię tego wytłumaczyć...
Choćby dlatego, ze nigdy w salon nie "wdepnąłem".
Jankeski szlam, budził we mnie podobną odrazę,
jak wirtualne pomyje i podobne omlety.
Ciągot na "gwiazdy" nie miałem, a Matka Polska mi najbliższa.
W swojej małości, stałem się więc maleńkim kolcem, wbitym
w sowieckie serce, licząc na wywołanie śmiertelnego zatoru...
Czego sobie i Polsce gorąco życzę:)
Pozdrawiam

"My nie milczymy, my rośniemy,zmieniamy w siłę gorzki gniew- I płynie w żyłach moc tej ziemi, jak sok w konarach starych drzew" Yuhma
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
 

Vote up!
0
Vote down!
0
#213420

Wybacz,druhu,że napiszę coś niepoprawnego.Wpadam dość często na S24 dla kilku autorów:FYM-a,Gadowskiego,Ściosa.Przeczytałem wczorajszą i dzisiejszą dyskusję n.t."sralonu" i zachodzę w głowę ,jak to jest,że na tym obmierzłym,Jankeskim portalu ma swego bloga  mój prezes,Pan Jarosław Kaczyński?Te link jest również podany w życzeniach,które otrzymałem z PiS-u.Pozdawiam goraco.

http://jaroslawkaczynski.salon24.pl/

"Nie lękajcie się!" J.P.II

Vote up!
0
Vote down!
0

"Nie lękajcie się!" J.P.II

#213478

Pozostaje tylko nadzieja, że info o Niepoprawnych, dotrze także do do Pana Jarosława:)
W co wierzę i chętnie wymoszczę stosowne miejsce na Ławeczce:)
Pozdrawiam serdecznie

"My nie milczymy, my rośniemy,zmieniamy w siłę gorzki gniew- I płynie w żyłach moc tej ziemi, jak sok w konarach starych drzew" Yuhma
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
 

Vote up!
0
Vote down!
0
#213495

Co daj,Panie Boże.Amen

"Nie lękajcie się!" J.P.II

Vote up!
0
Vote down!
0

"Nie lękajcie się!" J.P.II

#213505

Tylko komentuję, nie piszę bloga i za powitanie serdecznie dziękuję

serdecznościi

Vote up!
0
Vote down!
0

Petronela

#213430

Ale za to jak komentujesz, jest co czytać.

Pozdrawiam

RB

Vote up!
0
Vote down!
0

Wolność, godność, honor - tego nic nie zastąpi.

 

#213431

serdecznie dziękuję! Aż sie zarumieniłam:)) Póki co będę tu nieregularnie, ale się poprawię!

serdeczności

Vote up!
0
Vote down!
0

Petronela

#213438

Piękne podziękowania za Twoją obecność, jako troskliwy gospodarz znajdujesz czas dla każdego gościa, przystajesz, częstujesz dobrym słowem...cudownie, że jesteś. :) Najserdeczniejsze Pozdrowienia RB
Vote up!
0
Vote down!
0

Wolność, godność, honor - tego nic nie zastąpi.

 

#213472

bardzo, bardzo dziekuje za te sliczna notke. w nastepnej mojej notce podam do niej link aby jak najwiecej moich znajomych mogli ja przeczytac. dziekuje za piosenki, wszystkie je odslucham, wiec bede tutaj bardzo czestym gosciem. wszystkim tu obecnym dziekuje bardzo za cieple przyjecie i slowa serdecznosci. tym ktorym, rzucja w nas, banitow z s24 kamieniami, prosze o wyrozumialosc i powstrzymanie sie od, chyba zbytniej surowosci w ocenach. bardzo wielu z nas, jesli nie wszyscy, to madrzy, przyzwoici ludzie. prosze zwrocic uwage, ze ja pisze nadal pod swoim nickiem i zawsze tak bylo. niczego sie nie wstydze. dlaczego w ogole tam, dlaczego tak dlugo itp id na te pytania odpowiem kiedys w osobnej notce. jesli chodzi o mnie, to najkrocej: dlugo sie ludzilam, ze polityka portalu nie jest z gruntu zla, ale mocno wadliwa i mozna jakos obok tego funkcjonowac.
moze to wyglada na naiwnosc, ale kilka miesiecy temu, kiedy zaczynalam tam pisac, nie mialam pojecia jak bardzo jest ten portal prowadzony w lewa strone. na swoja obrone moge jeszcze dodac, ze nadal pisze tam bardzo wielu madrych, sympatycznych ludzi, prawdziwych patriotow. wielu z nich pewno wczesniej lub pozniej beda rezygnowac, albo beda wyrzucani. pewno zapukaja tutaj do drzwi. prosze was byscie przyjmowali ich z otwartymi ramionami. kazdy ma swoj osobisty rytm i granice wytrzymalosci na zlo.

Vote up!
0
Vote down!
0
#213481

Przepraszam bardzo za nieobecność.
Mam też inne obowiązki, a i z siecią różnie bywa.
Widzę jednak, że Rospin czynił honory domu i zastąpił mnie godnie.

Pozdrawiam Wszystkich.

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#213525

na ławeczce można zaśpiewać wspólnie : (i prosba o uwolnienie :-) ]]>http://www.youtube.com/watch?v=2TTU0H1_rpo]]> ---------------------------------------------------- Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart ,
Vote up!
0
Vote down!
0

Pokora i uległość tylko do wzmocnienia i utrwalenia niewoli prowadzi (J.Piłsudski)

#213549

Szpilka do ławeczkowego posagu daje od siebie taką jednoosobową ławeczkę z nieheblowanego drewna, jako miejsce dla gościa specjalnego - leminga. Jak tylko taki pojawi się w naszym ogródku, sadzajmy go na tej ławeczce aby sobie nabił drzazg i wówczas delikwentowi odechce się mieszania swoją łychą w naszym garnku. A my na naszym Niepoprawnym Oddziale będziemy dyskutować o sprawach ważnych dla zachowania bytu Narodu, podejmować wiążące, odważne decyzje i raczyć się naszymi rydzami, poziomkami, jagodami, pić zsiadłe mleko pozyskane od krówki z naszego gospodarstwa, wypijemy po kieliszeczku własnej miodówki, zakąsimy pasztetem z zająca złapanego w lesie za płotem...itd...itp... i będziemy śpiewać kolędy. I nie pójdziemy po gotowe recepty fundowane nam przez michnikową brać, bo recepty mamy swoje, polskie, zdrowe. Jak to drzewiej bywało.
Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

Szpilka

#213582

Ośla ławka ?? Hahahaha !
Pozdrawiam.
contessa

_________________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#213632

Witam Wszystkich Gości i przepraszam, za nieobecność, mam teraz nawał pracy i czasem jestem bez dostępu do sieci. Wkrótce się poprawię. Dziękuję za wizyty i do jutra. Pozdrawiam Serdecznie jwp Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#213727